Pomoc (rehabilitacja i opieka w Piaskach)

Kardiologia, uzdrowiska kardiologiczne, sanatoryjne leczenie chorób serca. Leczenie nadciśnienia, chorób układu krążenia, rehabilitacja po zawałach itp.
Zuzia1406
Posty: 1
Na forum od: 05 lut 2020 00:23

Pomoc (rehabilitacja i opieka w Piaskach)

Post autor: Zuzia1406 »

Dobry wieczór wszystkim! Nie wiem czy dobrze tutaj pisze,ale chciałam zapytać tylko czy ktoś tutaj z Was,albo z rodziny był w szpitalu rehabilitacyjnym w Piaskach.Moj tato jedzie tam jutro jest po udarze niedokrwiennym,jest sparaliżowany ma niedowład prawej strony,nie mówi ,nie jest samodzielny.Bardzo się boje o niego czy ktoś z Was albo Waszych bliskich był w takiej sytuacji jak mój tato i czy wyszedł z tamtad o własnych siłach i czy opieka nad takim człowiekiem jest . Bardzo dziękuję z góry za pomoc.
Ostatnio zmieniony 05 lut 2020 18:03 przez moderator, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: uściślono tytuł
Awatar użytkownika
andrzej1955
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 19424
Na forum od: 27 sty 2011 16:52
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 10

Re: Pomoc (rehabilitacja i opieka w Piaskach)

Post autor: andrzej1955 »

Witam,Zuzia,taka sytuacja wymaga czasu i bardzo dużej pracy rehabilitacyjnej- sam jestem po udarze niedokrwiennym i wiem ile wymaga to wysiłku-już sporo czasu upłynęło od Twojego wpisu i mam nadzieję że Tato jest już w lepszej formie i pobyt w szpitalu odniósł skutek-Życzę Powrotu do Sprawności Taty a Tobie Dużo Cierpliwości w opiece nad Nim-Wszystko Będzie Dobrze,tylko to wymaga dużo czasu,Pozdrawiam Serdecznie :!:
ODPOWIEDZ