Lubelski NFZ

Tu umieszczamy tematy związane z kolejką i oczekiwaniem na wyjazd do sanatorium.
wojtek11
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 614
Na forum od: 14 gru 2012 14:45
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Lubelski NFZ

Post autor: wojtek11 »

Tydzień zakończony pozostało tylko 341 numerków może w następnym tygodniu dostanę przydział :?: :?: :?: :?: ;) ;) ;)
Tadek7775
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 152
Na forum od: 12 mar 2014 07:39
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 8

Re: Lubelski NFZ

Post autor: Tadek7775 »

nemawe pisze: 15 mar 2019 19:26 Witajcie :) :kwiat:
Wniosek złożyłam w marcu 2018, wpis do kolejki w maju...dziś nr 7900 reumatologia. Szczęśliwa będę,jak dostanę przydział we wrześniu,ale z tego co tu czytam raczej mało prawdopodobne :roll: ;) :)
Jeżeli mogę coś doradzić do jak zejdziesz poniżej 5 tys. to pytaj się o zwroty. Z obecnym numerem raczej nie masz szans na wrzesień i październik. Pobyt w listopadzie lub w grudniu nawet w najlepszym sanatorium staje się mało ciekawy. Ale to jest tylko mój punkt widzenia.
Pozdrawiam
p-siak
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1711
Na forum od: 04 cze 2013 20:36

Re: Lubelski NFZ

Post autor: p-siak »

Po 2 tys/mies,to 4,plus 2 mies. do wyjazdu,to razem 6 mies.Teraz połowa marca,plus 6 mies.,to wyjazd wrzesień.Wyliczenie dla nemawe
Awatar użytkownika
nemawe
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 20
Na forum od: 26 sty 2017 21:41
Oddział NFZ: Lubelski

Re: Lubelski NFZ

Post autor: nemawe »

A'propos zwrotów...można zapytać i otrzymać przy odrobinie szczęścia tylko dzwoniąc,czy trzeba napisać do NFZ gotowość skorzystania ze zwrotu? :kwiat: :)
Tadek7775
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 152
Na forum od: 12 mar 2014 07:39
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 8

Re: Lubelski NFZ

Post autor: Tadek7775 »

Można zadzwonić i zapytać się o zwroty lub pójść do NFZ-tu. Ja byłem w ubiegłym tygodniu w NFZ-cie na Koryznowej bo interesowało mnie kiedy dostanę przydział bo przekroczyłem tysiąc. Pani poinformowała mnie że teraz dają czerwiec i lipiec a mnie planują na przełom lipca i sierpnia chyba że chcę pojechać w kwietniu z zahaczeniem świąt to jest mi w stanie wypisać skierowanie od ręki. Podziękowałem i czekam. Grzegorz zrobił Ci bardzo dobre wyliczenia tylko nie wziął pod uwagę tego, że w okresie wakacyjnym numerki spadają bardzo wolno. Miałem dokładnie taką samą sytuację jak Ty przy poprzednim wyjeździe, na początku marca przekroczyłem 8 tys. Skierowanie otrzymałem pod koniec lipca a do sanatorium pojechałem 25 października.
Pozdrawiam i życzę dobrego skierowania.
Awatar użytkownika
barbara66
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 34
Na forum od: 17 sty 2019 13:27
Oddział NFZ: Lubelski

Re: Lubelski NFZ

Post autor: barbara66 »

Witam,
Chmurko07 dziękuję. Muszyna jest piękna, cisza, góry, czyste powietrze tego mi trzeba. Niestety samo sanatorium ma negatywne opinie. Szkoda, że nie ma aktualnych informacji na forum.
Janie19557 nie jadę z serduszkiem tylko z kręgosłupem - profil leczenie reumatologia. Mam wrażenie, że dostałam skierowanie w miejsce delikatnie mówiąc niepopularne, skierowanie które jest zwracane przez innych oczekujących. Może dlatego czekałam 16 m-cy a nie 20.
Pozdrawiam cieplutko :kwiat:
kmz44
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 213
Na forum od: 11 mar 2017 20:09
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 10

Re: Lubelski NFZ

Post autor: kmz44 »

nemawe pisze: 15 mar 2019 19:26 Witajcie :) :kwiat:
Wniosek złożyłam w marcu 2018, wpis do kolejki w maju...dziś nr 7900 reumatologia. Szczęśliwa będę,jak dostanę przydział we wrześniu,ale z tego co tu czytam raczej mało prawdopodobne :roll: ;) :)
Witam :kwiat: Ja w roku 2016 złożyłam wniosek też w marcu to dostałam 02.10.18.A w roku 2018 złożyłam wniosek w listopadzie to już dostałam skierowanie od 26.04 a pisali mi że ok.20 mies :kwiat:
Awatar użytkownika
Chmurka07
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2133
Na forum od: 21 sty 2015 21:43
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 7

Re: Lubelski NFZ

Post autor: Chmurka07 »

Kmz te daty to mi jakieś takie niewiarygodne
Kumir1
Posty: 3
Na forum od: 19 mar 2019 12:21

Re: Lubelski NFZ

Post autor: Kumir1 »

barbara66 pisze: 18 mar 2019 09:50 Witam,
Chmurko07 dziękuję. Muszyna jest piękna, cisza, góry, czyste powietrze tego mi trzeba. Niestety samo sanatorium ma negatywne opinie. Szkoda, że nie ma aktualnych informacji na forum.
Janie19557 nie jadę z serduszkiem tylko z kręgosłupem - profil leczenie reumatologia. Mam wrażenie, że dostałam skierowanie w miejsce delikatnie mówiąc niepopularne, skierowanie które jest zwracane przez innych oczekujących. Może dlatego czekałam 16 m-cy a nie 20.
Pozdrawiam cieplutko :kwiat:
Sanatorium ok. Jedzenie extra, zabiegi też obsługa bardzo miła. Duża wycieczek i zajęć dodatkowych. W zimie super wycieczki Jaworzyna itp. Widoki zwalają z nóg. Budynek wyposażenie wczesny gierek. Ale w końcu jechałem do sanatorium a nie do **** . Tyle.
kmz44
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 213
Na forum od: 11 mar 2017 20:09
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 10

Re: Lubelski NFZ

Post autor: kmz44 »

Chmurka07 pisze: 18 mar 2019 21:33 Kmz te daty to mi jakieś takie niewiarygodne
Przepraszam, pomyliłam trochę daty. Złożyłem wniosek w marcu 2016, dostałem skierowanie od 02.10.2017, następny złożyłem w listopadzie 2017 i już mam skierowanie od 26.04🌷
ODPOWIEDZ