Krynica Silesia 01 października

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
Krzysio010
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 536
Na forum od: 13 wrz 2015 13:01
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Krynica Silesia 01 października

Post autor: Krzysio010 »

No tak, tylko pojawia się pytanie czy nowe skierowanie będzie realizowane w tym samym miejscu i w jakich warunkach. Jeśli obostrzenia w czasie wyjazdu będą dotyczyć pobytu wyłącznie na terenie placówki, w pokojach jednoosobowych, to trochę mało przyjemne.
Awatar użytkownika
malgonia
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 890
Na forum od: 05 lut 2012 09:15
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 10

Re: Krynica Silesia 01 października

Post autor: malgonia »

Myśle że napewno będzie inny ośrodek a może inna miejscowość.Pokój jednosobowy koniecznie, jeżeli miałabym siedzieć w pokoju to ja bardzo dziękuje za taki wypoczynek, w domu mam duży ogród
forumowicz

Re: Krynica Silesia 01 października

Post autor: forumowicz »

Ktoś tu pisał kilka dni temu , nie pamiętam kto , że ma pobyt na zasadzie - jedynka z posiłkami w pokoju i zakaz wychodzenia z niego , tylko oczywiście na zabiegi :| nawet w więzieniach są spacerniaki :mrgreen:
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14138
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Krynica Silesia 01 października

Post autor: GIENIA »

tomaszsanat pisze: 24 kwie 2020 07:27 ale wam wesoło miny wam zrzedną jak pojade koniec czerwca lipiec ; ha ha
No i powinny zrzednąć :D szczególnie tym , którzy twierdzili , że w czerwcu sanatoria na pewno nie ruszą bo zawieszenie działalności jest do końca czerwca. :lol: :lol:
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20089
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Krynica Silesia 01 października

Post autor: Felice »

Na tamtą chwilę tak było...
Obecnie nadal żadnych szczegółów nie ma ponad stwierdzenie że zechcą odmrozić uzdrowiska.
Sytuacja jest dynamiczna i zmiany są z dnia na dzień. Tutaj gdzie jestem w następnej kolejności maja przyjechać żołnierze od 1 czerwca i ma być rehabilitacja ambulatoryjna. NFZ też jeszcze niewiele wie.
forumowicz

Re: Krynica Silesia 01 października

Post autor: forumowicz »

Nie wiem Felice czy tam gdzie jesteś NFZ jest zacofane ? nie sądzę - i nie jest tak jak piszesz - " Obecnie nadal żadnych szczegółów nie ma ponad stwierdzenie że zechcą odmrozić uzdrowiska. " - są ustalenia i jest ogłoszenie na stronach NFZ o tym , że wznowione są pobyty od 15 czerwca - a to , że ty o tym nic nie słyszałaś , nie oznacza , że tego nie ma - ja też nie jestem Alfą i Omegą - dlatego potrafię przyznać się do braku wiedzy lub błędu .
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20089
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Krynica Silesia 01 października

Post autor: Felice »

A co ma piernik do wiatraka? O mojej wiedzy, czy też niewiedzy dyskutować z tobą nie będę, o niczym innym też. Temat z mojej strony wyczerpałam.
Krzysio010
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 536
Na forum od: 13 wrz 2015 13:01
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Krynica Silesia 01 października

Post autor: Krzysio010 »

Na ogólnopolskiej stronie NFZ jest w dalszym ciągu komunikat
Pacjencie,
rozporządzenie Ministra Zdrowia z dnia 13 marca 2020 r. w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu zagrożenia epidemicznego, w okresie od dnia 14 marca 2020 r. do odwołania, czasowo ograniczyło działalność w zakresie lecznictwa uzdrowiskowego.
Jeżeli posiadasz potwierdzone przez oddział wojewódzki NFZ, skierowanie na leczenie uzdrowiskowe, którego termin przypada po 14 marca 2020 roku – ZOSTAŃ W DOMU, a oryginał skierowania na leczenie uzdrowiskowe odeślij do oddziału wojewódzkiego, po ustaniu epidemii.
Skierowanie do sanatorium będzie mogło być zrealizowane w późniejszym terminie, z zachowaniem obecnego miejsca w kolejce oczekujących.

O żadnym terminie czerwcowym jak na razie nikt nie słyszał oficjalnie. Wszelkiego rodzaju pogłoski to tylko nie potwierdzone domysły.
Awatar użytkownika
gecha
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 75
Na forum od: 15 wrz 2011 19:13
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 5

Re: Krynica Silesia 01 października

Post autor: gecha »

Witam wszystkich , nfz milczy a krus wysyła już 1 czerwca.
Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Hipokryt
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 7543
Na forum od: 11 lut 2015 18:49
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 21

Re: Krynica Silesia 01 października

Post autor: Hipokryt »

A ja się wybieram turystycznie do tego obiektu już 7 lipca aby sprawdzić czy jest to całkiem nowa SIlesia czy dawny znajomy Damis na mapie krynickich sanatoriów :lol:
ODPOWIEDZ