Uzdrowisko Nałęczów

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
t_zabor
Posty: 1
Na forum od: 18 lut 2021 20:03

Uzdrowisko Nałęczów

Post autor: t_zabor »

Nie polecam korzystania z usług Uzdrowiska Nałęczów, w szczególności pobytów uzdrowiskowych w Termach Pałacowych. Miałem nieszczęśliwy wypadek w tym obiekcie, spowodowany niewłaściwym stanem wyposażenia hotelowego. Rozleciała się na mnie szklana kabina prysznicowa. Nie udzielono mi pomocy lekarskiej w uzdrowisku, personel hotelu nie był pomocny. Na skutek obrażeń nie byłem w stanie korzystać ze wszystkich zabiegów. Nie dostałem od firmy odszkodowania ani zadośćuczynienia pomimo wniosków i udokumentowania sprawy. Cay pobyt kosztował mnie więcej nerwów niż przyniósł pożytków zdrowotnych.
Awatar użytkownika
jan19557
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7746
Na forum od: 15 sie 2012 13:01
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 22

Re: Uzdrowisko Nałęczów

Post autor: jan19557 »

Możesz napisać jak to się stało?
Gość

Re: Uzdrowisko Nałęczów

Post autor: Gość »

no wlasnie wiecej informacji, jak to bylo itd, gdzie itp i oczywiscie stan trzezwosci jaki byl bo to od raz raczej badają przy takich wypadkach
. A nie żeby od razu jednostronnie oczerniac miejsce.
Gość

Re: Uzdrowisko Nałęczów

Post autor: Gość »

jak byłes chłopie w hotelu to nie narzekaj na opiekę z obiektów uzdrowiskowych. Jakoś hotel nie jest ani snaantorium ani szpitalem uzdrowiskowym. I poza tym pierwszy wpis i takie nie wiadomo o czym i o kim opinie.
Awatar użytkownika
Pasjaart
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 49
Na forum od: 12 cze 2020 17:16
Oddział NFZ: Lubelski

Re: Uzdrowisko Nałęczów

Post autor: Pasjaart »

Znam Nałęczów i ośrodek a właściwie hotel o którym wspominasz.Jak już napisał piter2209 oraz jan19557 podałeś za mało informacji jak ten wypadek wyglądał.Poza tym to nie jest szpital ani miejsce o charakterze sanatoryjnym.To po prostu hotel w miejscowości uzdrowiskowej jaką jest Nałęczów.Więc trudno po kilku zdaniach oceniać czy tam jest fajnie czy nie skoro jest tak mało danych.Tego typu obiekt nie musi mieć na stanie lekarza i takiego nie ma bo nie ma takich wymogów.Tam nie masz zabiegów sanatoryjnych typu gimnastyka rehabilitacyjna,masaż leczniczy czy kąpiel lecznicza.Na te zabiegi trzeba chodzić do innych ośrodków,które są do nich przystosowane.To zwykłe SPA i tyle...
wikul
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 211
Na forum od: 08 lut 2012 17:25

Re: Uzdrowisko Nałęczów

Post autor: wikul »

To jest jeden z obiektów Uzdrowiska Nałęczów. Nie podaję linków bo kasują. Ale proszę sobie sprawdzić w Internecie.
Ja korzystałem z innych sanatoriów w Nałęczowie i byłem zadowolony. Byłem rok po roku w sanatorium ZNP i w Rolniku. Pojechał bym jeszcze ale ta cholerna zaraza przeszkodziła.
wikul
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 211
Na forum od: 08 lut 2012 17:25

Re: Uzdrowisko Nałęczów

Post autor: wikul »

forumowicz pisze: 18 lut 2021 21:37 jak byłes chłopie w hotelu to nie narzekaj na opiekę z obiektów uzdrowiskowych. Jakoś hotel nie jest ani snaantorium ani szpitalem uzdrowiskowym. I poza tym pierwszy wpis i takie nie wiadomo o czym i o kim opinie.
W jakim hotelu, na litość boską. [link]
Ostatnio zmieniony 23 lut 2021 22:52 przez moderator, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: usunięto link
Awatar użytkownika
Dzia_dek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3415
Na forum od: 26 cze 2013 07:55

Re: Uzdrowisko Nałęczów

Post autor: Dzia_dek »

Wikul, "litość boska" nie ma tu nic do rzeczy. To może nie jest hotel, ale sanatorium tym bardziej nie.
Mimo, że jest to jeden z dziewięciu obiektów, które należą do tego uzdrowiska nie jest budynkiem
sanatoryjnym. Tak jak powyżej pisze Pasjaart, to po prostu SPA, a link który podesłałeś z propozycją
pobytu w Termach czyli "Tydzień dla serca", to taki trochę chwyt marketingowy mający na celu zachęcić
potencjalnych gości do pobytu w obiekcie o niezbyt pochlebnych opiniach. Co zaś dotyczy się samego
Nałęczowa jako uzdrowiska, to uważam, że z gustami się nie dyskutuje i jeśli komuś odpowiada pobyt
w tym sennym, niewiele mającym do zaoferowania, miasteczku, to wyłącznie jego sprawa.
wikul
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 211
Na forum od: 08 lut 2012 17:25

Re: Uzdrowisko Nałęczów

Post autor: wikul »

Zarzuciłeś autorowi krytycznego postu że pojechał do hotelu a oczekuje niewidomo czego. Więc zamiast się wymądrzać że to hotel wejdź na strony i zobacz czego dotyczą. Zacytuję :

Szanowni Państwo, Drodzy Goście.
Miło nam poinformować, że już od 12 lutego zapraszamy na pobyty hotelowe oraz relaksacyjne pakiety SPA, z zabiegami i dostępem do hotelowego basenu. Zachęcamy także do korzystania z naszej oferty SPA w Termach Pałacowych, dostępnej teraz w atrakcyjnych cenach promocyjnych (promocja od poniedziałku do czwartku).
Obecnie w Szpitalu Kardiologicznym prowadzona jest również pełnopłatna i komercyjna rehabilitacja dla osób po incydentach kardiologicznych oraz rehabilitacja ozdrowieńców - osób, które przeszły COVID-19.


Nie ma nic gorszego jak ignorancja ściga się z arogancją. Żegnam ozięble.
Awatar użytkownika
Dzia_dek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3415
Na forum od: 26 cze 2013 07:55

Re: Uzdrowisko Nałęczów

Post autor: Dzia_dek »

Wikul, żeby się z kimś pożegnać, nawet jak piszesz, ozięble, to wypadałoby się najpierw przywitać.
Wypadałoby również napisać do kogo adresowałeś swój ostatni post, którym w ogóle zamotałeś już
wszystko. Trzeba było trochę rozwinąć tą swoją radosną twórczość i jak wspomniałem wcześniej
wskazać jej adresata. Głównym wątkiem tego tematu jest pobyt w "Termach", a Ty wyskoczyłeś
z ZNP, Rolnikiem, a w ostatnim poście z kardiologicznym. Piszesz o ignorancji, arogancji, a tak
po prawdzie, to chyba mało kto rozumie o co Tobie w końcu chodzi? Nie wszyscy przecież muszą
podzielać ten Twój hura optymizm dotyczący tego miejsca, a i to nie jest powód żeby nazywać
kogoś ignorantem jak byleś tam zaledwie dwa razy.
ODPOWIEDZ