Lubelski NFZ

Tu umieszczamy tematy związane z kolejką i oczekiwaniem na wyjazd do sanatorium.
Marinka
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 9
Na forum od: 04 mar 2018 17:22
Oddział NFZ: Lubelski

Lubelski NFZ

Post autor: Marinka »

Witam kuracjuszki i kuracjuszy 8-)
Pisze z zapytaniem a nawet kilkoma
Póki co to NFZ wyznacza termin i miejsce.
Złożyłam wniosek w listopadzie z moim wyliczeniami jak było kiedyś pobyt za 18 miesięcy i to miła niemiła niespodzianka do tylko do 6. Niemiła ze gdybym wiedziała złożyłaby odrobine później bo zimowa wiosenna o jesienna pora już była no ale jak się niema co się lubi to lubi co się ma. Przechodząc do sedna do jakich miejsc najczęściej Lubelski NFZ kieruje? Dodam ze byłam 3 razy i za każdym razem to samo miejsce a dwóch niestety to samo niekoniecznie dobre uzdrowisko. I kolejne jak dużo wcześniej wysyłają teraz powiadomienia odnośnie terminu i miejsca kuracjusza? Kiedyś były to tylko dwa tygodnie teraz z tego co czytam to dużo więcej? A tak przy okazji Nowego Roku wszystkim na forum życzę dużo zdrowia i pozytywnego nastawienia do życia no i oczywiście tych wydmowych wymarzonych turnusów 😉
Awatar użytkownika
danusia57
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 2303
Na forum od: 10 mar 2012 13:10
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 8

Re: Lubelski NFZ

Post autor: danusia57 »

6 grudnia zaniosłam wniosek z prośbą że klimat nadmorski bardzo dobrze wpływa na moje zdrowie, ciśnienie idealne i wróciłam do domu jak nowa :lol:
Dzisiaj dostaje skierowanie do sanatorium od 3 marca do Wieniec Zdrój :oops: czyli ktoś z funduszu miał gdzieś moje dobre samopoczucie.Narazie muszę przespać to skierowanie i jutro zastanowię się co dalej robić
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20089
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Lubelski NFZ

Post autor: Felice »

Danusiu Wieniec też normuje ciśnienie 😂
Nie wiem na jakie schorzenie masz skierowanie. Siostrze lekarz wpisała drogi oddechowe i bez proszenia dostała Świnoujście. Wcześniej Iwonicz chyba 3 razy, ostatnio Krynica… skierowanie na schorzenia reumatologiczne.
Awatar użytkownika
danusia57
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 2303
Na forum od: 10 mar 2012 13:10
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 8

Re: Lubelski NFZ

Post autor: danusia57 »

Felice ja też reumatologia,a Wieniec już mi unormował ciśnienie :lol: mimo że jeszcze tam nie pojechałam :roll: :lol:
Awatar użytkownika
danusia57
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 2303
Na forum od: 10 mar 2012 13:10
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 8

Re: Lubelski NFZ

Post autor: danusia57 »

Ja złożyłam wniosek na początku grudnia,a dzisiaj skierowanie do sanatorium od 3 marca, więc ekspresowy wyjazd :lol: Miałam chyba numer 20000
kaska1
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 80
Na forum od: 12 lip 2014 20:39
Oddział NFZ: Lubelski

Re: Lubelski NFZ

Post autor: kaska1 »

danusia57 pisze: 02 sty 2023 13:30 6 grudnia zaniosłam wniosek z prośbą że klimat nadmorski bardzo dobrze wpływa na moje zdrowie, ciśnienie idealne i wróciłam do domu jak nowa :lol:
Dzisiaj dostaje skierowanie do sanatorium od 3 marca do Wieniec Zdrój :oops: czyli ktoś z funduszu miał gdzieś moje dobre samopoczucie.Narazie muszę przespać to skierowanie i jutro zastanowię się co dalej robić
Witaj, a kiedy minął u Ciebie okres 18 m-cy, bo tak szybko dostałaś przydział. Ja złożyłam wniosek 14 grudnia, ale 18 m-cy mija, od poprzedniego powrotu, 8 czerwca 2023 r. Także spodziewam się skierowania dopiero po 8 czerwca.
kaska1
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 80
Na forum od: 12 lip 2014 20:39
Oddział NFZ: Lubelski

