Co oglądacie?

Tu można inicjować tematy niemieszczące się w zakresie innych kategorii.
ZenekM197
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2257
Na forum od: 27 cze 2020 20:53
Oddział NFZ: Podkarpacki

Re: Co oglądacie?

Post autor: ZenekM197 »

Finał trzeba obejrzeć, bo człowiek o miłości, a raczej jej poszukiwaniu ciągle myśli :oops: ;) 8-) Nie wiem czy Wszyscy Forumowicze tak mają czy to tak z wiekiem się robi :lol:
Chętni powinni zgłosić się na casting i może akurat później na jakie weselicho byśmy się załapali, tylko po pandemii, bo tak to kiszka :mrgreen: Miłego oglądania życzę Wszystkim fanom tego programu :P
Awatar użytkownika
Hipokryt
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 7543
Na forum od: 11 lut 2015 18:49
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 21

Re: Co oglądacie?

Post autor: Hipokryt »

.... takich wielkich łez wylewanych w tym finałowym odcinku chyba nie było nigdy przedtem :shock:
Płakał młodszy Pan Rolnik i płakał ten starszy. Ich mi wcale nie żal, bo przecież (podobno) "chłopaki nie płaczą" :lol:
Żal mi tylko łez Ilonki, bo taka fajna dziewczyna zakochała się a nie było inicjatywy ze strony chłopaka. Mało tego - stwierdziła ona, że Jej partner "co innego mówi a co innego robi" :o Wszystko wskazuje na to, że był to jakiś hipokryta, ale to tylko moje domysły, bo nie znam się na tym. Pani Rolniczka też nieźle "naściemniała" , bo znalazła miłość życia wśród listów, których przypadkowo ni zauważyła :lol:
Ten program coraz bardziej wydaje mi się być wyreżyserowany i chyba daje tyle samo szans na miłość, co w zwykłym normalnym życiu. Na to akurat reguł brak ;)
Czkamy na nowy sezon programu :D Casting już trwa :)
ZenekM197
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2257
Na forum od: 27 cze 2020 20:53
Oddział NFZ: Podkarpacki

Re: Co oglądacie?

Post autor: ZenekM197 »

Hipokryt żałuję, że nie jestem rolnikiem, bo chyba bym wystartował w castingu, a później zobaczyłbym "od podszewki", jak to wszystko w trakcie realizacji programu wygląda, bo tak to możemy sobie pogadać, tylko czy poradziłbym sobie jednocześnie z trzema Paniami w domu ;) 8-) :lol: :lol:
forumowicz

Re: Co oglądacie?

Post autor: forumowicz »

Zgadzam się,najfajniejsza Ilonka!!!
Awatar użytkownika
Sloneczko
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24972
Na forum od: 23 kwie 2013 17:54
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Co oglądacie?

Post autor: Sloneczko »

Hmmm.... z trzema facetami w domu i na dodatek z mamusią :lol:
forumowicz

Re: Co oglądacie?

Post autor: forumowicz »

Mnie się podoba,ten ukraiński czy ruski serial
RudaAndzia
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 5149
Na forum od: 03 lis 2019 13:01

Re: Co oglądacie?

Post autor: RudaAndzia »

Słoneczko ☀️, jak to ludzie mówią od "przybytku głowa nie boli";) 8-) :lol:
Max, jaki serial, powiedz coś więcej, bo nie wiem, którym filmem się zachwycasz🤔🤭
forumowicz

Re: Co oglądacie?

Post autor: forumowicz »

Kozacka miłość, 2 TVP godz.18.45
Awatar użytkownika
Hipokryt
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 7543
Na forum od: 11 lut 2015 18:49
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 21

Re: Co oglądacie?

Post autor: Hipokryt »

ZenekM197 pisze: 17 gru 2020 13:14 Hipokryt żałuję, że nie jestem rolnikiem, bo chyba bym wystartował w castingu, a później zobaczyłbym "od podszewki", jak to wszystko w trakcie realizacji programu wygląda, bo tak to możemy sobie pogadać, tylko czy poradziłbym sobie jednocześnie z trzema Paniami w domu ;) 8-) :lol: :lol:
Zenek - ja tam niczego nie żałuję, nawet tego, że miastowy ze mnie chłopak :lol: Rolnikom też się coś od życia należy - nawet 3 panny naraz plus mamusia :D To dla nich powstał ten program (na zagranicznej licencji) :D Niech sobie łamią serca ku radości wszystkich :shock:
Przecież dla nas są różne teleturnieje i wszelkie "talent show" a nawet mnóstwo innych programów rozrywkowych :lol:
Mnie się udało kiedyś wziąć udział w programie "Jaka to melodia?" :D
ZenekM197
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2257
Na forum od: 27 cze 2020 20:53
Oddział NFZ: Podkarpacki

Re: Co oglądacie?

Post autor: ZenekM197 »

Hipokryt, masz rację można wystartować i twardo wylądować :lol: , a ja wolę miękkie lądowanie ;) 8-) :lol:
Jeżeli chodzi o łamanie serc to tak naprawdę chyba tam serca w całości u większości pozostały :P
Gratuluję 👋👋👋 start w programie "Jaka to melodia" to już coś, ale może opowiesz nam więcej o swoim udziale w tym muzycznym show. Czasami oglądam ten program i przyznać muszę, że są tam super spece od muzyki.
ODPOWIEDZ