Czy wiecie że...

Tu można inicjować tematy niemieszczące się w zakresie innych kategorii.
Awatar użytkownika
Sloneczko
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24972
Na forum od: 23 kwie 2013 17:54
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Czy wiecie że...

Post autor: Sloneczko »

No właśnie Alicjo :kwiat: tego mi właśnie brakowało :D
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20162
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Czy wiecie że...

Post autor: Felice »

Czy wiecie,że.....
14 lutego Walentynki czyli święto zakochanych, ogłoszone zostało w roku 496 przez papieża Gelazego I.
Awatar użytkownika
sztani
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7043
Na forum od: 28 gru 2012 09:59
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 10

Re: Czy wiecie że...

Post autor: sztani »

medi pisze:Oj Sztani nie bądź takim ....stetryczałym tetrykiem ;) :serce: Niech sobie kobietki pohasają po forum ,to wszystko z radochy że jadą ;) 8-)
. niech sobie hasają :o : :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
adamadi
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 439
Na forum od: 02 sty 2013 13:27
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Czy wiecie że...

Post autor: adamadi »

Alice pisze:adamadi ale jesteśmy w dziale na każdy temat,przed kilkoma dniami rozmawialiście o damskich biustonoszach :?
Proszę uściślić do jakich rozmów TEN temat został stworzony i dopiero mówić o zaśmiecaniu.

Zaraz zaraz nie rozmawialiśmy...to po pierwsze :roll:
Widzę że naprawdę nie rozumiesz co to jest zaśmiecanie komuś tematu-posta :?: :?:
Dział nazywa się Na każdy temat ....a tu chodzi o zaśmiecanie komuś posta .....naprawdę nie widzisz różnicy :?: :idea: :shock:
Awatar użytkownika
jurand40
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 4517
Na forum od: 28 lut 2013 19:36
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Czy wiecie że...

Post autor: jurand40 »

Czy wiecie że
W więzieniu pedofil nie przeżyje czasem doby,a w kosciele potrafi przeżyc nawet 50 lat... :shock:
forumowicz

Re: Czy wiecie że...

Post autor: forumowicz »

Panowien, panowie wrzućcie na luzik ;) Jakie spamy ? jakie zaśmiecanie .Ten temat jest tak sprecyzowany ,że tak naprawde mozna napisać ....."
  • Czy wiecie ,że ...." Tak mi się dzisiaj przyglądał pan jadący schodami ruchomymi ,że o mały włos nie spadłam zjeżdzając na parter marketu. :oops: :lol: I to tez zmieści się w temacie jak wyżej autorstwa kolegi Juranda :o :lol:

Pozdrawiam serdecznie i jeszcze jedna uwaga,w moich tematach pozwałam śmiecić ;) :lol: :o
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20162
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Czy wiecie że...

Post autor: Felice »

adamadi pisze:
jurand40 pisze:Czy wiecie że
80 procent kobiet nosi zły rozmiar stanika :o
Chłopaki do roboty, pomóżmy kobietom dobrać odpowiedni rozmiar.......piersi w dłoń :lol: 8-)
A nie rozmawialiście? :o
Może mam jakieś problemy ze zrozumieniem,ale w/g mnie nikt nikomu niczego nie zaśmiecał.
Awatar użytkownika
adamadi
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 439
Na forum od: 02 sty 2013 13:27
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Czy wiecie że...

Post autor: adamadi »

Chłopaki do roboty, pomóżmy kobietom dobrać odpowiedni rozmiar.......piersi w dłoń :lol: 8-)[/quote]
A nie rozmawialiście? :o
Może mam jakieś problemy ze zrozumieniem,ale w/g mnie nikt nikomu niczego nie zaśmiecał.[/quote]

No przykro mi bardzo że masz taki problem ze zrozumieniem....może kiedyś zrozumiesz,czego ci szczerzę życzę ;)
Jest post,jest jedna odpowiedź i tyle :idea:
A jak poczytasz dalej to powinnaś zrozumieć jaki charakter miała i ile trwała wasza wymiana poglądów ....
Do puki Sztani nie zwrócił wam uwagi :?:
Tyle w tym temacie nie będę więcej zaśmiecał autorowi wątku 8-)
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20162
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Czy wiecie że...

Post autor: Felice »

Nasza? Nie brałam w niej udziału.
A z powodu moich problemów wcale nie musi być Tobie przykro.Jakoś mimo nich daję sobie radę w życiu 8-)
forumowicz

Re: Czy wiecie że...

Post autor: forumowicz »

Czy wiecie ,że:
  • Aleksander Doba podróżnikiem roku!

    68-LETNI POLAK WYGRAŁ PRESTIŻOWY KONKURS. :) :o

"' Aleksander Doba - 68-latek z Polic (woj. zachodniopomorskie), który jako jedyny przepłynął kajakiem przez Atlantyk - zwyciężył w prestiżowym plebiscycie czytelników "National Geographic" na podróżnika roku 2015."
:)
Doba spełnia swoje marzenia. Stara się przezwyciężyć każde ograniczenie i po prostu działać oraz robić w życiu to, co lubi najbardziej. Prócz kajakarstwa Aleksander szybuje i skacze ze spadochronem.
- Motorem napędowym jest moja własna frajda - przyznał Doba - Gdyby mi te wyprawy nie sprawiały radości, to nikt by mnie do nich nie namówił.
Jego motto brzmi: "Lepiej przeżyć jeden dzień jako tygrys, niż 100 dni jako owca". :) :kwiat:
ODPOWIEDZ