A może spotkanie w ....Ciechocinku!!!!

W tym dziale piszemy wyłącznie na temat spotkań, zjazdów, zlotów forumowiczów.
Awatar użytkownika
biedroneczka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 4423
Na forum od: 03 sty 2012 09:40
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 8

Re: A może spotkanie w ....Ciechocinku!!!!

Post autor: biedroneczka »

...też ładniutki....zrobimy losowanie ;) :lol: :lol:
Jaro66
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 479
Na forum od: 15 lut 2013 07:04
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 4

Re: A może spotkanie w ....Ciechocinku!!!!

Post autor: Jaro66 »

Najlepiej latem nad jezioro :lol:
Awatar użytkownika
margot
W naszej pamięci
W naszej pamięci
Posty: 44436
Na forum od: 26 lip 2010 13:17
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 6

Re: A może spotkanie w ....Ciechocinku!!!!

Post autor: margot »

Oj ja już się szykuję :!: :!: :!: tylko ja z osobą towarzyszącą :?
JADĘ.jpeg
:) :) :)
Awatar użytkownika
margot
W naszej pamięci
W naszej pamięci
Posty: 44436
Na forum od: 26 lip 2010 13:17
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 6

Re: A może spotkanie w ....Ciechocinku!!!!

Post autor: margot »

andrzej1955 pisze:Mixiu z całym szacunkiem- trzeba znać swoją wartość ty nie cenisz nikogo z forum, jak widzę oceny dokonałeś całościowo i dogłębnie :!: :!: :!: mam nadzieję że po przeczytaniu jutro swojego wpisu nie będziesz miał takiej reakcji jak zdawały ci się po różnych wpadkach i piszesz to na trzeźwo bo tym razem posunąłeś się za daleko- zawsze uważałem że na szacunek trzeba sobie zasłużyć i ty jesteś tego przykładem- uważasz siebie i Maxa za najwyższe autorytety- wolno ci to robić tylko nie wolno ci wszystkich innych traktować jak niższą klasę :!: jesteś przykładem na brak KLASY i Kultury, przykro mi to stwierdzić że nie masz ani jednego ani drugiego :!: :!: :!: PRZYKRE ALE PRAWDZIWE :!: :!: :!: :!: :!:
Pozwolę sobie na krótki komentarz co do tych dwóch wpisów : Mixa - bezpośrednio nie mogę , ponieważ usunął swój profil i do odpowiedzi Andrzeja ...Mix napisał to licząc na odbiór humorystyczny( tak to odebrałam osobiście ) i tak mi się wydaje powinni to wszyscy odebrać czytając wszystkie ,wcześniejsze posty Mixa , natomiast Andrzej podkreślam moim zdaniem zareagował zbyt emocjonalnie ...nie znamy się aż tak dobrze , aby dokonywać dogłębnych ocen każdego forumowicza .
Mrowka
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 62
Na forum od: 01 lip 2013 16:06

Re: A może spotkanie w ....Ciechocinku!!!!

Post autor: Mrowka »

Witam.
Jako mała mrówka pragnę wyrazić własną ocenę spotkania w Ciechocinku,było bosko.Te tańce,hulanki ,swawole/czasami do białego rana/i ta atmosfera to jest to ,co małe mrówki lubią najbardziej :serce: .Jest tylko jedno ale .............. dlaczego czas w Ciechocinku płynie tak szybko,czy tu działają jakieś magiczne siły???????????? .Kochani uczestnicy spotkania dziękuję Wam wszystkim za wspaniałe -cudowne chwile,pozdrawiam i czekam na sygnał o kolejnym spotkaniu. :kwiat:
jarek62
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 33
Na forum od: 17 gru 2012 21:44

Re: A może spotkanie w ....Ciechocinku!!!!

Post autor: jarek62 »

Witam i pozdrawiam wszystkich forumowiczów których poznałem w Ciechocinku !!! :D
szkoda tylko że nie uczestniczyłem we wszystkich spotkaniach czego bardzo żałuję :(
Jarek 62
Awatar użytkownika
eluunia
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 10690
Na forum od: 23 lut 2013 16:44

Re: A może spotkanie w ....Ciechocinku!!!!

Post autor: eluunia »

....Szkoda że nie mogliśmy wszyscy razem się spotkać ....Ale witam Was serdecznie Ciebie Mróweczko :) i Ciebie Jarku 62 :)
ODPOWIEDZ