POMORSKI NFZ -kolejka itp

Tu umieszczamy tematy związane z kolejką i oczekiwaniem na wyjazd do sanatorium.
krychna
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 431
Na forum od: 06 lut 2016 17:01
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 3

Re: POMORSKI NFZ -kolejka itp

Post autor: krychna »

Witaj Basiu i pobyt latem Tobie się przesuwa trochę szkoda :oops: Ja we wtorek będe miała robiony test jak wszystko bedzie oky, to w następny poniedziałek ruszam do Wieńca.
Pozdrawiam i życzę Tobie wymarzonego miejsca na kuracje.Ja nie miałam szczescia były 3 miejscowości górskie wskazane a dostałam Wieniec :!:
krychna
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 431
Na forum od: 06 lut 2016 17:01
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 3

Re: POMORSKI NFZ -kolejka itp

Post autor: krychna »

BarbaraG pisze: 24 cze 2020 00:47 U mnie nadal kolejka stoi :lol: 6922 Reumatologia
Witaj BarbaraG kolejka ruszyła :!: moi znajomi otrzymali skierowanie, pod koniec lipca wyjazd.
Awatar użytkownika
BarbaraG
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 926
Na forum od: 19 sie 2018 12:24
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 4

Re: POMORSKI NFZ -kolejka itp

Post autor: BarbaraG »

krychna pisze: 24 cze 2020 23:00 Witaj Basiu i pobyt latem Tobie się przesuwa trochę szkoda :oops: Ja we wtorek będe miała robiony test jak wszystko bedzie oky, to w następny poniedziałek ruszam do Wieńca.
Pozdrawiam i życzę Tobie wymarzonego miejsca na kuracje.Ja nie miałam szczescia były 3 miejscowości górskie wskazane a dostałam Wieniec :!:
Krychna mam nadzieję, że już się pakujesz :-) Jestem ciekawa co przydzielą mi i mojemu męzowi, bo mamy wyjazd wspólny - bynajmniej taki składaliśmy wniosek. Pisaliśmy o Cieplicach, ale zobaczymy. Nie chciałabym jechac już w okolice Muszyny i Piwnicznej. Tam zwiedziłam chyba wszystko co było możliwe. :lol:
Faktycznie dzisiaj kolejka ruszyła 6844 ( było 6922 )
Pozdrawiam :-)
Awatar użytkownika
BarbaraG
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 926
Na forum od: 19 sie 2018 12:24
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 4

Re: POMORSKI NFZ -kolejka itp

Post autor: BarbaraG »

O widzę nawet w statystykach zmianę w szacowanej dacie wyznaczenia terminu i miejsca z września na sierpień. Od początku miałam na wrzesień, nawet jeszcze wczoraj. Ciekawe :)
Awatar użytkownika
BarbaraG
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 926
Na forum od: 19 sie 2018 12:24
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 4

Re: POMORSKI NFZ -kolejka itp

Post autor: BarbaraG »

Numer w kolejce: 6637 Idą, idą .... :D
Awatar użytkownika
BarbaraG
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 926
Na forum od: 19 sie 2018 12:24
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 4

Re: POMORSKI NFZ -kolejka itp

Post autor: BarbaraG »

Numerek 6515 - reumatologia
krychna
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 431
Na forum od: 06 lut 2016 17:01
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 3

Re: POMORSKI NFZ -kolejka itp

Post autor: krychna »

BarbaraG pisze: 26 cze 2020 00:10 O widzę nawet w statystykach zmianę w szacowanej dacie wyznaczenia terminu i miejsca z września na sierpień. Od początku miałam na wrzesień, nawet jeszcze wczoraj. Ciekawe :)
Witaj Basiu :) to fajny termin byscie mieli z mezem pełnia lata.Ja jutro robie test i jak wszystko bedzie oky to w poniedziałek ruszam do Wienca w te lasy ;)
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
BarbaraG
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 926
Na forum od: 19 sie 2018 12:24
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 4

Re: POMORSKI NFZ -kolejka itp

Post autor: BarbaraG »

Pozdrawiam wszystkich oczekujących na wyjazd. Czy ktoś z naszego NFZ jest już w sanatorium w nowych realiach ? ;)
Ostatnio zmieniony 03 lip 2020 01:38 przez BarbaraG, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
BarbaraG
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 926
Na forum od: 19 sie 2018 12:24
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 4

Re: POMORSKI NFZ -kolejka itp

Post autor: BarbaraG »

krychna pisze: 30 cze 2020 22:13
BarbaraG pisze: 26 cze 2020 00:10 O widzę nawet w statystykach zmianę w szacowanej dacie wyznaczenia terminu i miejsca z września na sierpień. Od początku miałam na wrzesień, nawet jeszcze wczoraj. Ciekawe :)
Witaj Basiu :) to fajny termin byscie mieli z mezem pełnia lata.Ja jutro robie test i jak wszystko bedzie oky to w poniedziałek ruszam do Wienca w te lasy ;)
Pozdrawiam
U mnie dzisiaj 6355. Ciekawa jestem jak tam test ?? Mam nadzieję, że wszystko w porządku. Pozdrawiam i życzę dobrego wypoczynku wraz ze sprawną rehabilitacją :)
krychna
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 431
Na forum od: 06 lut 2016 17:01
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 3

Re: POMORSKI NFZ -kolejka itp

Post autor: krychna »

Witaj Basiu :) test negatywny, teraz pakowanie i w poniedzialek rano wyjazd.
Pozdrawiam :)
ODPOWIEDZ