Avatar

W tym miejscu piszemy o sprawach związanych z funkcjonowaniem Forum od strony technicznej.
Awatar użytkownika
Jankaa
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 66
Na forum od: 17 wrz 2020 08:19
Staż sanatoryjny: 3

Re: Avatar

Post autor: Jankaa »

Nikt nie podpowie ? dziękuję i za to .Można czytać do woli moją prośbę.Zapraszam wścibskich i życzliwych skoro tak.
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20088
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Avatar

Post autor: Felice »

Jankaa trochę kiepsko zaczynasz... chyba to nie na tym polega. W temacie w którym piszesz masz odpowiedź na pytanie. Nikt nic nowego nie wniesie a obrażanie ludzi na dzień dobry to takie słabe jest.
Awatar użytkownika
Jankaa
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 66
Na forum od: 17 wrz 2020 08:19
Staż sanatoryjny: 3

Re: Avatar

Post autor: Jankaa »

Nie bedę przepraszać nie mam za co slowo wścibski odpowiada adekwatnie do czytania z ciekawości co też widzę po wyświetleniach ,a słowo życzliwy jest pochwałą.Po co ten komentarz Twój w takim tonie ? oczekiwałam pomocy nie krytyki .To jest nieżyczliwość czytać tylko a nie chcieć pomoc .
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20088
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Avatar

Post autor: Felice »

Forum jest od tego że i pisze się i czyta. Trudno odpowiedzieć na coś, czego się nie przeczytało. Gdybym znała odpowiedź na postawione pytanie na pewno pomogłabym. Mogę tylko poradzić kontakt z moderatorem,on na pewno rozwiąże problem.
Awatar użytkownika
Jankaa
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 66
Na forum od: 17 wrz 2020 08:19
Staż sanatoryjny: 3

Re: Avatar

Post autor: Jankaa »

Dziękuję teraz rozumiem,że nie wiesz jak mi poradzic i to cenię .Pozdrawiam.Inni wiedzą a stoją za winklem ot taka jest życzliwość .
Awatar użytkownika
Atina
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 11568
Na forum od: 19 sie 2011 09:29
Oddział NFZ: Pomorski

Re: Avatar

Post autor: Atina »

Jankaa pisze: 18 wrz 2020 10:08 Nie bedę przepraszać nie mam za co slowo wścibski odpowiada adekwatnie do czytania z ciekawości co też widzę po wyświetleniach ,a słowo życzliwy jest pochwałą.Po co ten komentarz Twój w takim tonie ? oczekiwałam pomocy nie krytyki .To jest nieżyczliwość czytać tylko a nie chcieć pomoc .
Spokojnie.... :roll: ktoś Ci pomoże na pewno jak trochę poczekasz !
A to że przeczytałam lub inni to źle :?
Trochę więcej dystansu ;)
Awatar użytkownika
ka_jak_kazimierz
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3789
Na forum od: 13 mar 2016 14:48
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 5

Re: Avatar

Post autor: ka_jak_kazimierz »

O widzisz, i tutaj mogę spróbować Ci pomóc. Admin nie czyta wszystkich postów, może tego nie zauważyć. Na dole strony jest taka kopertka, skorzystaj z niej.
moderator
Moderator
Posty: 431
Na forum od: 19 cze 2013 09:12

Re: Avatar

Post autor: moderator »

Jankaa pisze: 17 wrz 2020 09:17 Nie umiem zmniejszyć zdjęcia do awataru i poustawiać w panelu prywatnym informacji .Kto pomoże ? dziękuję
Jankaa, informacje w profilu zmieniasz wchodząc w "Twoje konto" i odpowiednią zakładkę. Nie zapomnij kliknąć "Wyślij" po zmianie. Znajdziesz tam też awatar.
Rozmiar obrazków awatara nie może być większy niż 160x160 pikseli i maks 10kB. O tym jak zmiejszyć obrazek było wielokrotnie na forum, choćby tu viewtopic.php?f=12&t=8445
Wiem, że najłatwiej zapytać ale weź pod uwagę, że na większość tak podstawowych spraw technicznych znajdziesz odpowiedź w dziale technicznym. Jest raptem kilka stron tematów więc da się znaleźć.
Powodzenia
Awatar użytkownika
Jankaa
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 66
Na forum od: 17 wrz 2020 08:19
Staż sanatoryjny: 3

Re: Avatar

Post autor: Jankaa »

Ka_jak_kazimierz dziękuję za chęć pomocy .
Panie moderatorze też dziękuję zmniejszanie zdjęć nie jest moją mocną stroną.Spóbuję może się uda.
Pozdrawiam Panów.
ODPOWIEDZ