Pozwólmy Forum przetrwać

Tu można inicjować tematy niemieszczące się w zakresie innych kategorii.
Awatar użytkownika
ewasz
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24605
Na forum od: 10 mar 2014 20:44
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Pozwólmy Forum przetrwać

Post autor: ewasz »

Sztani, jeśli każdy użytkownik NS będzie stosował zasadę "nie rób drugiemu co Tobie nie miłe" to wszystko będzie w porządku.
Tego sobie życzmy,bo zgoda buduje, niezgoda rujnuje.
Pozdrawiam :serce:
Awatar użytkownika
Hipokryt
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 7543
Na forum od: 11 lut 2015 18:49
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 21

Re: Pozwólmy Forum przetrwać

Post autor: Hipokryt »

Przysłowiami i sentencjami możemy tu "sypać jak z rękawa", lecz są już o tym tematy :D
Nawet podczas kryzysu epidemicznego naszemu Forum wcale nie musi grozić kryzys z powodu braku wyjazdów.
Dział wyjazdowy trochę ucichnie, lecz przecież są inne godne uwagi działy.
Wystarczy tylko ciekawie cokolwiek napisać a każdy temat będzie "żyć własnym życiem". Metoda sprawdzona, więc polecam. I wcale nie muszą być tworzone nowe tematy. Warto zajrzeć do tematów już istniejących i je "odświeżyć" aby podzielić się własną wiedzą. Gdy nie mamy wiedzy, a chcemy cokolwiek dopisać to wystarczy zwykłe "dziękuję" za poprzedni wpis lub nawet cokolwiek innego np. swobodne dygresje :D Nawet "osobiste wycieczki" tworzą klimat Forum NS :lol:
A co "miłe" lub "niemiłe" drugiemu jest naprawdę pojęciem bardzo względnym, więc być może o tym dowiemy się "post factum" :lol:
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14544
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Pozwólmy Forum przetrwać

Post autor: GIENIA »

Dzięki Sztani za ten temat .... :kwiat:

Ja w dziale ... Na każdy temat spędzam sporo czasu ... bo lubię ten dział ... . nie zawsze piszę konkretnie ;) ... lubię pożartować :lol: :lol: bo chyba temu służy dział ... na kazdy temat :D
forumowicz

Re: Pozwólmy Forum przetrwać

Post autor: forumowicz »

Myślę, że Sztaniemu nie chodziło o to sprowokować nas do dyskusji , typu przebaczamy, wybaczamy, przepraszamy... tylko do pisania postów.
Faktem jest , że przez najbliższy czas nie ma wyjazdów, ale tyle osób wróciło z kuracji i niewiele podzieliło się z nami swoimi wrażeniami.

Widzisz Darku , czasami człowiek doprowadzony do skraju wytrzymałości odpowiada tym samym , chce pokazać jak to jest poczuć na własnej skórze drwinę i upokorzenie - nie jest to fajne , ale ludzkie , tak ludzkie :( . Nie chce się tak naprawdę zła , tylko pierwotna potrzeba : zobacz jak smakuje owoc , który mi dałeś ......
Nie wierzę , że nie czytałeś wypowiedzi osób z mniejszym stażem , co to za kolory ? , ważniacy, itp.... , ci "starzy" też w kuluarach mówią do czego ten pomarańczowy jest potrzebny , pisząc , a właściwie poddając pod rozwagę Adminowi likwidację tego radosnego koloru nie zrobiłam aluzji do nikogo.
Uważam , że należy wytykać chamstwo , drwinę , zło , a to , że napiszemy nietetykieta czy netykieta nie ma znaczenia :)
Można i trzeba rozmawiać na każdy temat (no może poza polityką i religią) , można mieć diametralnie różne zdania , czasami zakląć pod nosem , to wszystko da się pogodzić tylko trzeba tego chcieć .

Pozdrawiam i niech ożywi się portal :)
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20160
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Pozwólmy Forum przetrwać

Post autor: Felice »

Niech ożywi się... w pozytywnym tego słowa znaczeniu.
Awatar użytkownika
Sloneczko
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24972
Na forum od: 23 kwie 2013 17:54
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Pozwólmy Forum przetrwać

Post autor: Sloneczko »

Wątpię czy się ożywi to forum jeżeli ludzie tutaj nazywani są pajacami i idiotami.
Nie rozumiem dlaczego jest tyle podłości, złości i jadu wśród ludzi.
Każdy niech pisze co chce, niech wyraża swoje myśli ale niech nikogo nie obraża.
Sztani :kwiat: pozdrawiam cię serdecznie :D
rybka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 4585
Na forum od: 13 mar 2013 15:51

Re: Pozwólmy Forum przetrwać

Post autor: rybka »

Bardzo lubiłam to forum sprzed lat.. coraz rzadziej tu zaglądam :D :?
Pozdrawiam :kwiat:
Awatar użytkownika
medi
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 8463
Na forum od: 22 lip 2011 15:26
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: Pozwólmy Forum przetrwać

Post autor: medi »

Chyba każdemu teraz ciut odbija z powodu tej "dobrowolnej" ;) izolacji od innych ludzi.Mój brat najchętniej zamieszkałby w piwnicy ,ja zaczynam układać drzewo w piwnicy ,Słoneczko zaraz zacznie sprzątać w sąsiednim bloku ,mój syn wkopał drewniane łóżko na podwórku i robi sobie grządkę :lol: :lol: :lol: Może tak wszyscy w ramach terapii wyjdziecie na balkon i pośpiewacie razem z Włochami ?
Ps.Słoneczko dobrze gada ,zawsze były tu zażarte spory ale w sumie prawie kulturalne ;) :D :D
Awatar użytkownika
medi
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 8463
Na forum od: 22 lip 2011 15:26
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: Pozwólmy Forum przetrwać

Post autor: medi »

A tak w ogóle to chciałam się pochwalić :D :D :D Jestem tu od 2011 roku :shock: :shock: :shock: i nigdy nie skasowałam konta :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
Sloneczko
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24972
Na forum od: 23 kwie 2013 17:54
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Pozwólmy Forum przetrwać

Post autor: Sloneczko »

Medi :kwiat: jak minie to gówno to ja grządkę zrobię w szafie na środku swojej działki :lol:
A śpiewać to ja mogę pod prysznicem :P
A ja jestem od 2013 roku i też byłam Słoneczkiem jak i teraz :D
ODPOWIEDZ