Krynica-Zdrój - gdzie parkować

Uzdrowisko, atrakcje, tutystyka
Awatar użytkownika
mercedes
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 343
Na forum od: 02 mar 2012 13:58
Oddział NFZ: Warmińsko-Mazurski
Staż sanatoryjny: 17

Krynica-Zdrój - gdzie parkować

Post autor: mercedes »

witam - moze ktos zna bezpieczne miejsca w Krynicy . Prosze o podpowiedzi
Ostatnio zmieniony 26 cze 2017 22:42 przez administrator, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: uściślono tytuł
Awatar użytkownika
mercedes
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 343
Na forum od: 02 mar 2012 13:58
Oddział NFZ: Warmińsko-Mazurski
Staż sanatoryjny: 17

Re: gdzie parkowac

Post autor: mercedes »

widze ze nie ma nikogo kto byl samochodem w krynicy . moze ktos jednak wie o bezpiecznym parkingu
Awatar użytkownika
gucio
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 25
Na forum od: 17 maja 2015 11:43
Oddział NFZ: Kujawsko-Pomorski
Staż sanatoryjny: 4

Re: gdzie parkowac

Post autor: gucio »

Odświeżę temat. Też jestem zainteresowany parkingiem. Znalazłem płatny /180,- za 21 dni / ale na kilka samochodów więc stale jest zarezerwowany.Interesuje mnie również parkowanie na ulicy.Przeglądając różne fotki widzę że niestety miejsca na ulicy zawsze też zapełnione. Może przyjechać w nocy ?
Za wszystkie odpowiedzi dziękuję.
Awatar użytkownika
adamadi
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 439
Na forum od: 02 sty 2013 13:27
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 5

Re: gdzie parkowac

Post autor: adamadi »

gucio pisze:Odświeżę temat. Też jestem zainteresowany parkingiem. Znalazłem płatny /180,- za 21 dni / ale na kilka samochodów więc stale jest zarezerwowany.Interesuje mnie również parkowanie na ulicy.Przeglądając różne fotki widzę że niestety miejsca na ulicy zawsze też zapełnione. Może przyjechać w nocy ?
Za wszystkie odpowiedzi dziękuję.
Zaparkuj na zakazie parkowania ;) przyjadą i zabiorą na najbardziej strzeżony parking w okolicy :lol: :lol:
Tylko koszty większe :mrgreen:

Bez urazy.... 8-)
barbara61
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 136
Na forum od: 28 lut 2015 15:57
Oddział NFZ: Świętokrzyski

Re: gdzie parkowac

Post autor: barbara61 »

gucio pisze:Odświeżę temat. Też jestem zainteresowany parkingiem. Znalazłem płatny /180,- za 21 dni / ale na kilka samochodów więc stale jest zarezerwowany.Interesuje mnie również parkowanie na ulicy.Przeglądając różne fotki widzę że niestety miejsca na ulicy zawsze też zapełnione. Może przyjechać w nocy ?
Za wszystkie odpowiedzi dziękuję.
Faktycznie, w ciągu dnia trudno jest o miejsce do parkowania w Krynicy, szczególnie w centrum. Nie zdarzyło się jednak abym nie znalazła miejsca jeśli chciałam być samochodem w centrum Krynicy :lol: :lol:
O ile się dobrze orientuję - jeden parking strzeżony jest przy ul. Pułaskiego (zaraz na początku za restauracją Berło Grota Myśliwska), a drugi jest za Pasażem Krynickim (między ul. Ebersa i Kraszewskiego). W ciągu dnia główne ulice Pułaskiego i Piłsudskiego są zapełnione przez samochody miejscowych sklepikarzy, późnym wieczorem wiem że ul. Pułaskiego jest już pusta, można swobodnie parkować (oprócz okolicy np Restauracji Artystycznej :lol: ). Pozdrawiam
barbara61
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 136
Na forum od: 28 lut 2015 15:57
Oddział NFZ: Świętokrzyski

Re: gdzie parkowac

Post autor: barbara61 »

Uzupelnienie: parking na Pułaskiego jest tylko płatny, ale nie strzeżony :(
Awatar użytkownika
gucio
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 25
Na forum od: 17 maja 2015 11:43
Oddział NFZ: Kujawsko-Pomorski
Staż sanatoryjny: 4

Re: gdzie parkowac

Post autor: gucio »

Byłem w lipcu. Pogoda wspaniała ale trochę o parkowaniu.
Parkowanie w weekendy to masakra. Kuracjusze i okoliczni turyści zapełniają autami Krynice do pełna. Oznaczone parkingi przepełnione.Przy sanatoriach wszystko wykupione.Kierowcy stają gdzie popadnie. Na chodnikach, w podwórkach, każdy wolny kawałek miejsca zajęty. Policja chyba wie o tym problemie bo mandatów nie dają ale to może się zmienić wiec nie biorę odpowiedzialności.
W dni powszednie zauważyłem wolne miejsca w pobliżu kościołów.Płatne parkingi też pustoszeją i na ulicy też można coś znaleźć. Na ul.Puławskiego za basenem trochę miejsca. Im dalej od centrum to łatwiej coś znaleźć.
makmk
Posty: 3
Na forum od: 24 cze 2017 16:42
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 4

Krynica parking

Post autor: makmk »

Wyjezdzam do Krynicy Zdr. 13. 08 Nowy Dom Zdrojowy i ciekawi mnie jak wygląda sprawa z parkingami.
W info sanatorium podaje, ze jast tylko na 15 aut. W takim razie gdzie parkują kuracjusze. Moze ktoś był ostatnio i coś napisze na ten temat. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
SzymonH
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 154
Na forum od: 01 sie 2014 09:37
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Krynica parking

Post autor: SzymonH »

Byłem 5 lat temu w Nowym Domu Zdrojowym i parkowałem przy Sanatorium, zapłaciłem za 21 dni 140 zł, ale nikt mi nie powiedział że każdy wyjazd i wjazd kosztuje po 9 zł, razem 18 zł, chyba że wrócę samochodem w ciągu 1 godz, to 8 zł.
Nie wiem jak jest teraz.
Życzę miłego pobytu
Szymon
Awatar użytkownika
profus
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 174
Na forum od: 19 cze 2017 19:40
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Krynica parking

Post autor: profus »

już gdzieś jest temat. W każdym razie ciężko z parkingami. Jak wiesz że jedziesz autem zapytaj się czy istnieje możliwość w ośrodku zarezerwowanie miejsca parkingowego
ODPOWIEDZ