Alergia, testy

Sanatoryjne leczenie dróg oddechowych. Leczenie takich chorób jak astma, alergia oddechowa, nawracające zapalenie zatok, oskrzeli, płuc...
Awatar użytkownika
lawenda
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1540
Na forum od: 29 cze 2014 15:01
Oddział NFZ: Opolski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Alergia, testy

Post autor: lawenda »

Kmz44 wiara to również część terapii. ;)
A tak na poważnie, to również korzystałam z Bicomu. Efekty w moim odczuciu świetne, ale trzeba powtarzać serie odczulania raz w roku.
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20089
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Alergia, testy

Post autor: Felice »

Dla mnie to wyciąganie pieniędzy🥺
Awatar użytkownika
lawenda
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1540
Na forum od: 29 cze 2014 15:01
Oddział NFZ: Opolski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Alergia, testy

Post autor: lawenda »

Felice, a ja uważam, że największym wyciągaczem naszych pieniędzy są apteki.
Faszerujemy się lekami, które niejednokrotnie przynoszą więcej szkody niż pożytku.
Dlatego zawsze staram się znaleźć metodę leczenia niekonwencjonalnego i na nią wydać swoje pieniążki. I jak do tej pory się nie zawiodłam. Podam przykład dziecka z naszej rodziny, które od dzieciństwa było uczulone prawie na wszystko. Całe jego życie to ograniczenia w jedzeniu wielu produktów, testy, leki i ciągła swędząca wysypka. Po serii zabiegów odczulających objawy alergii zniknęły, nie je leków, a je prawie wszystkie zakazane wcześniej produkty. Średnio co 2 lata powtarza serię zabiegów odczulających.
kmz44
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 213
Na forum od: 11 mar 2017 20:09
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 10

Re: Alergia, testy

Post autor: kmz44 »

Dzięki za komentarze, a czy ktoś może napisać ile takie odczuwanie kosztuje? Bo testy całkowita tzn alergia pasożyty i borelioza kosztuje 200 zł. 😏
Awatar użytkownika
lawenda
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1540
Na forum od: 29 cze 2014 15:01
Oddział NFZ: Opolski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Alergia, testy

Post autor: lawenda »

Ja chodziłam do bioenergoterapeuty i tam w trakcie wizyty korzystałam z Bicomu, więc trudno mi jest powiedzieć, ile kosztuje samo odczulanie. Za wizytę płaciłam 150 zł. Czy to dużo, czy mało :?: niech każdy odpowie sobie sam. Powiem tylko, że wizyta trwała od 2 do 3 godzin. Było to 2 lata temu.
Awatar użytkownika
jan19557
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7746
Na forum od: 15 sie 2012 13:01
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 22

Re: Alergia, testy

Post autor: jan19557 »

Na pierwszej wizycie za chyba 180 zł. robią wszystkie testy , ponad 200 i odczulenie jednego. Niektóre produkty odczula się raz za 60 zł. Inne trzeba 3 razy po 50 zł czyli 150. po odczuleniu gdyby któryś alergen wrócił w ciągu roku to odczulają za darmo bez względu na to ile razy trzeba. Za darmo też można po jakimś czasie sprawdzić czy coś nie wróciło. Tak było w VITA=MED BICOM na Szczecińskiej 14 ale chwilowo tam zamknięte bo doktorem wylądował w szpitalu w listopadzie i do tej pory nieczynne.
kmz44
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 213
Na forum od: 11 mar 2017 20:09
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 10

Re: Alergia, testy

Post autor: kmz44 »

jan :D Dziękuję :D
Yin
Posty: 1
Na forum od: 16 paź 2019 12:16
Oddział NFZ: Pomorski

Re: Alergia, testy

Post autor: Yin »

A czy ktoś orientuje się, czy jak się pominie jedną dawkę, to trzeba zaczynać odczulanie od nowa?
ODPOWIEDZ