Nadkwasota żołądka

Tu można porozmawiać o swoich schorzeniach i być może uzyskać porady innych użytkowników forum nasze sanatorium.
Awatar użytkownika
Atina
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 11637
Na forum od: 19 sie 2011 09:29
Oddział NFZ: Pomorski

Nadkwasota żołądka

Post autor: Atina »

Sprawdzone sposoby na nadkwasotę żołądka.
Awatar użytkownika
jacky6
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7130
Na forum od: 05 mar 2014 14:39
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Nadkwasota żołądka

Post autor: jacky6 »

Atina pisze:Sprawdzone sposoby na nadkwasotę żołądka.
podobnież wyciskany sok z cytryny do Muszynianki...

:mrgreen: to przyjemne czasami żyć marzeniami twardo stąpając po ziemi... :ugeek:
forumowicz

Re: Nadkwasota żołądka

Post autor: forumowicz »

Pomaga mleczko Alugastrin ,tabletki Manti .Neutralizują kwasy żołądkowe .Radzę dietę wysokobiałkową , pomaga zneutralizować nadmiar kwasu solnego w żołądku.Na jakiś czas odstawić surowe warzywa i owoce .Można spożywać w postaci gotowanej .Jako że nadkwasota może być objawem różnych chorób dobrze by było przejść się do lekarza .
Awatar użytkownika
andrzej1955
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 19424
Na forum od: 27 sty 2011 16:52
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 10

Re: Nadkwasota żołądka

Post autor: andrzej1955 »

Witam :) piszecie o nadkwasocie żołądka-troszkę odbiegnę od tematu-dobrych parę lat temu miałem stwierdzone wrzody na żołądku,leczone sporadycznie różnymi lekami typu ranigast-w razie bólu,przeważnie wiosną i jesienią-przez wiele lat wyjeżdżałem do Wysowej w różnych porach roku i korzystając z dobrodziejstw wód leczniczych dostępnych w parku-wtedy jeszcze bezpłatnie,popijałem sobie Henryczka i inne dostępne wody,zawsze do domu zabierałem w kartonach 2 lub 3 rodzaje wody która stała sobie w kuchni i popijałem tak przez wiele lat :!: niewyobrażalne jest to że teraz jakiekolwiek sprawy związane z bólami żołądka zdarzają mi się bardzo sporadycznie-mimo że biorę dość sporo leków,okazuje się że skarby które mamy w ziemi potrafią doskonale leczyć :!: zdarza mi się że jak opowiadam moją historię o leczeniu żołądka wodą mineralną-ludzie przyglądają mi się dziwnie i się uśmiechają :!: proponuję sprawdzić przy najbliższej okazji sprawdzić na sobie przy jakichkolwiek bólach żołądka działanie Wysowskiego Henryka razem z Franciszkiem lub Krynickiego Zubra lub Mieczysława,pozdrawiam i zachęcam do picia naszych skarbów jakimi są wody mineralne-najlepiej tam na miejscu lub kupionego w kartonikach,Dużo Zdrowia Życzę,bez niestrawności i nadkwaśności :!:
ewiko
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2427
Na forum od: 10 lut 2013 07:07
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 8

Re: Nadkwasota żołądka

Post autor: ewiko »

U mnie wrzody zakończyły (mam nadzieję ) swój żywot po terapii antybiotykowej. Niestety do lekarza udałam się dopiero jak popękały a męczyłam się kilka lat. Póki co jest spokój. :lol:
ODPOWIEDZ