Tani turnus rehabilitacyjny

Inne tematy okołosanatoryjne, nie mieszczące się w powyższych działach.
Awatar użytkownika
Chmurka07
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2132
Na forum od: 21 sty 2015 21:43
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 7

Re: Tani turnus rehabilitacyjny

Post autor: Chmurka07 »

Też rozglądam się za jakąś fajną i tanią miejscówką. Jednak narazie czekam na info w sprawie dofinansowania - dla mnie to istotne czy dostanę .
beatricze
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 295
Na forum od: 10 sie 2018 23:35

Re: Tani turnus rehabilitacyjny

Post autor: beatricze »

Witam
Jestem z południa Polski wiec może coś wyjaśnię. Iwonicz jest piękny, dużo jest zieleni.Gruntowna rewitalizacja.Polecam każdy ośrodek. To teren górzysty, ale super ścieżki spacerowe i blisko jest do Rymanowa.Warto zwiedzić.natomiast Polańczyk jest cudowny, ale to inna trasa, zupełnie nie po drodze.tak bliżej z Iwonicza niż z Gdańska.To fakt, ale to tak jak z Sopotu do Ciechocinka.
pozdrawiam i życzę udanego wypoczynku w tym roku.
Awatar użytkownika
jan19557
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7746
Na forum od: 15 sie 2012 13:01
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 22

Re: Tani turnus rehabilitacyjny

Post autor: jan19557 »

W Rymanowie i w Iwoniczu byłem już po 2 razy. W lipcu wybieram się ponownie do Iwonicza a we wrześniu do Rymanowa. Tylko co będzie jak znów wszystko pozamykają. Tfffffuuuu, tffffuuuu.
Awatar użytkownika
Hipokryt
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 7543
Na forum od: 11 lut 2015 18:49
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 21

Re: Tani turnus rehabilitacyjny

Post autor: Hipokryt »

Chmurka07 pisze: 23 lut 2021 18:12 Też rozglądam się za jakąś fajną i tanią miejscówką. Jednak narazie czekam na info w sprawie dofinansowania - dla mnie to istotne czy dostanę .
Również rozglądam się za fajną i tanią miejscówką na turnus w wakacje :D Również na razie czekam na dofinansowanie PFRON-u. Tak czy inaczej - trzeba będzie coś wybrać, zapłacić i pojechać ;)
Czy oprócz Iwonicza i Rymanowa jest jeszcze coś taniego i fajnego :?:
Awatar użytkownika
sztani
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7034
Na forum od: 28 gru 2012 09:59
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 10

Re: Tani turnus rehabilitacyjny

Post autor: sztani »

U nas dzielenie w początku kwietnia .U mnie nic nie wiedzą aby obcinać 20% . z dofinansowania . Poczekamy zobaczymy. Tani turnus to jaka suma wchodzi w grę . przeglądałem oferty i w sezonie wysokim to suma minimum 2000 złotych i w górę. Zdarzyły się pojedyncze oferty poniżej tej sumy ale w tych rejonach byłem już kilka razy.Pozdrawiam Forum
Awatar użytkownika
ptaszyna
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 231
Na forum od: 13 kwie 2014 17:45
Oddział NFZ: Dolnośląski

Re: Tani turnus rehabilitacyjny

Post autor: ptaszyna »

To chyba jest nas więcej....ja też szukam taniej miejscówki takiej dwa w jednym najlepiej w górach.Jeśli ktoś coś to proszę o info.
Awatar użytkownika
jan19557
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7746
Na forum od: 15 sie 2012 13:01
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 22

Re: Tani turnus rehabilitacyjny

Post autor: jan19557 »

W sezonie W Sanvicie w Iwoniczu. 02.04-13.10.2021 koszt 2050, opiekun 1500 poza sezonem 1940 i 1390 oczywiście w dwójce. Dopłata do jedynki 275 zł. Musisz wejść na ich stronę i zobaczyć jakie terminy. W Górniku troszkę drożej. Pozostałych nie sprawdzałem. Zdrówka.

Nie wiem czy komuś się przydadzą te informacje ale ja zrobiłem tam wstępną rezerwacje w terminie 30.06-14.07. Może ktoś będzie chętny z tego forum.
olka44
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 330
Na forum od: 30 paź 2019 15:11
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 8

Re: Tani turnus rehabilitacyjny

Post autor: olka44 »

Polecam Ciechocinek, Lila i St.George bo tam przeniósł się Polex, w jednym i drugim 4 zabiegi, i można wybrać dietę. Cenowo też nie za wysoko.Osobiscie w tym roku wybieram się do Ciechocinka w czerwcu, też z Pefron.
Chyba, że ktoś poleci dobre miejsce nad morzem, gdyż jeszcze nie byłam. Pozdrawiam..
Awatar użytkownika
Hipokryt
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 7543
Na forum od: 11 lut 2015 18:49
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 21

Re: Tani turnus rehabilitacyjny

Post autor: Hipokryt »

ewasz pisze: 04 lut 2021 19:47 Atinko, trza tą miejscówkę wziąć pod uwagę :D
Również jestem tego samego zdania co ewasz :D Oczywiście mówimy o Iwoniczu :)
Najbardziej podoba mi się dość niska cena dla opiekuna osoby niepełnosprawnej. Nawet 500zł taniej dla opiekuna to brzmi zachęcająco. Gdzie indziej dla opiekuna jest cena taka sama jak za podopiecznego, ewentualnie symboliczna stówka taniej. Trzeba bliżej przyjrzeć się temu Iwoniczowi, bo ile razy można jeździć na Podkarpacie a znać tylko Solinę tudzież Bieszczady jako góry :?: :roll:
Awatar użytkownika
Hipokryt
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 7543
Na forum od: 11 lut 2015 18:49
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 21

Re: Tani turnus rehabilitacyjny

Post autor: Hipokryt »

Alina & ewasz...
Czy coś nowego wiadomo o tych tanich turnusach i wykupionych miejscówkach❓
Turnusowy sezon letni coraz bliżej 🌞
Sporo forumowiczów czeka na informacje 🙂
ODPOWIEDZ