Zawał serca

Kardiologia, uzdrowiska kardiologiczne, sanatoryjne leczenie chorób serca. Leczenie nadciśnienia, chorób układu krążenia, rehabilitacja po zawałach itp.
Awatar użytkownika
anusia153
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3923
Na forum od: 08 gru 2013 08:04
Staż sanatoryjny: 4

Re: Zawał serca

Post autor: anusia153 »

anusia153 pisze:może ktoś z Was "sercowców " zna dobry szpital uzdrowiskowy z odziałem wczesnej rehabilitacji po zawale , pilnie poszukuję takiego , czytałam że Nałęczów jest najlepszy w Polsce . Ale jakoś nie jestem przekonana
mam nadzieje , że ktoś z forumowych "sercowców" wkrótce się odezwie ....
Awatar użytkownika
Dzia_dek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3415
Na forum od: 26 cze 2013 07:55

Re: Zawał serca

Post autor: Dzia_dek »

anusia153 pisze:może ktoś z Was "sercowców " zna dobry szpital uzdrowiskowy z odziałem wczesnej rehabilitacji po zawale , pilnie poszukuję takiego , czytałam że Nałęczów jest najlepszy w Polsce . Ale jakoś nie jestem przekonana
Anusia a Rymanów Zdrój? Podkarpackie Centrum Rehabilitacji Kardiologicznej "Polonia". (obiekt po remoncie oddany do użytkowania dwa lata temu) Budynek położony blisko centrum, na płaskim terenie więc nie sprawia trudności w poruszaniu się. Sam Rymanów Zdrój to bardzo urocze miasteczko z mnóstwem zieleni.Strona internetowa odpowiada rzeczywistym warunkom i tam znajdziesz pozostałe interesujące Cię informacje.

http://www.uzdrowisko-rymanow.com.pl/po ... lonia.html

Podkarpackie Centrum Rehabilitacji Kardiologicznej „Polonia”
38-481 Rymanów Zdrój
Ul. Potockich 1
Tel. 134357418
Awatar użytkownika
anusia153
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3923
Na forum od: 08 gru 2013 08:04
Staż sanatoryjny: 4

Re: Zawał serca

Post autor: anusia153 »

Dzięki Zbyszku za info :kwiat: zaraz poczytam , a może wiesz jaki jest okres oczekiwania na przyjęcie do ośrodka ?
Awatar użytkownika
agatasss
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 218
Na forum od: 05 sty 2013 15:00

Re: Zawał serca

Post autor: agatasss »

8 lat temu jeszcze w młodym wieku miałam zawał,miesiąc po byłam w Nałęczowie nie narzekam.Mało miałam zabiegów,było zbyt wcześnie,ale opieka dobra.
Awatar użytkownika
anusia153
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3923
Na forum od: 08 gru 2013 08:04
Staż sanatoryjny: 4

Re: Zawał serca

Post autor: anusia153 »

agatasss pisze:8 lat temu jeszcze w młodym wieku miałam zawał,miesiąc po byłam w Nałęczowie nie narzekam.Mało miałam zabiegów,było zbyt wcześnie,ale opieka dobra.
agatasss a w jakim ośrodku byłaś w Nałęczowie , po świeżym zawale chyba kierują na odział wczesnej rehabilitacji kariologicznej , jak się doczytałam są dwa takie ośrodki , Kolejarz i Kolejowy , jeden to moloch a drugi bardziej kameralny , ale który jest który to nie wiem
Awatar użytkownika
agatasss
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 218
Na forum od: 05 sty 2013 15:00

Re: Zawał serca

Post autor: agatasss »

Bylam w Fortunat,myślę że akurat wtedy buło wolne miejsce ale opieka naprawdę ok ciągle pod kontrola.
Beataa2702
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 496
Na forum od: 27 mar 2014 21:22
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Zawał serca

