ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Tu umieszczamy tematy związane z kolejką i oczekiwaniem na wyjazd do sanatorium.
Pietka 50+
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 580
Na forum od: 28 lut 2017 14:04
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 2

Re: ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Post autor: Pietka 50+ »

Dzień dobry, mam pytanie, czy zauważyliście, żeby kolejka w naszym oddziale coś drgnęła ? Czy może musimy odczekać, aż cała grupa osób, która zwracała skierowania w ostatnim okresie otrzymała ponownie nowe terminy i dopiero wtedy ruszymy ? Ciekawa jestem, jak to będzie wyglądać :) Pozdrawiam i życzę cierpliwości w oczekiwaniu ...
Awatar użytkownika
BarbaraB64
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 335
Na forum od: 01 mar 2019 18:01
Oddział NFZ: Śląski

Re: ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Post autor: BarbaraB64 »

Witam :) U mnie stoi na numerze z marca, pewnie najpierw pojadą osoby które mają zaległe terminy a potem z kolejki, może tak być że nie załapiemy się na ten rok, mój numer to 11325.Pozdrawiam Wszystkich czekających cierpliwie :kwiat:
Awatar użytkownika
Samosia
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1245
Na forum od: 09 lut 2017 21:58
Oddział NFZ: Śląski

Re: ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Post autor: Samosia »

Witam.U mnie w przeglądarce również numer z marca...ani drgnie🤔Teraz pewnie również myślą jak zorganizować wyjazd tym co przerwano im turnus w marcu🤔🤔🤔
Awatar użytkownika
ewasz
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24608
Na forum od: 10 mar 2014 20:44
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Re: ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Post autor: ewasz »

Hejka dziewczynki 😊
Mój numer też jeszcze nie drgnął i myślę, że chyba tak ze 2 miesiące będzie póki zaległe nie wyjadą.
Pozdrawiam 😊
Roger47
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 24
Na forum od: 18 kwie 2016 12:20
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 3

Re: ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Post autor: Roger47 »

A śląskie dalej stoi cyferki ani drgną. Miałem termin na 16 kwietnia.
Joana123
Posty: 2
Na forum od: 19 cze 2020 20:10
Oddział NFZ: Śląski

Re: ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Post autor: Joana123 »

Witam Wszystkich!
W nawiązaniu do dyskusji, to miałam termin od 22 kwietnia, że zrozumiałych względów nie doszedł do skutku. Ale w minioną środę w przeglądarce skierowań pojawiła się informacja, a dzisiaj dostałam wiadomość pocztową, że mam termin wyjazdu na 15 lipiec, w to samo miejsce, czyli Iwonicz Sanvit. Podobno sporo osób rezygnuje, więc "wciskają" tych zaległych i są szanse na szybsze terminy wyjazdu. No i oczywiście należy, nie wcześniej niż 6 dni przed przyjazdem, zrobić badanie na covid. Wykaz placówek przesyłają wraz z dokumentacją. Badanie podobno jest refundowane.
Jeżeli chodzi o przesunięcie terminów z naszej strony, bo coś nam nie pasuje, może to być potraktowane, jako całkowita rezynacja z wyjazdu. Tak poinformował mnie Pan na infolinii.
Pozdrawiam oczekujących i życzę dobrych terminów. :)
Beti75
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 49
Na forum od: 04 sie 2018 10:46

Re: ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Post autor: Beti75 »

No i kolejka ruszyła,dziś w przeglądarce już jest termin od 18 sierpnia do 8 września Długopole Zdrój.już 10 raz mnie tam wysyłają,chyba za kare,chciało by sie gdzieś indziej pojechać,anie znowu ta dziura zabita dechami.Ale w obecnej sytuacji zwiazanej z koronawirusem,to ta mała mieścina akurat będzie dobra,bo nie bedzie tam tłumu.
Awatar użytkownika
ewasz
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24608
Na forum od: 10 mar 2014 20:44
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Re: ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Post autor: ewasz »

Hejka 😊
Teraz sprawdzałam i niestety mój numerek wciąż stoi. Widocznie dopóki nie wyślą tych zaległych to tak będzie.
Czekamy cierpliwie bo cóż nam pozostało🤔
Miłego dnia 😁🍀
Awatar użytkownika
Samosia
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1245
Na forum od: 09 lut 2017 21:58
Oddział NFZ: Śląski

Re: ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Post autor: Samosia »

ewasz pisze: 23 cze 2020 08:56 Hejka 😊
Teraz sprawdzałam i niestety mój numerek wciąż stoi. Widocznie dopóki nie wyślą tych zaległych to tak będzie.
Czekamy cierpliwie bo cóż nam pozostało🤔
Miłego dnia 😁🍀
Hejka 🙂 Z ciekawości zajrzałam do przeglądarki i mój 🚂🚃🚃 RUSZYŁ...wreszcie po 3,5 miesiąc 😀😀😀
Awatar użytkownika
ewasz
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24608
Na forum od: 10 mar 2014 20:44
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Re: ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Post autor: ewasz »

Oooo :o i mój ruszył :shock: aż 696 numerków spadło, super :D No to jedziemy :lol:
ODPOWIEDZ