Lubelski NFZ

Tu umieszczamy tematy związane z kolejką i oczekiwaniem na wyjazd do sanatorium.
alaxa
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 248
Na forum od: 21 cze 2016 09:35
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Lubelski NFZ

Post autor: alaxa »

Gratuluję przydziału, mi kotlina kłodzka już od kilku lat się marzy i nawet byłam blisko, bo w 2020 roku dostałam Lądek Zdrój, niestety, pandemia pokrzyżowała plany. Ostatecznie wylądowałam w Muszynie i byłam zadowolona, ale marzenie gdzieś tam się tli.wtedy miałam reumatologie, to i wybór był większy. Teraz lekarz przyznał mi schorzenia neurologiczne, a tych już nie ma tak "na bogato" :D :D Cieplutko pozdrawiam, miłego pobytu :kwiat: :kwiat: :kwiat: :kwiat:
alaxa
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 248
Na forum od: 21 cze 2016 09:35
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Lubelski NFZ

Post autor: alaxa »

A dzisiejszy dzień kończę z numerem 1200 😊😊 Pozdrawiam serdecznie ❤️
Ja-ga
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 220
Na forum od: 20 wrz 2013 19:12
Oddział NFZ: Lubelski

Re: Lubelski NFZ

Post autor: Ja-ga »

:kwiat: Dziękuję. Mam nadzieję, że będzie dobrze.
alaxa
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 248
Na forum od: 21 cze 2016 09:35
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Lubelski NFZ

Post autor: alaxa »

Witam wszystkich oczekujących, sprawdzałam przed chwilą, mam nr 980. już niebawem powinno się coś rozstrzygnąć, a może się ktoś pochwali, gdzie z lubelskiego teraz wysyłają, bo nawet fajnie spadają numery. Pozdrawiam i życzę fajnych skierowań :kwiat: :kwiat: :serce:
henrys66
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 416
Na forum od: 30 cze 2013 20:56
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 13

Re: Lubelski NFZ

Post autor: henrys66 »

Mam już od miesiąca skierowanie na 11 sierpnia do Krynicy Nowy Dom Zdrojowy.
alaxa
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 248
Na forum od: 21 cze 2016 09:35
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Lubelski NFZ

Post autor: alaxa »

Super, życzę miłego pobytu i fajnego towarzystwa. NDZ to dobry przydział, powinieneś być zadowolony, a ja czekam cierpliwie, prawie już...dzis nr 920, wiec za każdym razem wchodzę z sercem na ramieniu :D :lol: :lol: :D Pozdrawiam cieplutko, do miłego :kwiat: :kwiat: :kwiat: :kwiat:
Basiag156
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 19
Na forum od: 18 sty 2022 12:58
Oddział NFZ: Lubelski

Re: Lubelski NFZ

Post autor: Basiag156 »

Ja pod koniec kwietnia dostałam Ciechocinek przy numerze 699, ale zadzwoniłam i Pani mi zaproponowała kilka obiektów i terminów. Więc proponuję zadzwonić, to też będzie możliwość wyboru.
Pozdrawiam.
alaxa
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 248
Na forum od: 21 cze 2016 09:35
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Lubelski NFZ

Post autor: alaxa »

Dziękuję Basiu za odpowiedź :kwiat: :kwiat: :kwiat: :serce: u mnie jest trochę nietypowa sytuacja, bo przy takim spadaniu numerków mój wyjazd przypadłby prawdopodobnie na przełomie lipca/sierpnia, a nie mogę w tym terminie, bo od 23 czerwca jadę z ZUS-u do Iwonicza, więc byłoby to nie w porządku gdybym całe wakacje spędziła w sanatorium, a inni nie mogli skorzystać z urlopu, dlatego zadzwoniłam i poprosiłam o wyjazd w terminie poza wakacjami. Co do terminu...to na pewno chętnie się przychylą w NFZ, bo większość woli w lecie, ciekawe czy zrekompensują mi to fajną miejscówką :lol: :lol: :lol: ... dlatego wchodzę z sercem na ramieniu z nadzieją...że nie będzie to np Horyniec czy Krasnobród, bo tam... z racji odległości, mogę pojechać w niedzielę na spacer :D Pozdrawiam i życzę fajnego pobytu :kwiat: :kwiat: :kwiat:
Basiag156
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 19
Na forum od: 18 sty 2022 12:58
Oddział NFZ: Lubelski

Re: Lubelski NFZ

Post autor: Basiag156 »

Cześć,
Alexa jak długo czekałaś na wyjazd z ZUSu, czy tak jak z NFZ w tym roku szybko leci kolejka?
Pozdrawiam.
alaxa
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 248
Na forum od: 21 cze 2016 09:35
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Lubelski NFZ

Post autor: alaxa »

Witaj Basia, miałam pod koniec stycznia komisję w ZUS, a w połowie lutego już przydział do Iwonicza na 23 czerwca, a w NFZ tez w tym roku szybko spadają numerki, więc możliwe, że będzie dwa razy w tym roku. Pozdrawiam :kwiat: :kwiat: :kwiat:
ODPOWIEDZ