Post autor: Beataa2702 »

anusia153 pisze:
anusia153 pisze:może ktoś z Was "sercowców " zna dobry szpital uzdrowiskowy z odziałem wczesnej rehabilitacji po zawale , pilnie poszukuję takiego , czytałam że Nałęczów jest najlepszy w Polsce . Ale jakoś nie jestem przekonana
mam nadzieje , że ktoś z forumowych "sercowców" wkrótce się odezwie ....
Witaj Anusia 153 :kwiat: ... ... byłam w Nałęczowie po zawale i by- passach 19 miesięcy temu, w szpitalu uzdrowiskowym ''IKARDIA'' i jestem bardzo zadowolona z pobytu, z tym że na zabiegi z Ikardi trzeba chodzić do innych ośrodków, ale o to chyba też chodzi żeby jak najwięcej chodzić po zawałach i zabiegach kardiochirurgicznych, z resztą teraz też wybieram się do sanatorium i zrezygnowałam z wyjazdu do Inowrocławia bo chciałam do Nałęczowa - bo uważam że potrzebuje spokoju i odpocząć, a tam jest cisza spokój i ten magiczny park, może nie jest duży, i jakiś wyjątkowo piękny, ale coś w sobie ma - ale każdy widzi to po swojemu - pozdrawiam i życzę udanego wyboru - ale Nałęczów i Rymanów czy Horyniec wybrałabym Nałęczów jeszcze jedna jest zaleta nie leczą tam wszystkiego jak w pozostałych uzdrowiskach, bo to jest typowy kardiologiczny :serce: :kwiat:
jaroj92
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 142
Na forum od: 13 lis 2014 11:03
Oddział NFZ: Lubelski

Re: Zawał serca

Post autor: jaroj92 »

witajcie :) Ja byłem w Naleczowie 1 rok temu tez w kardiologocznym to prawda ze na zabiegi trzeba chodzic do innych budynkow.Poadto lecza tez inne choroby ja miałem chory bark miałem 18 zabiegow przez caly pobyt.Chyba ze ktoś nie chce albo nie jest chory oprócz serca.MIalem 2.5 roku temu zawal serca.Bylem po 3 miesiącach po zawale na rehabiltacji ale w kolejowym. który znajduje się obok ikardi.Naleczow jest dobry warta jechać.
Beataa2702
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 496
Na forum od: 27 mar 2014 21:22
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Zawał serca

Post autor: Beataa2702 »

Witaj jaroj92 :) ..... Nałęczów jak najbardziej , ale nigdy więcej szpital kolejowy, szpital kardiologiczny tak :), 100x lepszy pod każdym względem , mimo iż trzeba chodzić na zabiegi po za szpital, miesiąc temu wróciłam z kolejowego i przez cały pobyt zastanawiałam się dlaczego ludzie tym szpitalem tak zachwycają, nie jestem osobą wymagającą, ale tylko rehabilitanci zasługują na pochwałę, a cała reszta to nie ma o czym mówić, jak dla mnie stracony czas i pieniądze - powiedz jeśli możesz kiedy dokładnie byłeś pierwszy raz - pozdrawiam Beata
Awatar użytkownika
anusia153
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3923
Na forum od: 08 gru 2013 08:04
Staż sanatoryjny: 4

Re: Zawał serca

Post autor: anusia153 »

Beatko :kwiat: jestem zaskoczona , że chwalisz szpital kardiologiczny . Warunki okropne , gdybym sama tego osobiście nie zobaczyła nikomu bym nie uwierzyła, jak się jeszcze trafi do pokoju trzy osobowego to ujdzie , ale wiele pokoi jedynek czy dwuosobowych przerobione jest na 3 osobowe . Niestety maż trafił właśnie do takiego pokoju ,ciasnota niesamowita , nie można się wyminąć , zero szafek ,zresztą nie było by gdzie postawić , ubrania trzymane w walizce , jedna osoba ledwo zmieściła tylko swoje rzeczy w "szafie". A łazienka lepiej nie mówić... . Jedynie co mąż chwalił to wyżywienie i zabiegi ale tylko te na inne schorzenia . Dobrze że akurat trafiła się piękna pogoda było gdzie pospacerować i trochę pozwiedzać . Nałęczów to cicha i spokojna miejscowość , a park naprawdę jest uroczy .
ODPOWIEDZ