Dzień dobry... Forum Nasze Sanatorium. Rozmowy dzień i noc...Razem...

Tu można inicjować tematy niemieszczące się w zakresie innych kategorii.
RudaAndzia
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 5149
Na forum od: 03 lis 2019 13:01

Re: Dzień dobry... Forum Nasze Sanatorium. Rozmowy dzień i noc...Razem...

Post autor: RudaAndzia »

Dobrej nocy,
Cytrynku popatrz ze mną też idealnie czasowo się zgrałeś, nie to już nie wróżby, to już nie licho, to jakaś postowa zaraza :shock: :P
Dobrej nocy życzę :kwiat:
forumowicz

Re: Dzień dobry... Forum Nasze Sanatorium. Rozmowy dzień i noc...Razem...

Post autor: forumowicz »

Dobranoc Wszystkim :kwiat:
Awatar użytkownika
ewasz
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24606
Na forum od: 10 mar 2014 20:44
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Dzień dobry... Forum Nasze Sanatorium. Rozmowy dzień i noc...Razem...

Post autor: ewasz »

Dobranoc 😴😴😴
Awatar użytkownika
Nutka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 31259
Na forum od: 20 lut 2015 19:53
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Dzień dobry... Forum Nasze Sanatorium. Rozmowy dzień i noc...Razem...

Post autor: Nutka »

Dzień dobry :kwiat: w próżniaczy dzień :)
Trzeba pomyśleć jak go zagospodarować,bo planów żadnych ;)
Sama nie wiem czy to dobrze czy nie ;) ale chyba tak.....poleniuchuje się :)

Miłego dnia Wam życzę :kwiat:
Awatar użytkownika
ANDY12345
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 14539
Na forum od: 26 maja 2018 11:42
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Dzień dobry... Forum Nasze Sanatorium. Rozmowy dzień i noc...Razem...

Post autor: ANDY12345 »

Witam słonecznie :) , niebo prawie czyste to opalać się można :lol: , a leniuchowanie to też swego rodzaju odpoczynek, więc relaksujcie się w radości :)
RudaAndzia
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 5149
Na forum od: 03 lis 2019 13:01

Re: Dzień dobry... Forum Nasze Sanatorium. Rozmowy dzień i noc...Razem...

Post autor: RudaAndzia »

Dzień dobry,
a z leniuchowaniem to chyba za bardzo nie wyjdzie, coś do jedzonka, spacerek i tak dzień zleci :roll:
Dobrej niedzieli życzę, Pozdrawiam słonecznie i niech czas miło płynie :kwiat: :serce: :kwiat:
forumowicz

Re: Dzień dobry... Forum Nasze Sanatorium. Rozmowy dzień i noc...Razem...

Post autor: forumowicz »

Dzień dobry. Pozdrawiam Was wszystkich cieplutko . W kieszeni kurtki znalazłam mały bursztyn znaleziony na plaży. Jest ciepły i ma w sobie tyle słońca, przertwa wszystkie sztormy i burze mając to słońce w sobie. Bardzo bym chciała abyśmy byli wobec siebie tak samo ciepli i szczerzy. Może bez miliona słów i ikonek, czasami jedno dobre słowo wystarczy. Złe, służące taniemu poklaskowi i zabawie wracają jak bumerang do adresata, naprawdę w to wierzę. . Intryga to takie bagno, które w końcu wciąga wszystko łącznie z jej twórcą.
Życzę Wam cudownej niedzieli, spokojnych dni przedświątecznych i ciepłych rodzinnych Świąt. Niech Wam się darzy jak najpiękniej. A Nowy Rok będzie pełen pozytywnych niespodzianek.
Trzymajcie się. :kwiat:
forumowicz

Re: Dzień dobry... Forum Nasze Sanatorium. Rozmowy dzień i noc...Razem...

Post autor: forumowicz »

Dzień dobry :) ,

dzisiaj moim bursztynkiem będą moje wnuczęta :serce: , już nie mogę doczekać się 8-)

ja także życzę dobrego, pogodnego dnia :D
Awatar użytkownika
ANDY12345
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 14539
Na forum od: 26 maja 2018 11:42
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Dzień dobry... Forum Nasze Sanatorium. Rozmowy dzień i noc...Razem...

Post autor: ANDY12345 »

Witam wszystkich ciepło i serdecznie :) .
Miałem tutaj nie pisać ale niestety jak ktoś wsadza kij w mrowisko, to musi się liczyć że ten kij należy złamać.
Ten wpis niech będzie odpowiedzią na aroganckie zachowanie i będzie się pojawiał jak często zajdzie potrzeba.

Re: Zyciowe refleksje
Post autor: ANDY12345 » ndz 08 gru 2019, 09:40

Witam Cytrynku i czytający Forumowicze.
Napisałeś : " Żałosny jest gość, który w grubiański sposób zwraca się do kobiety słowami, których przeczytać już nie możemy" .
Dawno, dawno temu w jednym zakładzie doszliśmy do wniosku że ludzie mogą mieć kulturę wrodzoną, nabytą i podpatrzoną, ale są też i tacy co jej w ogóle nie posiadają. To środowisko w jakim przebywali od najmłodszych lat tak je ukształtowało. Nie będąc obdarowanym przez rodziców prawdziwą miłością w wieku dziecięcym, a jedynie głaskanie po główce i wpajanie jakim jest cudowny uczyniła go kastratem emocjonalnym, a później i fizycznym - bo jak można wytłumaczyć napaść i to już wielokrotną na Kobiety. Tylko frustrat emocjonalny, nie spełniony w swych popędach tak się zachowuje. Niestety tak skorupka nasiąkła. Może praca w hospicjum jakoś by na nich wpłynęła, tak jak nawet na zatwardziałych przestępcach gdzie się przekonali że życie i chęć do niego może całkiem inaczej wyglądać. My na pewno ich nie zmienimy, ale oni któż to wie czy się jeszcze nie zmienią, bo kloaka w której żyją nie pozwala żeby ją opuścili, to jest jak glut który ich ciągnie i klei. Trzeba bardzo chcieć a nie iść po najmniejszej linii oporu.
Awatar użytkownika
BozenaMat
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 6172
Na forum od: 24 lip 2018 18:32
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Dzień dobry... Forum Nasze Sanatorium. Rozmowy dzień i noc...Razem...

Post autor: BozenaMat »

Witam serdecznie :)
Oby Andrzeju nie było potrzeby wstawiania takiego tekstu. Ale znając życie, a ładnych parę latek już noszę na grzbiecie.... to z osła araba nie zrobisz :)
"Mądrej głowie dość dwie słowie"..... tępej i łopatą nie wsadzisz. Takie życie, ale też nie jestem za tym, by chować głowę w piasek.
I wbrew opinii mam bardzo wielkie poczucie humory. Ale nie toleruję wmawiania mi, że czarne to białe.... chamstwo jest chamstwem i na nic wykręty, że nim nie było.
Ale dość..... piękny dzień, cieszmy się nim i łapmy promyki :)
ODPOWIEDZ