Spotkania w Świnoujściu

W tym dziale piszemy wyłącznie na temat spotkań, zjazdów, zlotów forumowiczów.
Gość

Re: Świnoujście luty 2020

Post autor: Gość »

Muzyczko łap buziaka , bawcie się dobrze. :kwiat:
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5084
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Świnoujście luty 2020

Post autor: zbigniew165 »

Ewasz, M A J K A i Max melduję się już na forum, bo dopiero rano o 9.00 dostałem klucz do pokoju i mogłem się rozłożyć z rzeczami.
Wczoraj po przyjeździe zaliczyłem fajfy z ziutek 29 i Muzyczką w Energetyku.
Powiem tylko, że jest opina, że Energetyk jest przereklamowany, ruszają się klepki na podłodze i muzyka mechaniczna. Większość tańczy w parach. Nie jestem w tym dobry, dlatego z G I E N I Ą na dancing poszliśmy w troje z ziutek 29 do Sobótki i tu inna atmosfera, większość tańczy w kółeczkach, oczywiście przewaga pań, ale muzykę puszcza starszy pan, który stara się rozbawić towarzystwo. Utwory nie tylko disco polo, ale różne.
Szkoda, że w Sobótce tylko w środy i w piątki, bo jest lepiej niż w Energetyku, bez rezerwacji i płatnych biletów.
Oczywiście na fajfy już nie pójdę, bo szkoda czasu, lepiej iść na spacer nad morze i promenadę.
Następny lokal, to będzie Rybniczanka.
G I E N I A nie może się zalogować na forum i tylko przegląda wiadomości. Jest zadowolona z pobytu, zabiegów ma dużo i rozrzucone do godz. 18.00 z czego nie jest za bardzo zadowolona, ale tylko kilka w Bałtyku, u siebie i w Rusałce. Pokój dostała 3, ale wczoraj były we dwie, nie wiem czy ktoś dzisiaj do niej do pokoju jeszcze dojechał.
Dzisiaj ziutek 29 odjechał, ale wróci na trzy dni 12 lutego na tańce z poznanymi paniami.
To na razie tyle ze Świnoujścia.
Pozdrowienia od ekipy dla wszystkich czytających. :)
Awatar użytkownika
Atina
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 11637
Na forum od: 19 sie 2011 09:29
Oddział NFZ: Pomorski

Re: Świnoujście luty 2020

Post autor: Atina »

Super bawcie się fajnie :kwiat:
Zimowy wyjazd także bardzo wskazany...tym bardziej przy takiej pogodzie można z innymi ludzi poprzebywać :)
forumowicz

Re: Świnoujście luty 2020

Post autor: forumowicz »

bawcie się super,korzystajcie z pięknej pogody,dziewczynom chyba ciężko nadążyć za 29 letnim Ziutkiem
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5084
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Świnoujście luty 2020

Post autor: zbigniew165 »

Max ziutek 29 by pewnie chciał mieć te lata o których piszesz, ale to już dawno było i nie wróci, jak w piosence. :lol:
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14583
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Świnoujście luty 2020

Post autor: GIENIA »

Czesc Wam :lol: :serce: udalo sie zalogowac. 😄Jestem bardzo zadowolona , z wszystkiego :D kolezanka w pokoju super , jak pisal Zbyszek jestesmy we dwie w trojce 8-) zabiegi mam te o ktoe poprosilam, rozrzucone w ciagu dnia ale jest ok :D dwa mam nawet o 19 :o ale juz pytalam zrobie je wczesniej , w osrodku czysciutko cieplutko , pelen luzik 8-) bilety do Rybniczanki kupione :D to tyle na dzis :P
Awatar użytkownika
Muzyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1700
Na forum od: 23 mar 2018 19:45
Oddział NFZ: Małopolski

Re: Świnoujście luty 2020

Post autor: Muzyczka »

:kwiat: :kwiat: :kwiat: Gienia.. Super.. cieszę się..Ja też jestem b.zadowolona... powodzenia i miłych chwil życzę :kwiat:
Awatar użytkownika
ewasz
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24608
Na forum od: 10 mar 2014 20:44
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Świnoujście luty 2020

Post autor: ewasz »

Jak mnie cieszą takie wpisy 👏👏😃
Rehabilitujcie się, spacerujcie wdychając jod i śmiejcie uwalniając endorfiny 😊 i dodatkowo 💃💃🕴🕴bo to inne partie mięśni się uruchamia 😆
Ewusiam (kiedyś to słowo było bardzo popularne) Wam wszystkim 😃
Awatar użytkownika
alutka 114
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 4930
Na forum od: 22 gru 2018 19:01
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Świnoujście luty 2020

Post autor: alutka 114 »

Gieniu super, że jesteś zadowolona z wyjazdu :D Korzystaj z nadmorskiego klimatu, rehabilitacji i baw się dobrze.
Pozdrowienia dla całej ekipy
Awatar użytkownika
ewa060455
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 269
Na forum od: 23 mar 2019 00:17
Oddział NFZ: Świętokrzyski

Re: Świnoujście luty 2020

Post autor: ewa060455 »

Ja również dołączam się to pozdrowień dla całej ekipy ! Bawcie się ,odpoczywajcie i oddychajcie pełną piersią. :serce: :kwiat: :) ps. miło się czyta co piszecie- :) :) same pozytywy ,oby tak dalej! :D
ODPOWIEDZ