Sanatorium Równica w Ustroniu

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
maria stefaniak
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 8
Na forum od: 30 lis 2011 15:54

Sanatorium Równica w Ustroniu

Post autor: maria stefaniak »

Witam
Bardzo prosze o informacje na temat Sanatorium Równica w Ustroniu. Jak odbywają się przyjęcia, czy można przyjechać dzień wczesniej. Co jest na wyposażeniu, czy płaci się za telewizor i ile wynosi opłata. Jakie są zabiegi.Czy są dancingi.
Jak jest w innych sanatoriach w Ustroniu.
Pozdrawiam serdecznie
Awatar użytkownika
andrzej1955
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 19424
Na forum od: 27 sty 2011 16:52
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 10

Re: Sanatorium Równica w Ustroniu

Post autor: andrzej1955 »

Witam na temat Rownicy masz opinie na11 stronie a z tego co ja wiem to wszystkie zabiegi na miejscu bo Rownica to moloch z zabiegami ,tancami,w dobrym miejscu na spacery a sam Ustron to bardzo sympatyczne i fajne miejsce do rekonwalescencji i relaksu milego pobytu pozdrawiam 8-)
forumowicz

Re: Sanatorium Równica w Ustroniu

Post autor: forumowicz »

Witam w obecnej Równicy ,a kiedyś w Szpitalu Uzdrowiskowym /tak się ten obiekt nazywał/,byłam przed laty .
To prawdziwy "moloch" ale całkiem fajny ,kawiarnie były 2,sklep,duzy wybór diet i wszystkie zabiegi w zakładzie Przyrodo-Leczniczym ,prawdziwy labirynt ,na pewno na poczatku będziesz bładzić :lol:
Ale ja byłam zakochana ,w tej atmosferze :D ,kilkaset osób w stołówce ,to jest obiekt 10 piętrowy.
Jestem ,bardzo ciekawa jak jest tam teraz ,chetnie bym tam wróciła jeszcze kiedyś :)
Pozdrawiam
maria stefaniak
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 8
Na forum od: 30 lis 2011 15:54

Re: Sanatorium Równica w Ustroniu

Post autor: maria stefaniak »

Bardzo dziękuję za informacje. Mam nadzieję, że się nie zgubię, ale różnie to bywa.
Pozdrawiam
ODPOWIEDZ