Pies najlepszy dla serca ;/

Kardiologia, uzdrowiska kardiologiczne, sanatoryjne leczenie chorób serca. Leczenie nadciśnienia, chorób układu krążenia, rehabilitacja po zawałach itp.
Awatar użytkownika
Adela
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 8986
Na forum od: 12 lip 2014 15:10
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Pies najlepszy dla serca ;/

Post autor: Adela »

zgadza się :kwiat:
ja mam trochę pecha do kardiologów z Funduszu :? ostatni z tyt.naukowym, po 80-tce i ....głuchy jak pień,tylko spojrzał na mnie i....już miał diagnozę.
Awatar użytkownika
danusia57
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 2303
Na forum od: 10 mar 2012 13:10
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 8

Re: Pies najlepszy dla serca ;/

Post autor: danusia57 »

adela pisze:zgadza się :kwiat:
ja mam trochę pecha do kardiologów z Funduszu :? ostatni z tyt.naukowym, po 80-tce i ....głuchy jak pień,tylko spojrzał na mnie i....już miał diagnozę.
Adela :) ten kardiolog chyba przeniósł się do Lublina,bo na podobnego trafiłam :shock: (a może tamtego bliżniak).To mnie wyleczyło i teraz chodzę prywatnie :o
Awatar użytkownika
Adela
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 8986
Na forum od: 12 lip 2014 15:10
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Pies najlepszy dla serca ;/

Post autor: Adela »

Danusiu :lol: :lol: :lol: gdyby to nie było takie przygnębiające, byłoby śmieszne ;)
Doszło do tego,że jak trafiam na normalnego lekarza,to nie mogę pozbierać się z radości. :? :lol:
Prywatnie było ok.,ale te koszty,zwłaszcza badań....będę próbować....zobaczymy ;)
Lavel
Posty: 4
Na forum od: 31 sie 2018 14:34
Oddział NFZ: Pomorski

Re: Pies najlepszy dla serca ;/

Post autor: Lavel »

Przepraszam, nie czytałam całego wątku, autorko, jak tam Twój szczeniaczek? Nadal sprawia problemy? :)
forumowicz

Re: Pies najlepszy dla serca ;/

Post autor: forumowicz »

medi pisze: 22 wrz 2014 07:27 Właśnie w celach rehabilitacyjnych zostałam wczoraj obdarzona przez moją córkę psem :evil: :evil: No i zaczęło się ,rano zamiast kawki i NS-u jest bieg na siku :P :P ...A ja tak nie lubię spacerów :cry: :cry: :cry: Jakie macie doświadczenia w tym temacie :?: :?: Nie jest to pierwszy pies w naszym domu ,ale ja nie wiem czy znajdę w sobie tyle cierpliwości żeby wychowywać szczeniaka :oops: :oops: I czy to wręcz przeciwnie zamiast pomóc nie zaszkodzi
żyje jeszcze ten , którym obdarowała Cię córka :?: :shock:
ech .. te niechciane prezenty :roll: :roll: i to żeby od własnego dziecka :evil:
Awatar użytkownika
medi
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 8463
Na forum od: 22 lip 2011 15:26
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: Pies najlepszy dla serca ;/

Post autor: medi »

niestety mój najukochańszy Arbuz został zabity przez samochód :cry:
Awatar użytkownika
Adela
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 8986
Na forum od: 12 lip 2014 15:10
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Pies najlepszy dla serca ;/

Post autor: Adela »

Medi moje niestety też odeszły :( i już nigdy nie będę miała psa :( ale tęsknię .
Dawno Cię nie widziałam :) żadko Ty bywasz na NS czy ja?
Pozdrawiam :kwiat:
Awatar użytkownika
Fionka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 9386
Na forum od: 09 mar 2015 18:09
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 2

Re: Pies najlepszy dla serca ;/

Post autor: Fionka »

Ja też bardzo tęsknię za moją Lilusią , powiem że nawet jej sierści na ubraniach mi brakuje . Co dzień odruchowo szczotką czyszczę ubrania a wracając z pracy bez potrzeby jadę po całej chałupie na mopie ze zdziwieniem stwierdzając że wylewam czystą wodę . Pewnie minie , to dopiero 2 miesiące minęły a 17 lat razem . :(
forumowicz

Re: Pies najlepszy dla serca ;/

Post autor: forumowicz »

medi pisze: 01 wrz 2018 21:58 niestety mój najukochańszy Arbuz został zabity przez samochód :cry:
no to nie musisz sie juz zmuszac do spacerów ;)
forumowicz

Re: Pies najlepszy dla serca ;/

Post autor: forumowicz »

Waldek...co Ty piszesz... Miałeś kiedyś piesła, przyjaciela od serca, członka rodziny? Pies to nie tylko obowiązek a spacery to przyjemność. A powitania psa jak wracasz po ciężkim dniu trudno zastąpić czymś innym. Przykro mi jak to czytam.
ODPOWIEDZ