crr Horyniec Zdrój

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Awatar użytkownika
Samosia
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1240
Na forum od: 09 lut 2017 21:58
Oddział NFZ: Śląski

Re: crr Horyniec Zdrój

Post autor: Samosia »

Gieniu brawo Ty 👏👏👏
alaala
Posty: 1
Na forum od: 10 paź 2019 11:26
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: crr Horyniec Zdrój

Post autor: alaala »

Krus - ja też właśnie wróciłam.
Fajnie opisałaś, ja jednak dodam coś od siebie.
Ja odżywam się zdrowo i dla mnie na stołówce tego brakowało. Dieta cukrzycowa niedopasowana, podawana w złych godzinach ( powinna być co 2,5-3 godz), monotonna, niesmaczna. Brak gotowanych warzyw. Zupy sama woda, a drugie lepiej nie mówić tylko kasza jaglana do wszystkiego.
Najbardziej zadowolona jestem z pokoju oraz wycieczek organizowanych przez biuro podróży.
Personel można powiedzieć ,że ok. Ale pielęgniarki trzeba było bardzo prosić o pomiar ciśnienia-niechętnie to robiły. Okazało się ze z wielu zabiegów nie mogłam skorzystać, lekarka sama się dziwiła dlaczego dostałam skierowanie właśnie do Horyńca.

Ale Horyniec to piękna spokojna wieś, czysta ze zdrowym powietrzem. teraz po powrocie własnie tego mi brakuje. Dlatego polecam dla zmęczonych bo warto.
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14396
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: crr Horyniec Zdrój

Post autor: GIENIA »

alaala .... jeśli siedziałaś plecami do ściany , obok Renaty , to siedziałyśmy przy sąsiednich stolikach :) tamta pani , niewysoka , sympatyczna blondynka , mówiła dokładnie to , co Ty napisałaś :)
Skoro już napisałaś o tych dietach , potwierdzam to , kilka osób przy mnie narzekało .
Co do zup ;) i tu masz rację , nie tylko dieta taką miała lecz wszyscy , prawie sama woda ..

alaala ... a słyszałaś o kokonach w pokoju :?: :?

cd.

Pokoje ...
Zróżnicowany standard ..... przed i po remoncie , z balkonami i bez , duże i małe dwójki , trójki , dwójki zrobione z jedynek .... są np takie pokoje , ze 2 łóżka , jedna szafka w środku , a żeby wyjść na balkon trzeba odsuwać łóżko , nie ma w nich miejsca nawet na walizki :?
Wyposażenie ... czajnik w pokoju , szklanka , łyzeczka i talerzyk dla każdego .... ręcznik duży i mały oraz prześcieradło na zabiegi .. wymiana ręczników w połowie turnusu ... generalnie czysto w pokojach ... oczywiście telewizor za free , możliwość wypożyczenia lodówki ... nie znam ceny ..
Skoro jesteśmy przy pokojach , to moze od razu ... wynoszenie śmieci co 2 , 3 dni .... odkurzanie miejsc gdzie leży jakiś okruch - 4 razy w turnusie ....
W łazience gumowa mata do prysznica i ręcznik niewielki przed kabiną ...
Osoby w pokoju , mają ręczniki innego koloru ... ( pierwszy raz się z tym spotkałam ) ...
Dobrze jest zarezerwować pokój przed wyjazdem , żeby nie trafić na ten maleńki :? mnie podpowiedziano :serce: , to i ja
służę numerami :P , ( oczywiscie na priv )
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14396
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: crr Horyniec Zdrój

Post autor: GIENIA »

Samo Centrum....

Nie wiem czy zdołam wszystko napisać , zapewne o czymś zapomnę , może alaala coś dopisze ....
Sala ze stołem do ping ponga i bilarda ... kilka osób ma rozrywkę popołudniową .. jest biblioteka , sala do tańca , ale bez tańców ...
Wypożyczalnia rowerów , kijków , szachów , leżaków na tarasy , bo są piękne tarasy na każdym piętrze , są hole , zaułki , kąciki zwane wypoczywalniami , a w nich komputery , ławy , sofy , fotele , stoliki .... przy recepcji są 2 komputery , jeden widziałam na 1 piętrze w części po remoncie , czy jest więcej nie wiem . Jest dużo kwiatów , ogólnie przyjemnie ...
Przy basenie jest kawiarenka , są w niej poza standardowymi artykułami , dania gorące , pizza .... przy recepcji jest sklepik z przystępnymi cenami ...
Przy basenie jest wypożyczalnia ręczników i szlafroków ( podobno drogo )... jest tez automat z artykułami na basem , automat z napojami ...


cdn. :)
Awatar użytkownika
alutka 114
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 4923
Na forum od: 22 gru 2018 19:01
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 4

Re: crr Horyniec Zdrój

Post autor: alutka 114 »

Brawo dziewczyny :D i czekam na cd :D
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14396
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: crr Horyniec Zdrój

Post autor: GIENIA »

Pozostało jeszcze o wycieczkach , rozrywkach i urokach wioski Horyniec :) i oczywiście ocena mojego pobytu ;)
Awatar użytkownika
wiktor64
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1260
Na forum od: 17 sty 2017 20:42
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 7

Re: crr Horyniec Zdrój

Post autor: wiktor64 »

Kurcze jestem pod wrarzeniem opini brawo :D :D :D
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14396
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: crr Horyniec Zdrój

Post autor: GIENIA »

Staram się :P

Dopiszę jeszcze do opisu Centrum .... za ośrodkiem duży parking , zamykany na noc , cena prawdopodobnie 90 zł , są zniżki o 50 % , chyba dla osób z grupą ..
Na korytarzach są pokaźnej wielkości krzyże ...


Czas wolny ....

Kilka spotkań wieczornych ... wieczór poezji , jakieś chórki , występ zespołu z Ukrainy , wieczorek zapoznawczy ...
Ognisko z grajkiem i kiełbaską ... cena 25 zł

Wycieczki .... raczej monotematyczne ..

Lwów ... 2 terminy ... cena 145 zł ... plus kasa na wymianę
Łańcut - Leżajsk .... 85 zł
Jarosław - Przeworsk ... 70 zł
Przemyśl - Krasiczyn ... 75 zł
Radruż - Nowiny Horynieckie ...30 zł ( można tam pojechać rowerem )
Roztocze ...70 zł
Zamość - Perła Renesansu... 70 zł

Szczegółowy plan wycieczek mogę napisać gdy kogoś zainteresuje ;)

Wycieczka do Lwowa to wycieczka dosyć męcząca , szczególnie dla osób o słabej kondycji fizycznej , lub mało wydolnych oddechowo .... program obszerny , tempo duże , sporo osób wróciło przeziębionych , były też osoby , które wróciły z wysokim ciśnieniem ...

..................
O Horyńcu , jego okolicy , oraz zamknięcie opisu .. jutro :)
Awatar użytkownika
malgorzatas
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 58744
Na forum od: 16 lis 2013 14:16
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 6

Re: crr Horyniec Zdrój

Post autor: malgorzatas »

Fajnie się czyta Geniu :kwiat: Jak tam spokój to może i ja kiedyś się tam wybiorę... :D
Awatar użytkownika
Nutka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 31259
Na forum od: 20 lut 2015 19:53
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 5

Re: crr Horyniec Zdrój

Post autor: Nutka »

Dziękuję za ocenę i fajny opis Gieniu :)
ODPOWIEDZ