Czy wiecie że...

Tu można inicjować tematy niemieszczące się w zakresie innych kategorii.
Awatar użytkownika
Sloneczko
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24972
Na forum od: 23 kwie 2013 17:54
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Czy wiecie że...

Post autor: Sloneczko »

Witaj Jurand :kwiat: Kupę czasu ciebie nie było :kwiat:
Mojej Felce- czarnulce życzenia złożyłam :serce:
forumowicz

Re: Czy wiecie że...

Post autor: forumowicz »

Słuchaj no Dziadku:Nie wiem czy to rozumiesz,ale wg tego co widzę tutaj na forum,to wygląda tak: włączają Ci na portierni internet raz na jakiś czas,i wtedy robisz szybki przegląd co napisałem ja czy Darek,i bardzo Cię to cieszy jak napiszesz coś mądrego w swoim mniemaniu,odnośnie naszych wpisów.Poprą Cie klakierki i klakierzy/nawet nie kryjecie się z tym podając nicki.Czasem obrazisz,wkleisz cytat,bo Ty jesteś najmądrzejszy .Powiem Ci tak,gawędziarz erotoman czy osoba nawet przesadzająca w poczuciu humoru zawsze będzie miała więcej przyjaciół czy kolegów,koleżanek,niż ktoś kto tylko patrzy jak ,komu dowalić,znajdując błąd,zaimek,przecinek ,dużą czy małą literę.Czy na pewno dobrze czytacie wpisy i miedzy wyrazami?Dziwicie się,że mnóstwo ludzi już nie ma na forum,a czy zadaliście sobie pytanie dlaczego? myślę,ze nie przez ,czasem może nawet głupie wpisy moje czy np Darka,tylko przez plotki na forum,potem na czy po spotkaniu, ludzie nie lubią jak ktoś się wywyższa i uważa ze jego musi być na górze.Kończąc życzę miłej zabawy,ja już nie będę tutaj pisał/nick sobie zostawię/,czasem na temat ściśle sanatoryjny można coś dobrego przeczytać.Zdrowia wszystkim życzę!
Awatar użytkownika
Nutka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 31259
Na forum od: 20 lut 2015 19:53
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Czy wiecie że...

Post autor: Nutka »

Masz rację Max.... dużo ludzi odeszło przez ploty. Najpierw są wszyscy happy ,a póżniej się wzajemnie tyły obrabia :roll:
...ale co jak co,ale Dzia_dkowi nie można plotkarstwa zarzucić, bo jest jednym z niewielu na forum, którzy się w to nie bawią . ;)
Ani się nie przechwala, nie komentuje spotkań: gdzie był,z kim, ile kto wypił,ile zaliczył.... cwaniakowatych wpisów też nie robi ;)
Chciałoby się na forum wśród takich Dzia_dków obracać :) mniej byłoby problematycznych sytuacji .... a że komuś da prztyczka
w nos,cóż, nieraz trzeba lawirantów i magików do porządku przywołać ;) i bez klakierów czy adwokatów Mu to dobrze wychodzi ;)
Miłego dnia
olka44
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 351
Na forum od: 30 paź 2019 15:11
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 8

Re: Czy wiecie że...

Post autor: olka44 »

...Insights Discovery zakłada, że człowiek jest unikatową mieszanką czterech energii kolorystycznych, z której wypływają różnice indywidualne pomiędzy ludźmi. Te energie to:

Słoneczny żółty
Chłodny niebieski
Kojący Zielony
Ognisty Czerwony

Słoneczna Żółta energia lubi otaczać się ludźmi, łatwo nawiązuje kontakty, poszukuje towarzystwa,
w którym chce być zauważona i wyróżniona. Dla odmiany Chłodna Niebieska energia ceni sobie niezależność, woli zachować się powściągliwie i dokonać wnikliwej analizy, zanim zacznie działać.

Kojący Zielony natomiast jest skupiony na świecie wewnętrznym, dla tej energii najważniejszą rolę odgrywa przyjęty system wartości. Oceny rzeczywistości dokonuje przez pryzmat swoich przekonań. Ognisty Czerwony to przede wszystkim koncentrowanie się na osiągnięciu zamierzonego celu, zastosowanie efektywnych rozwiązań oraz konkretne rezultaty.
Awatar użytkownika
dani888
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3916
Na forum od: 12 lis 2019 20:15
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Czy wiecie że...

Post autor: dani888 »

Oleńko , w takim razie te wszystkie kolory są moje :) . Nie da rady oddzielić , to połączenie więc co zatem ? :o Pozdrawiam ciepło :serce: :) .
olka44
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 351
Na forum od: 30 paź 2019 15:11
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 8

Re: Czy wiecie że...

Post autor: olka44 »

....do energii kolorystycznych przypisany jest temperament, a typy temperamentów stworzył Hipokrates. Czy pasuje do nas tylko jedna energia kolorystyczna. ? Otóż bardzo rzadko.Tylko 3% ludzi na świecie ma jedną dominującą energię. W większości przypadków reprezentujemy dwie (54%) lub trzy (43%).
:kwiat:
Awatar użytkownika
jacky6
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7130
Na forum od: 05 mar 2014 14:39
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Czy wiecie że...

Post autor: jacky6 »



Dzisiaj jest Światowy Dzień Życzliwości.

:mrgreen: :ugeek:

Awatar użytkownika
Hipokryt
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 7543
Na forum od: 11 lut 2015 18:49
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 21

Re: Czy wiecie że...

Post autor: Hipokryt »

jacky6 - to żadne odkrycie ;)
Na Forum jest codziennie "Światowy Dzień Życzliwości" :D
forumowicz

Re: Czy wiecie że...

Post autor: forumowicz »

Do tych kolorów trzeba dodać portrety numerologiczne.np.mój
NUMEROLOGICZNA PIĄTKA
- najbardziej niespokojne i żywiołowe. Wszechstronne, zmienne. Genialne pomysły, przenikliwy, lotny umysł. Intuicja, łatwość percepcji.Wielka potrzeba wolności, niezależności i zmian. Są ludźmi impulsywnymi, niecierpliwymi. Nie nadają się do pracy monotonnej, rutynowej. Są odważne i zuchwałe. Kochają zmiany i ryzyko.Skłonne żyć chwilą i poświęcić wszystko dla przygody i wolności. Piątka daje impuls, jest siłą, napędem. Najlepszym sposobem spalania nadmiaru energii jest dla Piątek sport.

Osoby o tej wibracji urodzenia wybrały tę cyfrę, ponieważ ich kosmicznym zobowiązaniem jest wykorzystanie własnego entuzjazmu i witalności by pokazać innym ludziom, że życie jest bardzo interesującym wyzwaniem, jeśli żyje się śmiało i pełnią życia oraz, że w tej grze życia żadne stawki nie są zbyt wysokie, są tylko mierni gracze.
Natomiast ich osobistym wyzwaniem jest zwalczenie własnego temperamentu i nauka jak żyć w pokoju ze sobą i z innymi. :D :D :D
forumowicz

Re: Czy wiecie że...

Post autor: forumowicz »

Wkleiłem to dla przykładu, aby Ci co mnie kochają na tym forum,porównali swoje cyfry,i będą wiedzieć dlaczego.Pozdrawiam,miłego weekendu życzę, ja jak na podstarzałego dziadka przystało ruszam na rowerek.
ODPOWIEDZ