NFZ Małopolska rosnący czas oczekiwania

Tu umieszczamy tematy związane z kolejką i oczekiwaniem na wyjazd do sanatorium.
Awatar użytkownika
ANDY12345
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 14558
Na forum od: 26 maja 2018 11:42
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: NFZ Małopolska rosnący czas oczekiwania

Post autor: ANDY12345 »

Szpital napisał mi na skierowaniu podgórskie, ale czy lekarz z NFZ poprze czy da górskie to zobaczymy, chyba że ze zwrotów to może schorzenie jest ważne a nie rejon ?
W zimie to chodzą opatulone bałwanki, a w lecie to ferja barw aż w oczy razi :lol: , po drugie jest długi dzień :)
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14583
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: NFZ Małopolska rosnący czas oczekiwania

Post autor: GIENIA »

Muzyczka pisze: 29 maja 2019 11:36 Droga Gieniu,
Jesteś prze - Kochana i bardzo bardzo dziękuję za odpowiedź i za dobre wiadomości od Ciebie... :P :kwiat:

Sciskam mocno i buziaczki śle.. hejka.. :P
Nie ma za co dziękować , też kiedyś Ktoś podesłał mi numery i wydzwoniłam sobie Kołobrzeg :D
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14583
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: NFZ Małopolska rosnący czas oczekiwania

Post autor: GIENIA »

Piszecie tu o ciepełku , ja jestem raczej chłodnolubna :D nie znoszę upałów , a szczególnie pobytu w tym czasie w zatłoczonych kurortach .... np wakacje w Kołobrzegu :shock:
Awatar użytkownika
Muzyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1700
Na forum od: 23 mar 2018 19:45
Oddział NFZ: Małopolski

Re: NFZ Małopolska rosnący czas oczekiwania

Post autor: Muzyczka »

Gieniu Droga,
Tak, o ciepełku piszemy ale nie o upale.. jak jest sezon no to wtedy co ciepłe a czasem i upalne dni ale nad morzem jest bryza wilgoć i wiatr i chłodzi...a chyba Kołobrzeg jest tak duży i taki długi że wszystkich pomieści..hi.. nawet w sezonie....Też nie chodzę w te tłoczne miejsca , unikam, tylko głównie na wschody, kiedy jest pusto na plaży to uwielbiam.....ja znowuż nie lubię umarłego miasta poza sezonem i gdzie prawie nic jest już nieczynne , szczególnie na plaży, ważna dla mnie jest ta infrastruktura...a i brak mi też czasami festiwalów, czy imprez...np.typu folk festiwal..w Kołobrzegu, gdzie jest zawsze około 20 sierpnia tydzień koncertów czy na plaży czy w amfiteatrze i potem puszczają ognie sztuczne na molo o 22:00.... Wogóle i dla mnie jesień może być ale nie aż tak bardzo zimne miesiące i krótsze dni... Natomiast masz rację Gienia czasami trzeba też odpocząć od tego tłoku ludzi ... czy mieć więcej spokoju, a i są takie miejsca że niestety tylko niektóre sanatoria przyjmują poza sezonem więcej ludzi i wtedy łatwiej dostać tam miejsce... Chociaż poza sezonem jeżdżę na przykład priv.w ferie zimowe do Kołobrzegu ...też czasami....dla mnie też ważną rzeczą jest jak się chodzi na zabiegi na zewnątrz to zimą zawsze się przeziębiałam a w cieplejsze dni nie.... To się nie dosuszy głowy , to znaczy włosów po basenie albo też najgorsze przeciągi..i zimno.. chociaż powiem szczerze kiedyś w kwietniu , rok rok temu, juedybylib ciepło, w Ciechocinku po basenie i po inhalacjach chwyciłam chorobę- zapalenie zatoki.....i antybiotyk brałam.... :lol:
Ale to i tak trzeba zawsze uważać obojętnie jaka pora roku....
Życzę wszystkiego dobrego... szczęśliwych chwil :P
Hejka.... :x :kwiat: .
aksamitka
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 115
Na forum od: 13 kwie 2019 16:32
Oddział NFZ: Małopolski

Re: NFZ Małopolska rosnący czas oczekiwania

Post autor: aksamitka »

GIENIA pisze: 29 maja 2019 08:44 Aksamitka , a w którym miesiącu składałaś wniosek :?:
lekarz wyslal 29.12.2016 ,ocena skierowania 23.01.2017
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14583
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: NFZ Małopolska rosnący czas oczekiwania

Post autor: GIENIA »

Decyduje data wpływu do oddziału ... jest ona podana w przeglądarce :)
U Ciebie trzeba liczyć od stycznia . Czekamy ok 34 miesiące . Wychodzi wyjazd październik :?
aksamitka
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 115
Na forum od: 13 kwie 2019 16:32
Oddział NFZ: Małopolski

Re: NFZ Małopolska rosnący czas oczekiwania

Post autor: aksamitka »

eh licze ze jednak wrzesień morze , eh pobożne zyczenia, znając moje szczęście.......
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14583
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: NFZ Małopolska rosnący czas oczekiwania

Post autor: GIENIA »

A nie możesz próbowac ze zwrotu :?:
aksamitka
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 115
Na forum od: 13 kwie 2019 16:32
Oddział NFZ: Małopolski

Re: NFZ Małopolska rosnący czas oczekiwania

Post autor: aksamitka »

czerwiec i polowa lipca nie moge jechac, jesli do polowy lipca nie bede miec przydzialu to bede dzwonic
Awatar użytkownika
malgonia
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 890
Na forum od: 05 lut 2012 09:15
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 10

Re: NFZ Małopolska rosnący czas oczekiwania

Post autor: malgonia »

A ja byłam trzy razy w listopadzie i było super,a nawet lepiej nizvw lecie .Lato zostawiam na ogród,wyjazdy rodzinne,a w listopadzie okropna pogoda,smutek po zmarłych a ja wypoczywam w sanatorium,relaks,baseny.sauny,spacery i oczywiście tańce hulańce :lol: :lol:
ODPOWIEDZ