ruszyła lista skierowań

Formalności związane z wyjazdem do sanatorium - wnioski, skierowania, koszty, terminy, zwolnienia, itp.
Tadek 01
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 136
Na forum od: 18 mar 2015 16:42
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: ruszyła lista skierowań

Post autor: Tadek 01 »

Ja złozyłem wniosek dokładnie 15 lipca 2019 a więc w wielkopolskim NFZ kolejka idzie trochę szybcieji miałem nr startowy cos ok 70000.Pozdrawiam
Tadek 01
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 136
Na forum od: 18 mar 2015 16:42
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: ruszyła lista skierowań

Post autor: Tadek 01 »

Witam wszystkich bywalców forum, minęło 11 dni od ostatniego mojego wpisu a w wielkopolskiem NFZ /zeszło/ prawie 2 tysiace skierowań jesli by utrzymało sie takie tępo to wjazd przy obecnym nr.28000 nastąpi za ok 5-6 miesięcy może bedzie troszke wolniej szło przez zimę więc to może byc póżna wiosna albo jeszcze lepiej wczesne lato i to jest chyba jedyna dobra wiadomość w tych trudnych czasach.Pozdrawiam wszystkich oczekujacych i życzę duż zdrówka
p-siak
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1690
Na forum od: 04 cze 2013 20:36

Re: ruszyła lista skierowań

Post autor: p-siak »

Witam, 28 tys. ma zejść przez 6 miesięcy?
Marzyciel jesteś...
Tadek 01
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 136
Na forum od: 18 mar 2015 16:42
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: ruszyła lista skierowań

Post autor: Tadek 01 »

Obliczałem potencjalny termin po aktualnel liczbie skierowań ale przeciez mogę sie mylić i wcale nie pogniewam sie jak pojade w sierpniu 2021.Pozdrawiam
Mazrena
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2516
Na forum od: 14 sty 2017 16:54
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 7

Re: ruszyła lista skierowań

Post autor: Mazrena »

Tadek 01 pisze: 17 paź 2020 08:28 Witam wszystkich bywalców forum, minęło 11 dni od ostatniego mojego wpisu a w wielkopolskiem NFZ /zeszło/ prawie 2 tysiace skierowań jesli by utrzymało sie takie tępo to wjazd przy obecnym nr.28000 nastąpi za ok 5-6 miesięcy może bedzie troszke wolniej szło przez zimę więc to może byc póżna wiosna albo jeszcze lepiej wczesne lato i to jest chyba jedyna dobra wiadomość w tych trudnych czasach.Pozdrawiam wszystkich oczekujacych i życzę duż zdrówka
Mam 5700 , w listopadzie ma pojawić się mój wyjazd planowany na luty/marzec 2021 r :D
Początkowo miałam jechac listopad/grudzień tego roku :P ale wszystko się przesunęło ;) .Można dzwonić o zwroty jeżeli chcesz jechać wcześniej.
Awatar użytkownika
Samosia
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1236
Na forum od: 09 lut 2017 21:58
Oddział NFZ: Śląski

Re: ruszyła lista skierowań

Post autor: Samosia »

Mazrena pisze: 17 paź 2020 18:38

Mam 5700 , w listopadzie ma pojawić się mój wyjazd planowany na luty/marzec 2021 r :D
Początkowo miałam jechac listopad/grudzień tego roku :P ale wszystko się przesunęło ;) .Można dzwonić o zwroty jeżeli chcesz jechać wcześniej.
Mazrena wyjazd będzie tylko nie wiadomo kiedy bo wirus szaleje i w każdej chwili mogą stwierdzić,żeby sanatoria zamknąć :roll: :roll: :roll:
Mazrena
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2516
Na forum od: 14 sty 2017 16:54
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 7

Re: ruszyła lista skierowań

Post autor: Mazrena »

Samosia, co będzie to będzie nie będę myślała do przodu :lol: , już i tak mam opóźnienie :roll: mam nadzieje ,że do wiosny nie będzie gorzej niz jest , a lepiej :) :) I z taką nutka optymizmu i dobrej nadziei pozostańmy :) :kwiat: :serce:
Awatar użytkownika
Samosia
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1236
Na forum od: 09 lut 2017 21:58
Oddział NFZ: Śląski

Re: ruszyła lista skierowań

Post autor: Samosia »

Mazrena oj tak musimy być dobrej myśli :serce: :)
Tadek 01
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 136
Na forum od: 18 mar 2015 16:42
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: ruszyła lista skierowań

Post autor: Tadek 01 »

I szlag trafił organki NFZ w Poznaniu -STOI.....
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14127
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: ruszyła lista skierowań

Post autor: GIENIA »

I teraz nie wiadomo , czy się cieszyć , czy płakać :lol: :lol: :P
ODPOWIEDZ