Eskulap Rymanów Zdrój od 19.08.2020

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
jarro
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 55
Na forum od: 10 maja 2019 10:33

Re: Eskulap Rymanów Zdrój od 19.08.2020

Post autor: jarro »

Witaj,
co do wrażeń z pobytu to mam mieszane. Jest bardzo ścisły rygor pandemiczny. A co do samego miejsca to naprawdę urokliwe połozone w samym centrum parku zdrojowego. Jedzenie bardzo słabe,ale po interwencjach poprawia się na jakiś czas. Duzym plusem to to ze miałem jedynkę z balkonem i widokiem na park i fontannę. Jak dostaniesz z drugiej strony to góra ze ścianą lasu/ Atrakcji wieczorowych brak.
Jak są jakieś pytania to odpowiem
Rob67
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 13
Na forum od: 25 wrz 2019 17:19

Re: Eskulap Rymanów Zdrój od 19.08.2020

Post autor: Rob67 »

Jakie są ograniczenia ? Mozna gdziekolwiek wychodzic?
jarro
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 55
Na forum od: 10 maja 2019 10:33

Re: Eskulap Rymanów Zdrój od 19.08.2020

Post autor: jarro »

Ograniczeń jest sporo. Przyjeżdzając podpisujesz wszystko że bedziesz się stosował. Po budynku chodzisz cały czas w maseczce jedynie możesz zdjąć w pokoju i jadalni. Temperature mierzą rano i wieczorem. Co do wyjść możesz poruszać się po parku i w pobliżu. Co do wycieczek to są zakazane wykupione i prywatne. Ale niektórzy jeździli sobie prywatnie do Krosna nad Soline. Generalnie opieka medyczna jest ok. Bardzo w porządku jest oddziałowa. Nie ma żadnych wieczorków etc nawet w pobliskich restauracjach. W weekendy przyjeżdza grajek i gra na akordeonie przed Eskulapem :D
Rob67
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 13
Na forum od: 25 wrz 2019 17:19

Re: Eskulap Rymanów Zdrój od 19.08.2020

Post autor: Rob67 »

Dziękuję za informację mysle że mimo tych trudnosci miałeś fajną ekipę i pobyt w Eskulapie był udany. Mój turnus dopiero za miesiąc wiec moze sie jeszcze wiele zmienic jeszcze mogą zawiesić wyjazdy.
jarro
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 55
Na forum od: 10 maja 2019 10:33

Re: Eskulap Rymanów Zdrój od 19.08.2020

Post autor: jarro »

Pobyt w sumie mogę zaliczyć do udanych. Wiesz jeśli poznasz fajne towarzystwo to idzie wytrzymać.Miejsce naprawdę urocze z pełną bazą zabiegową. Czas jest naprawdę trudny duzo ludzi rezygnuje z wyjazdów. Mam nadzieję ze bedziesz mial ok. Staraj sie o pokoj na drugim pietrze z balkonem. Bedziesz miał fajny widok na park i fontanne. A ja dostalem nastepne sanatorium na listopad Ciechocinek choć nie ukrywam wolalbym nad morzem. Pozdrawiam
Aleksandra70
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 5
Na forum od: 15 cze 2022 19:06
Oddział NFZ: Podkarpacki

Re: Eskulap Rymanów Zdrój od 19.08.2020

Post autor: Aleksandra70 »

Pokoje sa 4 osobowe 3 osobowe jest trudno mieszkac w takich pokojach jedna chrapie druga chodzi w nocy do WC lub nie moze spac byłam juz 2 x jedzenie katering w całym Rymanowie wszyscy jedzą to samo.Szkoda że nie ma rezerwacji jak w innych senatoriach chciała bym dopłacić żeby odpocząć. Po obiedzie wychodzę wracam przed 22 .
Aleksandra70
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 5
Na forum od: 15 cze 2022 19:06
Oddział NFZ: Podkarpacki

Re: Eskulap Rymanów Zdrój od 19.08.2020

Post autor: Aleksandra70 »

Byłam w Eskulapie ale skierowanie szpital pokoje nawet 4 osobowe żaden luksus atmosfera w pokoju nie ciekawa brak prywatnosci .Mieszkałam w 3 osobowym sprowadzały koleżanki kawowały w pokoju i te żale nie mogłam słuchać.
Trudno było sie położyc po zabiegach chwilę odpocząć.Teraz jade do Krynicy zdroj ośrodek Abaton pokoj 1 osobowy napewno odpocznę.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
tomaszsanat
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 263
Na forum od: 05 sty 2018 12:54
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Eskulap Rymanów Zdrój od 19.08.2020

Post autor: tomaszsanat »

witam sa tez dwójki nie opowiadajcie ale uważam że trójka najlepsza ale kobietom nikt jeszcze nie dogodził nigdy sie nie zgodzą byłem nawet w czwórce i nie było zle, pokoje bardzo duże trójki mniejsze >zabiegi według mnie bardzo dobre jedzenie wiadomo kiepskie ale można sie przyzwyczaić apropo pokoju dwójkę można ''załatwic'' z pielęgniarką przełożoną ona wszystkim rządzi i nie daj boże popaść bo masz przerypane ale tak jak mówie można z nią wszystko kobiety sie przenosiły kombinowały co tylko bo wiadomo im nie dogodzi ale mniejsza nie wszystkie jednakowe. Podsumowując nie jest najgorzej jadę w tym roku piąty raz najdroższy jest parking ale można postawic samochod gdzie indziej ja tak robię ceny w miare normalne oprócz zielonego domku tak drogo . Pozdrawiam
Aleksandra70
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 5
Na forum od: 15 cze 2022 19:06
Oddział NFZ: Podkarpacki

Re: Eskulap Rymanów Zdrój od 19.08.2020

Post autor: Aleksandra70 »

Tomasz piszesz głupoty są dwójki ale dla małżeństw chodziłam do oddziałowej ale dla prywatnych tak płacisz 4000 zł to musisz mieć luksus a z NFZ
to to co ci dadzą , jade tam 3 raz ale do szpitala i wiem jak jest.
ODPOWIEDZ