Szczawno Zdrój

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Gosia43
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 525
Na forum od: 09 lut 2012 11:15

Szczawno Zdrój

Post autor: Gosia43 »

Dziewczyny napiście jak było w Szczawnie Zdrój. Jak można spendzić wolny czas.Czy organizują jakieś wycieczki .Gdzie można się zabawić.No i tak ogulnie o Ośrodkach ich warunkach.Bo jak tak czytam to widze różne opinie. ;) Byłam tam ale 2 lata temu , ale przez ten czas dużo mogło się zmienić. :roll:
Awatar użytkownika
Narewka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 933
Na forum od: 19 wrz 2011 19:31
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 33

Re: Szczawno Zdrój

Post autor: Narewka »

Zależy w jakim będziesz sanatorium.Najbliżej,pewnie to wiesz,jest na tańce ze Zdrojowego.Tam też są organizowane wycieczki,ale np.gdy zapisałam się na wyjazd do Karpacza,to odwołali,bo nie było chętnych.Byłam w listopadzie 2011 a pogoda była całkiem przyzwoita.Pewnie przez te dwa lata niewiele sie zmieniło,bo ja po ostatnim pobycie 19 lat temu ,byłam mile zaskoczona.
Zyczę udanego pobytu,mimo wszystko.
Gosia43
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 525
Na forum od: 09 lut 2012 11:15

Re: Szczawno Zdrój

Post autor: Gosia43 »

Narewka mam jeszcze jedno pytanko a czy ceny wycieczek są wmiare czy przesadne.
Jak składałam wniosek zaznaczyłam sobie Szczawno i Młynasz bo mam po szpitalu.
No i jak zadzwoniłam do NZF to powiedziano że będzie tak jak napisane.
Tylko czekam na swą kolejkę.Może koniec marca albo kwiecień się załapie.
Najbardziej się obawiam że może znów załapie Święta Wielkanocne.
A wolała bym nie. No ale cusz na to nie mamy wpływu. :D
Awatar użytkownika
Narewka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 933
Na forum od: 19 wrz 2011 19:31
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 33

Re: Szczawno Zdrój

Post autor: Narewka »

Ceny wycieczek nie są takie bardzo wysokie,zresztą to zależy,dla kogo.Ja byłam w Azalii,nie wiem,jak będzie w Młynarzu,ale u nas były porozkładane ulotki z terminami i cenami wycieczek.Na miejscu się zorientujesz.Oprócz wycieczek zaliczyłam w tym czasie dwa koncerty w Teratrze Zdrojowym,przepięknie odrestaurowanym,były też koncerty w holu Domu Zdrojowego,opłata 'co łaska'.
CÓŻ mogę więcej?.Naoewno zamek Książ i palmiarnia,to już we własnym zakresie,autobus lub bus nr 8.Oby tylko pogoda dopisała.
Gosia43
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 525
Na forum od: 09 lut 2012 11:15

Re: Szczawno Zdrój

Post autor: Gosia43 »

Narewka serdeczne dzięki.A to fajnie że Teatr Zdrojowy już po remoncie napewno jest piękny. Książ za każdym razem zwiedzam. Ale pragneła bym jeszcze Wiedeń no i ten Karpacz . Może jak ja pojade nie będzie problemów z odwoływaniem wycieczki.Bo jak ostanim razem byłam to właśnie odwołali Wiedeń.Jeszcze raz serdeczne dzięki :D
sarna34
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 89
Na forum od: 27 gru 2011 19:15

Re: Szczawno Zdrój

Post autor: sarna34 »

W Szczawnie byłam latem w 2010 roku. Mam bardzo dobre zdanie o wycieczkach dla kuracjuszy. Prowadził je przewodnik Pan Krzysztof. Rewelacyjnie opowiada... byłam zachwycona. Dzięki niemu dużo zwiedziłam: zamek Książ i palmiarnię, Skalne Miasto w Czechach, Osówkę i Wiedeń. Polecam...
ODPOWIEDZ