Dolnośląski Oddział NFZ

Tu umieszczamy tematy związane z kolejką i oczekiwaniem na wyjazd do sanatorium.
Natalia-C
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 152
Na forum od: 07 wrz 2022 14:55
Oddział NFZ: Dolnośląski

Re: Dolnośląski Oddział NFZ

Post autor: Natalia-C »

No to jeszcze pół roku. Ja chciałabym już w tym czasie w ogóle być po 😊
Pozdrawiam
Anna2
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 173
Na forum od: 01 lut 2019 21:11
Oddział NFZ: Dolnośląski

Re: Dolnośląski Oddział NFZ

Post autor: Anna2 »

Natalia, pewnie będziesz już po. Myślę, ze dostaniesz sanatorium na druga połowa grudnia albo w styczniu. Pochwal się jak dostaniesz przydział, bo to juz lada dzień
Natalia-C
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 152
Na forum od: 07 wrz 2022 14:55
Oddział NFZ: Dolnośląski

Re: Dolnośląski Oddział NFZ

Post autor: Natalia-C »

Anna2, Tego stycznia to bym nie chciała, bo to będą już nowe, dużo wyższe ceny :cry:
Wolałabym jeszcze w tym roku się załapać, ale trochę tracę nadzieję, bo dziś przez cały dzień tylko o 5, słownie pięć, spadła liczba. W tym tempie to nie wiem czy ten rok się uda. Oczywiście napiszę, jak tylko będę wiedzieć, oby jak najszybciej :)
andrzejm1954
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 305
Na forum od: 19 paź 2012 18:35
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 10

Re: Dolnośląski Oddział NFZ

Post autor: andrzejm1954 »

Natalio jeśli prawdą jest, że DO NFZ rozdysponował już wszystkie skierowania na ten rok (a to jest wysoce prawdopodobne) to dlaczego nie korzystasz z tzw. zwrotów? :roll:
Natalia-C
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 152
Na forum od: 07 wrz 2022 14:55
Oddział NFZ: Dolnośląski

Re: Dolnośląski Oddział NFZ

Post autor: Natalia-C »

Andrzeju a jak to się robi? Nie mam doświadczenia z Sanatoriami zwykłymi a co dopiero że zwrotów. Pozdrawiam
Anna2
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 173
Na forum od: 01 lut 2019 21:11
Oddział NFZ: Dolnośląski

Re: Dolnośląski Oddział NFZ

Post autor: Anna2 »

Natalia, w tej chwili o zwroty w nfz trzeba napisać podanie i do nich wysłać albo zawieźć. i wtedy jak mają coś ze zwrotów to dzwonia i proponują. Kiedyś było można do nich dzwonić i pytać o zwrot. Numeru telefonu juz nie pamiętam, kiedyś tutaj podawałam, więc jak prześledzisz moje wpisy to znajdziesz. Mojej mamie wydzwoniłam latem Kołobrzeg
andrzejm1954
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 305
Na forum od: 19 paź 2012 18:35
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 10

Re: Dolnośląski Oddział NFZ

Post autor: andrzejm1954 »

Piszę o tym na forum w dwóch miejscach (choćby str. 236). Trzeba złożyć podanie - prośbę na Traugutta 55 i czekać na telefon. Ja w ostatnim czasie jeżdżę tylko ze zwrotów i jestem bardzo zadowolony. Mam wpływ na termin i miejsce. Teraz obowiązuje tylko taka forma. :twisted:
Sprawy formalne - Wyjazd ze zwrotów str. 477 :roll:
Awatar użytkownika
Aliszka
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 55
Na forum od: 04 gru 2017 10:18
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Dolnośląski Oddział NFZ

Post autor: Aliszka »

:oops: Ja złożyłam podanie o zwrot w sierpniu, do dziś nikt nie zadzwonił, żadnej reakcji. Ostatnio numerki spadają minimalnie.
Natalia-C
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 152
Na forum od: 07 wrz 2022 14:55
Oddział NFZ: Dolnośląski

Re: Dolnośląski Oddział NFZ

Post autor: Natalia-C »

andrzejm1954 pisze: 13 wrz 2022 09:08 Piszę o tym na forum w dwóch miejscach (choćby str. 236). Trzeba złożyć podanie - prośbę na Traugutta 55 i czekać na telefon. Ja w ostatnim czasie jeżdżę tylko ze zwrotów i jestem bardzo zadowolony. Mam wpływ na termin i miejsce. Teraz obowiązuje tylko taka forma. :twisted:
Sprawy formalne - Wyjazd ze zwrotów str. 477 :roll:
Andrzej, a to trzeba tam osobiście złożyć, czy listem wysłać? Nie jestem z Wrocławia. Pozdrawiam
Natalia-C
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 152
Na forum od: 07 wrz 2022 14:55
Oddział NFZ: Dolnośląski

Re: Dolnośląski Oddział NFZ

Post autor: Natalia-C »

Aliszka pisze: 13 wrz 2022 10:36 :oops: Ja złożyłam podanie o zwrot w sierpniu, do dziś nikt nie zadzwonił, żadnej reakcji. Ostatnio numerki spadają minimalnie.
Aliszka, wczoraj spadło 5 przez cały dzień, dziś na razie od rana 2. A można podpytać który masz numerek? Pozdrawiam
ODPOWIEDZ