Polska jest piękna...Dolny Śląsk

Opis miejscowości uzdrowiskowych. Fotografie. Otoczka pobytów w sanatoriach. Nieco rozrywkowo, nieco turystycznie. Co warto zobaczyć, gdzie się rozerwać.
Gość

Polska jest piękna...Dolny Śląsk

Post autor: Gość »

Rozpoczynając ten temat chciałam podzielić się z Wami pięknem regionu, w którym mieszkam. Nie chcę skupiać uwagi tylko na uzdrowiskach - prawie każdy był i każdy widział - ale są zakątki może mniej znane , urzekające pięknem o każdej porze roku. I oczywiście nie mniej piękne od innych części naszej polskiej krainy.
Byłoby cudownie gdybyście w miarę możliwości podzielili się z nami fotkami Waszych, bliskich sercu okolic. Dokładajcie :kwiat:
Wszystkie zdjęcia jakie umieszczę są wykonane przeze mnie - osoba sumiennie pilnująca porządku na Forum może oszczędzić sobie czas jeżeli chodzi o szukanie fotek w necie ;) w celu zgłoszenia postów do moderacji. 8-)
Na dysku mam setki zdjęć zacznę od bardzo świeżych , dokładając sukcesywnie te z lat poprzednich.
Na dzień dobry okolice Sosnówki - fajne miejsce wypadowe w Karkonosze . Zaliczone szlaki - czarny Przesieka - Kaskada Mei i Wodospad Podgórnej. Już wiem , że tam wrócę i zanurzę ciało w dolnej części wodospadu, magicznie... :serce:
Żółty - do kaplicy św. Anny - no coż , nie zachwycił z uwagi na trwające prace wycinkowe. Sama kaplica - urokliwa, nie próbujcie pampuchów z jagodami - zwykłe kupne, na granicy przeterminowania polane breją z zeszłorocznych jagód, za to nalewki robione przez właściciela to już inna inszość. :lol:
Wzgórze Grodna i zamek księcia Henryka - w trakcie renowacji, fajne miejsce na posiłek i przepiękne widoki.
W następnym odcinku rejon , który mnie wycisza i dodaje pozytywnej energii - Rudawy Janowickie.
Awatar użytkownika
ewasz
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24523
Na forum od: 10 mar 2014 20:44
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Polska jest piękna...Dolny Śląsk

Post autor: ewasz »

Piękna okolica, super Majko 👌👏🤗❤️
ODPOWIEDZ