Re: Lubelski NFZ

Post autor: kaska1 »

Marinka pisze: 02 sty 2023 11:01 Witam kuracjuszki i kuracjuszy 8-)
Pisze z zapytaniem a nawet kilkoma
Póki co to NFZ wyznacza termin i miejsce.
Złożyłam wniosek w listopadzie z moim wyliczeniami jak było kiedyś pobyt za 18 miesięcy i to miła niemiła niespodzianka do tylko do 6. Niemiła ze gdybym wiedziała złożyłaby odrobine później bo zimowa wiosenna o jesienna pora już była no ale jak się niema co się lubi to lubi co się ma. Przechodząc do sedna do jakich miejsc najczęściej Lubelski NFZ kieruje? Dodam ze byłam 3 razy i za każdym razem to samo miejsce a dwóch niestety to samo niekoniecznie dobre uzdrowisko. I kolejne jak dużo wcześniej wysyłają teraz powiadomienia odnośnie terminu i miejsca kuracjusza? Kiedyś były to tylko dwa tygodnie teraz z tego co czytam to dużo więcej? A tak przy okazji Nowego Roku wszystkim na forum życzę dużo zdrowia i pozytywnego nastawienia do życia no i oczywiście tych wydmowych wymarzonych turnusów 😉
Witam, wniosek do sanatorium MOŻNA ZŁOŻYĆ RAZ NA 18 M-CY, nie wcześniej jak 12 miesięcy od ostatniego przyjazdu z sanatorium.
Awatar użytkownika
danusia57
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 2303
Na forum od: 10 mar 2012 13:10
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 8

Re: Lubelski NFZ

Post autor: danusia57 »

Kaska1 18 miesięcy minie 25 lutego 2023 roku i skierowanie dostałam już od marcu
Abstynent666
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 647
Na forum od: 25 kwie 2021 17:06
Oddział NFZ: Lubelski

Re: Lubelski NFZ

Post autor: Abstynent666 »

Marinka pisze: 02 sty 2023 11:01 Witam kuracjuszki i kuracjuszy 8-)
Pisze z zapytaniem a nawet kilkoma
Póki co to NFZ wyznacza termin i miejsce.
Złożyłam wniosek w listopadzie z moim wyliczeniami jak było kiedyś pobyt za 18 miesięcy i to miła niemiła niespodzianka do tylko do 6. Niemiła ze gdybym wiedziała złożyłaby odrobine później bo zimowa wiosenna o jesienna pora już była no ale jak się niema co się lubi to lubi co się ma. Przechodząc do sedna do jakich miejsc najczęściej Lubelski NFZ kieruje? Dodam ze byłam 3 razy i za każdym razem to samo miejsce a dwóch niestety to samo niekoniecznie dobre uzdrowisko. I kolejne jak dużo wcześniej wysyłają teraz powiadomienia odnośnie terminu i miejsca kuracjusza? Kiedyś były to tylko dwa tygodnie teraz z tego co czytam to dużo więcej? A tak przy okazji Nowego Roku wszystkim na forum życzę dużo zdrowia i pozytywnego nastawienia do życia no i oczywiście tych wydmowych wymarzonych turnusów 😉
Co to oznacza -tylko do 6? :?
Marinka
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 9
Na forum od: 04 mar 2018 17:22
Oddział NFZ: Lubelski

Re: Lubelski NFZ

Post autor: Marinka »

Ja od początku mam numer 1077 i ani drgnie od początku grudnia
ODPOWIEDZ