Wyjazd ze zwrotów

Formalności związane z wyjazdem do sanatorium - wnioski, skierowania, koszty, terminy, zwolnienia, itp.
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20122
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Wyjazd ze zwrotów

Post autor: Felice »

Czyli w Mazowieckim coś nowego. Kombinują żeby interes się kręcił. Jeszcze niedawno było można od razu po zweryfikowania wniosku przez lekarza i nadaniu numeru.
forumowicz

Re: Wyjazd ze zwrotów

Post autor: forumowicz »

ja dzwoniłem 2 tygodnie temu,miałem ofertę do: Inowrocławia,Świnoujścia,Lądka,Kołobrzegu,Polanicy,Rymanowa,i nic nie wybrałem ,za zimno ja nie chcieć w zimie,ale sprawdziłem jak to działa,pozdrawiam
p.s myślę,że nie gra roli kiedy jedziemy,czy zima czy lato,duże aglomeracje to i wybór duży,zawsze ktoś oddaje skierowanie
Piotrek45
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 65
Na forum od: 08 lip 2019 03:38

Re: Wyjazd ze zwrotów

Post autor: Piotrek45 »

Witam. Max-R, a z jakiego jesteś NFZ - tu?
forumowicz

Re: Wyjazd ze zwrotów

Post autor: forumowicz »

taki jak Ty małopolski
iga
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 40
Na forum od: 16 lut 2012 11:35

Re: Wyjazd ze zwrotów

Post autor: iga »

Moja koleżanka 13 stycznia :lol: załapała się ze zwrotów na Polańczyk chyba od 24 stycznia Amer-Pol. Jest zadowolona, bo bardzo chciała właśnie Polańczyk. Sama bym chętnie tam, ale dopiero w czerwcu mogę złożyć dokumenty :(
Awatar użytkownika
Muzyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1699
Na forum od: 23 mar 2018 19:45
Oddział NFZ: Małopolski

Re: Wyjazd ze zwrotów

Post autor: Muzyczka »

Iga jak koleżanka zadowolona to najważniejsze....że udało się że zwrotów.. super....
Byłam w Polańczyku w Amer-polu, ale przełom lipca i sierpnia... Pięknie tam jest latem nad Soliną..... mieszkałam na 3 p.
Natomiast znam małżeństwo, mojego dyrektora, co był tam z żoną w marcu i zachorowali przed samymi świętami wielkanocnymi . Nawet lekarz zachorował...Proszę uważać, by też nie zachorować i buty zimowe na zmianę koniecznie dwie pary...w takich skupiskach ludzi panują wirusy, przeziębienia, choroby i ludzie kaszlą i trzeba uważać...
Serdecznie pozdrawiam.. :kwiat:
Wszystkiego dobrego życzę...
Awatar użytkownika
malgonia
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 890
Na forum od: 05 lut 2012 09:15
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 10

Re: Wyjazd ze zwrotów

Post autor: malgonia »

Byłam tez w Polańczyku przed świetami wilekanocnymi pare lat temu,wszyscy byli chorzy
Awatar użytkownika
Muzyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1699
Na forum od: 23 mar 2018 19:45
Oddział NFZ: Małopolski

Re: Wyjazd ze zwrotów

Post autor: Muzyczka »

O ! Małgonia..o czyżby zbieg okoliczności, a jednak nie, potwierdzasz, że prawdę pisałam.. trzeba uważać ...
Serdecznie pozdrawiam.. :kwiat:
iga
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 40
Na forum od: 16 lut 2012 11:35

Re: Wyjazd ze zwrotów

Post autor: iga »

Muzyczka pisze: 19 sty 2020 20:14 Iga jak koleżanka zadowolona to najważniejsze....że udało się że zwrotów.. super....
Byłam w Polańczyku w Amer-polu, ale przełom lipca i sierpnia... Pięknie tam jest latem nad Soliną..... mieszkałam na 3 p.
Natomiast znam małżeństwo, mojego dyrektora, co był tam z żoną w marcu i zachorowali przed samymi świętami wielkanocnymi . Nawet lekarz zachorował...Proszę uważać, by też nie zachorować i buty zimowe na zmianę koniecznie dwie pary...w takich skupiskach ludzi panują wirusy, przeziębienia, choroby i ludzie kaszlą i trzeba uważać...
Serdecznie pozdrawiam.. :kwiat:
Wszystkiego dobrego życzę...
Mnie osobiście Polańczyk bardzo się podoba. Byłam na przełomie maja i czerwca w Amer-Polu. Mieszkałam na pierwszym piętrze. Było super. Chciałabym ponownie tam jechać, ale tym razem zimą. Zdecydowanie wolę zimę.
Awatar użytkownika
Muzyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1699
Na forum od: 23 mar 2018 19:45
Oddział NFZ: Małopolski

Re: Wyjazd ze zwrotów

Post autor: Muzyczka »

Też była w Amer-polu.. Ale lipiec sierpień i bardzo mi się podoba Polańczyk....
Dziękuję za cytowanie, pewnie utrwali się moja wypowiedź..... Małgonia też potwierdziła to co napisałam...
Ale każdy robi jak uważa I jak masz ochotę jechać zimą-: proszę bardzo.
Serdecznie pozdrawiam..
Wszystkiego dobrego życzę i by Ci się udało tam pojechać zimą...tak jak piszesz..i jak chcesz....
ODPOWIEDZ