Miłe słowa o ludziach z naszego forum

Tu można inicjować tematy niemieszczące się w zakresie innych kategorii.
Awatar użytkownika
jacky6
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7130
Na forum od: 05 mar 2014 14:39
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Miłe słowa o ludziach z naszego forum

Post autor: jacky6 »

darek pisze: 01 sty 2020 23:11 Co do Naszego Kolegi Alka odblokowałem sobie Wpis i Wprost się Pośmiałem jak mozna pisać takie zwroty
Alek przed swym odejściem pożegnał się ze Mna :) :)
A po 1/2 roku Spotkał się z Forumowiczami a Obecnie pracuje dla ,,,,
Wiem że Fajnie jest Kogoś Uśmiercić ale Powinno się mieć Dowody Czyjegoś odejścia .
Faktem JEST ,że wiele Osób nie udziela się na Forum ale czy Nalezy ich Uśmiercać ????
Osoby te zlikwidowały Konta , lub nie wchodzą na Portal bo ... lub jak inne nie moga odzyskać swego loginu czy hasła

Tak, to Alek pożegnał się ze mną dziękując za przesyłkę ca 30 płytek z CD muzycznymi.
Zgłosił rychłe swoje odejście przesyłając mi swoją fotografię wychudzonego na etapie choroby nowotworowej.
Uprzedził, że po odejściu na Wieczną Wartę zgłosi to Jego Siostra.
Zapadła cisza.
Nie mam powodów by nie wierzyć wpisom Felicji i Darka, że Go widzieli i nawet spotkali się z nim osobiście.
Jeśli nawet Alek występuje na forum pod innym nickiem to nie stoi nic na przeszkodzie aby:
- Potwierdzić prawdę / kłamstwo co do Jego osoby,
- Przesłać mi na priva info, że żyje i czuje się ok.
Jeśli nie ma takiej odwagi to mam prawo stwierdzać kompletną mistyfikację.

A zatem - jeśli jesteś Alku wśród nas - to niewiele Ci brakuje aby potwierdzić Twoje ozdrowienie.
I wierzę, że nie zabraknie Ci odwagi.
A ja się bardzo z takowego faktu ucieszę. Bo nie wierzę, że jesteś tchórzem a odwagi nigdy Ci nie zabrakło.
Nawet wtedy, gdy podczas słynnego spotkania we Wrocku bardzo nieprzyjemnie odczułeś wyśmiewanie się z Twojej figury.
Co nigdy nie miało nic wspólnego z rzeczą samą.

Odwagi Mocium Panie ...

:mrgreen: To przyjemnie czasami żyć marzeniami twardo stąpając po ziemi... :ugeek:

forumowicz

Re: Miłe słowa o ludziach z naszego forum

Post autor: forumowicz »

To już robi się żenujące , temat Alka został chyba wcześniej wyjaśniony .
Alek jako Alek nie chce się bawić w forum i należy to uszanować .
Jeśli w dalszym ciągu nie przyjmujesz tego do wiadomości , to po prostu zamów mszę , pomódl się ...
Nie pojmuję takiego uporu :roll:
Awatar użytkownika
maria123
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1596
Na forum od: 04 lis 2013 21:03
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Miłe słowa o ludziach z naszego forum

Post autor: maria123 »

Felice! Doprawdy nie wiem pod jakim ma konto Alek Nickiem. :shock: Spóbuję odszukać :idea:
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20162
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Miłe słowa o ludziach z naszego forum

Post autor: Felice »

Jak napisała Bibi...dajmy już spokój tematowi Alka. Każdy ma swoją wiedzę w tym temacie i niech tak zostanie.
Ja ten temat uważam za wyczerpany.
Facet ciągle podszywa się pod kogoś,może w ten sposób szuka przyjaciół. Ale nie tedy droga.Prawda zawsze wychodzi na jaw.... sama znam co najmniej kilka wcieleń. Ostatnio jak się widzieliśmy nieco był zaskoczony moją obecnością. Wtedy był policjantem :lol:
Awatar użytkownika
ewasz
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24607
Na forum od: 10 mar 2014 20:44
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Miłe słowa o ludziach z naszego forum

Post autor: ewasz »

Estetka 🤔 się dziwi wszystkiemu co się tutaj pisze, a ja się dziwię, że Esterka się dziwi mając tak długi staż na NS (choć pod innym nickiem) 😅
Osobiście mnie to nie przeszkadza 😃

Felice z ludźmi różnie bywa, przychodzą, odchodzą, zmieniają ścieżki ale każdy spotkany wniósł do mojego życia coś. Ludzi w życiu nie spotyka się przypadkowo, los stawia ich na naszej drodze by nas doświadczyć, coś uświadomić, by przejrzeć na oczy i rozwonąć skrzydła, iść raźnie do przodu z nadzieją dobrego jutra ....etc. 😃
forumowicz

Re: Miłe słowa o ludziach z naszego forum

Post autor: forumowicz »

