Spotkania w Świnoujściu

W tym dziale piszemy wyłącznie na temat spotkań, zjazdów, zlotów forumowiczów.
Amal
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 7
Na forum od: 05 lis 2018 12:32

Re: Świnoujście luty 2020

Post autor: Amal »

Jeśli chodzi o pakiety świąteczne, to polecam (jeśli nie byłeś) pobyt świąteczno noworoczny z balem sylwestrowym "Pod tężniami" albo w "Wielkiej Pieniawie".pozdrawiam
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5084
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Świnoujście luty 2020

Post autor: zbigniew165 »

Amal przykro mi, ale interesują mnie tylko pobyty nad naszym morzem, a zwłaszcza w sezonie grzewczym.
Za smog w górach dziękuję, bo już go doświadczyłem i na razie jeżdżę tylko w rejony nadmorskie, gdzie jest zawsze świeże powietrze.
Oczywiście w góry mam dużo bliżej, bo nad morze 550 km, ale nie pojadę w rejony górskie, a na nizinach mieszkam. :)
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5084
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Świnoujście luty 2020

Post autor: zbigniew165 »

Gienia, ta kwarantanna, to przez to, że nie pojechaliśmy do Świnoujścia. ;)
Kończ tą kwarantannę bez komplikacji, bo jak otworzą uzdrowiska, to jedziemy nad morze :kwiat:
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14583
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Świnoujście luty 2020

Post autor: GIENIA »

Na pewno nie będzie to w tym roku :roll: ... po ogłoszeniu , że ośrodki otwarte , pojadą osoby , które mają terminy już na ten okres przydzielone . W kolejnych terminach będą " upychać " tych , którym przepadły .... ja przewiduję u siebie ok lutego , ale trudno teraz cokolwiek planować .
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5084
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Świnoujście luty 2020

Post autor: zbigniew165 »

Gienia biorę pod uwagę czas ok dwóch tygodni od otwarcia, jak będą zwracać skierowania właśnie osoby o których piszesz, czyli ci, którzy mają termin na Święta i nie pojadą ze względu na porę Świąt i obawę przed wirusem.
Jak się nie uda, to do Świnoujścia na tydzień świąteczny prywatnie może do Barbarki lub do innego obiektu, ale to będzie zależeć od zniesienia zamknięcia gastronomi i hoteli. :)
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14583
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Świnoujście luty 2020

Post autor: GIENIA »

No cóż , już nie raz to pisałam :) ja na tydzień nie pojadę nad morze , ode mnie to 12-14 godzin jazdy w jedną stronę .... jak dla mnie min 2 tygodnie :)
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5084
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Świnoujście luty 2020

Post autor: zbigniew165 »

Gienia nie widzę problemu, bo w okresie od 9 stycznia do 27 lutego dwa tygodnie w Barbarce, pokój jedynka za 1600 zł + 30 zabiegów.
W Barbarce byłaś i wiesz jak wyglądają pokoje, szwedzki stół, kawiarnia i wszędzie blisko. :)
forumowicz

Re: Świnoujście luty 2020

Post autor: forumowicz »

Wszystko się zgadza Zbigniewie,nawet dają gratis talon za 30zł do kawiarni,jest jedno ale ,o czym należy napisać.Do tygodnia po dokonaniu rezerwacji należy przelać 35 % zaliczki.
forumowicz

Re: Świnoujście luty 2020

Post autor: forumowicz »

zainterweniowałem,odpisali tak :Witam,
dobrze na obecną chwilę bez zaliczki ale jak tylko będzie wiadomo, że hotel rozpoczyna działalność poprosimy wtedy o przesłanie zaliczki. :D :)
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5084
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Świnoujście luty 2020

Post autor: zbigniew165 »

Max-R ja o tym doskonale wiem, bo już w Barbarce byłem kilka razy i wpłacałem taką zaliczkę zawsze. Każdy hotel pobiera zaliczkę przy rezerwacji pokoju.
Ostatnio byłem w Kołobrzegu w Chalkozynie i też wpłaciłem zaliczkę 600 zł za pokój dwu osobowy w czerwcu tego roku, a pobyt miałem 18 listopada.
Ale jest nadzieja, że odblokują hotele i gastronomię od 1 grudnia, bo już dzisiaj w mediach o tym mówią.
Zobaczymy co będzie z sanatoriami.
Jeżeli jest tak jak piszesz, to trzeba będzie zrobić rezerwację na Święta w Barbarce - Świnoujście. :)
ODPOWIEDZ