Dolnośląski Oddział NFZ

Tu umieszczamy tematy związane z kolejką i oczekiwaniem na wyjazd do sanatorium.
Anna2
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 172
Na forum od: 01 lut 2019 21:11
Oddział NFZ: Dolnośląski

Re: Dolnośląski Oddział NFZ

Post autor: Anna2 »

Natalia możesz wysłać pocztą
Natalia-C
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 152
Na forum od: 07 wrz 2022 14:55
Oddział NFZ: Dolnośląski

Re: Dolnośląski Oddział NFZ

Post autor: Natalia-C »

Anna dziękuję. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Aliszka
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 55
Na forum od: 04 gru 2017 10:18
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Dolnośląski Oddział NFZ

Post autor: Aliszka »

9400 mój numer. Nakręciłam się, bo w lipcu spadło o ok 14 tys:) niestety teraz jak sama widzisz nie jest tak lekko. Ja wysłałam przez epuap podanie o wyjazd ze zwrotów, tak jak pisałam jest cisza. Ty masz niski numer, wiec jak dostaniesz informację będzie to dla nas wyznacznikiem...
andrzejm1954
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 286
Na forum od: 19 paź 2012 18:35
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 10

Re: Dolnośląski Oddział NFZ

Post autor: andrzejm1954 »

Na pewno można przesłać pocztą. Ja złożyłem podanie 10 sierpnia i też cisza. Dzisiaj zajrzałem na Dawida 2 bo tam kiedyś można było pytać osobiście o zwroty ale tam już nic nie ma. Próbuję się dodzwonić. Działa tylko jeden numer z 3 poprzednio działających tzn. 71 7979156 ale albo jest zajęty albo nikt nie podnosi słuchawki. Ja myślę, że po złożeniu podania jest ono ustawiane w kolejce chętnych po zwroty. Tylko ilu jest chętnych? Chciałbym się dowiedzieć i chyba pojadę się spytać. Mam nadzieję, że udzielają takich informacji. :roll:
Natalia-C
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 152
Na forum od: 07 wrz 2022 14:55
Oddział NFZ: Dolnośląski

Re: Dolnośląski Oddział NFZ

Post autor: Natalia-C »

Andrzej czekamy na wieści, co Ci odpowiedzieli i jak długa jest kolejka że zwrotami. Pozdrawiam
andrzejm1954
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 286
Na forum od: 19 paź 2012 18:35
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 10

Re: Dolnośląski Oddział NFZ

Post autor: andrzejm1954 »

Ok. Może nie dzisiaj czy jutro ale się wybiorę i dam znać ... :P
Natalia-C
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 152
Na forum od: 07 wrz 2022 14:55
Oddział NFZ: Dolnośląski

Re: Dolnośląski Oddział NFZ

Post autor: Natalia-C »

Aliszka pisze: 13 wrz 2022 14:18 9400 mój numer. Nakręciłam się, bo w lipcu spadło o ok 14 tys:) niestety teraz jak sama widzisz nie jest tak lekko. Ja wysłałam przez epuap podanie o wyjazd ze zwrotów, tak jak pisałam jest cisza. Ty masz niski numer, wiec jak dostaniesz informację będzie to dla nas wyznacznikiem...

Aliszko na teraz mam 210. Dziś przez cały dzień spadło w sumie 16 numerków. Zastanawiam się czy przy takim numerku warto pisać o zwroty. Jeszcze czekam na info od Andrzeja jak długa jest kolejka ze zwrotów.
Awatar użytkownika
Aliszka
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 55
Na forum od: 04 gru 2017 10:18
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Dolnośląski Oddział NFZ

Post autor: Aliszka »

Natalia, mysle,ze nie ma sensu, dostaniesz lada chwila informację i w sumie wszyscy zobaczymy jak wyglądają terminy, po tych duzych spadkach lipcowych.
Andrzeju byłoby super gdybyś podzielił się informacją czego się dowiedziałeś.
andrzejm1954
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 286
Na forum od: 19 paź 2012 18:35
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 10

Re: Dolnośląski Oddział NFZ

Post autor: andrzejm1954 »

Byłem pytałem i za nie wiele się dowiedziałem. Pani mówi, że przyspieszenie było i że wydano skierowania dla osób, których wnioski były złożone (rozpatrzone) w grudniu 2019 roku. Jeśli chodzi natomiast o zwroty to czekać - będą dzwonić jak będzie zwrot który mnie interesuje. Na moje pytanie kiedy to może nastąpić Pani nie wie. Nie wie też czy jestem daleko w kolejce, nie wie ile tych zwrotów będzie. Raz jest np. 10 a innym razem wcale... I tak to wygląda :roll:
Awatar użytkownika
Aliszka
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 55
Na forum od: 04 gru 2017 10:18
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Dolnośląski Oddział NFZ

Post autor: Aliszka »

zawsze coś, ja na wniosku o zwrot nie napisała co mnie interesuje konkretnie, złożyłam kilka dni po Tobie, Pewnie im bliżej jesieni i ponurych dni tym więcej zwrotów. Ja akurat na porę roku nie zważam:)
ODPOWIEDZ