Krynica w czasie pandemii

Uzdrowisko, atrakcje, tutystyka
Awatar użytkownika
lubelanka64
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 928
Na forum od: 08 wrz 2015 17:23
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 10

Krynica w czasie pandemii

Post autor: lubelanka64 »

Wybieram się do Krynicy w połowie października. Jestem zainteresowana aktualnymi informacjami nt. organizowania wycieczek, czynnych kawiarni możliwości potańczenia. Dzwoniłam do Prezydenta i Artystycznej...działalność dancingowa zawieszona....jak jest w innych miejscach??? Podglądam Krynicę na kamerkach, widok przygnębiający, pusto, szaro, wymarłe miasto. Jak jest w rzeczywistości, proszę o informacje. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
lubelanka64
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 928
Na forum od: 08 wrz 2015 17:23
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 10

Re: Krynica w czasie pandemii

Post autor: lubelanka64 »

Krynica zamarła.....nie ma nikogo, pusto, cicho???? Niemożliwe aby w czasie pięknej jesieni kurort był opustoszały. Pozdrawiam kuracjuszy
Bu-ba
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 222
Na forum od: 14 lis 2012 19:27

Re: Krynica w czasie pandemii

Post autor: Bu-ba »

Bu-ba pisze: 31 lip 2020 23:36 Mimo że koronawirus ma się świetnie to w Krynicy można się pobawić :) Odkryłam to podczas ostatniego weekendowego pobytu.
Na Górze Parkowej odbywają się fajfy. Prawdopodobnie codziennie . Nie sprawdziłam, nie było mi po drodze ;)
Sprawdziłam natomiast kawiarnię Domuffka nad Domem Handlowym Perła ( róg ulicy Piłsudskiego i Zdrojowej ) gdzie grają na żywo codziennie od godz 19-ej. Fajne miejsce dla tych którzy jak ja uwielbiają potańcówki . Jest nadzieja na lepsze jutro :lol:
Tak było pod koniec lipca i na początku sierpnia , kiedy wieczory były ciepłe. Teraz mogło się już coś zmienić :cry:
ODPOWIEDZ