Nie lepiej napisać coś miłego o Maxie,zamiast kłócić się o nie wiadomo co?
Awatar użytkownika
Esterka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 324
Na forum od: 13 gru 2019 19:01
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: Miłe słowa o ludziach z naszego forum

Post autor: Esterka »

Przepraszam to tak skutkuje, że jak ktoś nowy na forum bywa w Pogaduchach ,to przeprowadza się śledztwo i pisze się o innych nawet jesli ten ktoś nie prowokuje nie poniza nie zaczepia ?Rozumiem te teraz wszystkie SZUMNE HASŁA PONAD PODZIAŁAMI
Chyba do życia ponad podziałami.to jeszcze daleka droga niemniej życzę wejścia na nią i przejścia się nią.
Myślę że te śledztwa to jakaś chora obsesja .
Mimo wszystko pozdrawiam forumowych śledczych😁🖐
Awatar użytkownika
ka_jak_kazimierz
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3814
Na forum od: 13 mar 2016 14:48
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 5

Re: Miłe słowa o ludziach z naszego forum

Post autor: ka_jak_kazimierz »

ewasz pisze: 02 sty 2020 20:16 Esterka się dziwi mając tak długi staż na NS (choć pod innym nickiem) 😅
:o :o To by znaczyło, że się dałem lekko w maliny wpuścić? ;) :D :?:
Ale to drobiazg, nawet jeśli tak :)
Dobrego Roku wszystkim życzę :)
Awatar użytkownika
darek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7822
Na forum od: 16 lut 2012 20:21
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Miłe słowa o ludziach z naszego forum

Post autor: darek »

Pozwolę sobie na Zacytowanie Naszej Koleżanki i wklejenie Jej całego Postu
Miłe słowa o ludziach z naszego forum
Post autor: Miriam » 12 sty 2019 21:17

Tak dla równowagi proponuję o wpisywanie w tym temacie pozytywnych i miłych komentarzy na temat współforumowiczów :mrgreen:
Napewno dażycie sympatią wielu więc.....niech ten temat temu służy :D
Jako pierwsza chcę wyróżnić ........napewno się zdziwicie .... :lol:
No wiadomo Maryann. Jest pozytywną,szczerą ,kulturalną i baaardzo mądrą kobietą ,jest moim powiernikiem i bardzo sobie cenię jej zdanie i cieszę się że ją spotkałam na swojej drodze. A przede wszystkim wie kiedy mną wstrząsnąć :lol: :serce:
A poza tym każdy na tym forum jest inny i każdy wnosi coś innego i to jest fajne. Więc przyjrzyjcie się sobie nawzajem i.....piszcie :mrgreen:
Mirian
Założyła wątek rok temu .
Udawało się w Nim nie kłocić a Nawet WPROWADZAĆ Delikatną Wazelinę .
Kiedyś na Forum były Plusiki
Pan Administrator zawiesił bo NAWET o PLUSY była wija że jeden Koleś Ciągle dawał Jednej Pani PLUSY bo ..

Słusznie Koleżanki napisały - Był Występował , Jest Nie ujawnia się .
Widocznie ma taką Wolę .

Faktycznie miast rozpisywać .
Możę wspomożemy Matkę załozycielkę Tematu

i Opiszemy jak zakończyliśmy stary 2019 Rok , Może Imprezowali Forumowicze
Co Miłe Panie sądzą o trendach na Karnawał -Brokaty
Czy tylko Suknie , Bluzki ale i fryzury ?

Ja nie ukrywam że nosze się z Wizytą u Jednej Pani Forumowiczki ,która posiada Naprawdę Profesjonalne Studio Urody.
Niestety jest PROBLEM zbyt krótkie włosy ciagłe obcinanie na 2-3 mm.

Pozwolę sobie zacytować Bardzo mądre słowa Ewy :
Felice z ludźmi różnie bywa, przychodzą, odchodzą, zmieniają ścieżki ale każdy spotkany wniósł do mojego życia coś.
Ludzi w życiu nie spotyka się przypadkowo, los stawia ich na naszej drodze by nas doświadczyć, coś uświadomić, by przejrzeć na oczy i rozwinąć skrzydła, iść raźnie do przodu z nadzieją dobrego jutra ....etc. 😃
Awatar użytkownika
Esterka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 324
Na forum od: 13 gru 2019 19:01
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: Miłe słowa o ludziach z naszego forum

Post autor: Esterka »

Wiesz myślę że śledczy mają więcej do powiedzenia doradzałeś mi w sprawie wyjazdu i miejsca to jakieś maliny?żenujące to jest grzebanie się w osobach na forum ich nickach zaczynając od Alka i robiąc ten żałosny spektakl upominając innych a skonczywszy na mnie.
Tobie dziękuję za porady ponieważ nigdy nie byłam na rehabilitacji prywatnie i tylko tego.dotyczyły te maliny jeśli czujesz się wpuszczony w nie ale to na pewno.nie prze ze mnie
Serdecznie dziękuję za porady w sprawie rehabilitacji na pewno skorzystam 🙂
ODPOWIEDZ