Rabka Zdrój , Turnus od 6 Maja 2021r.

Kardiologia, uzdrowiska kardiologiczne, sanatoryjne leczenie chorób serca. Leczenie nadciśnienia, chorób układu krążenia, rehabilitacja po zawałach itp.
Awatar użytkownika
Tadeusz6669
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 50
Na forum od: 26 mar 2019 17:00
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 2

Rabka Zdrój , Turnus od 6 Maja 2021r.

Post autor: Tadeusz6669 »

Witajcie , miałem jechać do Rabki. Szpital Kardiologiczny , przed chwilą Zadzwoniłem do tego Szpitala - Pani powiedziała - zakaz wychodzenia na zewnątrz , pokoje 2 osobowe , ćwiczenia w Maskach , rezygnuję z Takiego Leczenia , jutro dzwonię do ZUS , Pozdrawiam , piszcie co o tym myślicie !!!!
Awatar użytkownika
dani888
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3916
Na forum od: 12 lis 2019 20:15
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Rabka Zdrój , Turnus od 6 Maja 2021r.

Post autor: dani888 »

Witaj Tadeuszu .
Widzę , ze faktycznie straszny reżim sanitarny , nawet na zewnątrz wyjść nie wolno :shock: .
Może dlatego , że to Szpital Kardiologiczny ?
Dzwoniłeś do ZUS-u w tej sprawie ? Mam nadzieję , że nam powiesz co i jak .
Ale nie wiem czy ZUS pójdzie Ci na rękę bo to prewencja , dobrze byłoby gdybyś miał sensowne i udokumentowane argumenty przeciw... Pozdrawiam i powodzenia .
Awatar użytkownika
ewasz
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24496
Na forum od: 10 mar 2014 20:44
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Rabka Zdrój , Turnus od 6 Maja 2021r.

Post autor: ewasz »

Ćwiczenia w maskach :roll: to jakaś porażka :evil: może jeszcze jeść w maskach i pić :P :oops:
Awatar użytkownika
zico751
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 55
Na forum od: 12 kwie 2021 07:56
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Rabka Zdrój , Turnus od 6 Maja 2021r.

Post autor: zico751 »

Tadeusz6669 pisze: 07 kwie 2021 18:00 Witajcie , miałem jechać do Rabki. Szpital Kardiologiczny , przed chwilą Zadzwoniłem do tego Szpitala - Pani powiedziała - zakaz wychodzenia na zewnątrz , pokoje 2 osobowe , ćwiczenia w Maskach , rezygnuję z Takiego Leczenia , jutro dzwonię do ZUS , Pozdrawiam , piszcie co o tym myślicie !!!!
I co zus na to.
ODPOWIEDZ