Ciechocinek w maju 2015

W tym dziale piszemy wyłącznie na temat spotkań, zjazdów, zlotów forumowiczów.
Awatar użytkownika
andrzej1955
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 19424
Na forum od: 27 sty 2011 16:52
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 10

Re: Ciechocinek w maju 2015

Post autor: andrzej1955 »

Solenizantka się wypowiedziała :kwiat: więc ja mogę dorzucić swoje trzy grosze-zapewne będę się powtarzał i zabrzmi to pompatycznie :!: bardzo miłe jest to że znowu poszerzyliśmy swoje znajomości w realu-tym bardziej miłe że Elunia obchodziła18-naste urodziny :kwiat: :kwiat: miła atmosfera,uśmiechnięte buziole i jak zwykle bywa w tak dużej grupie-wiele indywidualnych rozmów,wszystko to daje Nam pozytywnego kopa do dalszej egzystencji,przezwyciężania kłopotów-różnego rodzaju i motywacji do dalszych spotkań :!: bardzo dziękuję za już i polecam się na przyszłość :D
Awatar użytkownika
biedroneczka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 4423
Na forum od: 03 sty 2012 09:40
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 8

Re: Ciechocinek w maju 2015

Post autor: biedroneczka »

Ja także jestem szczęśliwa, że udało nam się spędzić ten piękny, majowy dzień w cudownym towarzystwie i świetnej atmosferze :D Poznałam dzisiaj fantastycznych ludzi :kwiat: ... dziewczyny :serce: jesteście niesamowite :!: :lol: :lol: Eluniu, a Twój torcik był przepyszny :kwiat:
Pięknie Wam dziękuję i .... do następnego spotkania :D :D :D
Awatar użytkownika
ewasz
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24607
Na forum od: 10 mar 2014 20:44
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Ciechocinek w maju 2015

Post autor: ewasz »

To było widać i słychać jacy jesteście uśmiechnięci i weseli - tylko pozazdraszczać :D
Miło ogląda się szczęśliwych ludzi :)
Awatar użytkownika
kociu
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 4004
Na forum od: 24 sty 2013 18:51
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Ciechocinek w maju 2015

Post autor: kociu »

Dziękuje wszystkim za superowe spotkanie w Ciechu ,nie będe wymieniać indywidualnie ,ale dziekuje łódzkiej grupie :twisted: :twisted:
Teraz czekam na was w Busku i myśle ze ktoś wpadnie do mnie :lol: :lol: :lol:
Jeszcze raz bardzo dziękuje z całego :serce: :serce: :serce: :serce:
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20162
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Ciechocinek w maju 2015

Post autor: Felice »

Kochani moi .....Ci ze spotkania i Ci co nie mogli dojechać,ale byli z nami.Jesteście cudowni i czas spędzony z Wami to wspomnienie które zagości w pamięci na całe życie....dziękuję,ze akceptujecie moje "szaleństwo",że chciało Wam się do mnie przyjechać.I co ja biedna "opuszczona" sierota teraz pocznę :cry: ....tylko spacery i podziwianie księżyca mi się ostało ;) :D
Słuchajcie sprawa jest bardzo poważna ;) ,ale powiem w wielkiej tajemnicy,że całych trzech tygodni w takim tempie nawet ja nie dałabym rady przeżyć.
Uparcie i skrycie,ach życie kocham Cię nad życie....
Awatar użytkownika
Princi
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 27711
Na forum od: 17 cze 2014 16:28
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 8

Re: Ciechocinek w maju 2015

Post autor: Princi »

słuchajcie......... sprawa jest bardzo poważna ;) :lol: .......było bosko :!: ....dlaczego tak krótko :cry: :cry: ......ja chcę jeszcze :D 8-) :serce:
Awatar użytkownika
Adela
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 8986
Na forum od: 12 lip 2014 15:10
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Ciechocinek w maju 2015

Post autor: Adela »

Dotarłam do domu i na forum .
Było cudownie :kwiat: wszystko wspaniale się udało,ludzie niezwykli!! nie spodziewałam się. że tyle osób zjedzie do Ciechocinka!! nawet pogoda postanowiła uczcić nasze spotkanie :D
Cieszę się bardzo z poznania tylu osób osobiście :serce: :kwiat: nie będę wymieniać wszystkich, było nas w sumie sporo :D ale..... Felice :kwiat:jak dobrze,że byłaś i czekałaś na nas, :kwiat: ,
Ruda :kwiat: miło było podróżować i mieszkać razem :kwiat:, Selene :kwiat: byłaś dla mnie takim zaskoczeniem :D :kwiat: Eluuniu :kwiat: cieszę się,że zechciałaś świętować z nami :kwiat: i wreszcie Princi :kwiat: kochana :kwiat: bez Ciebie wcale bym nie pojechała :D ,w ogóle jesteś jedyna taka na świecie :serce: :kwiat:

Pozdrawiam i ściskam wszystkich ciechocinkowiczów i przepraszam,że nie z wszystkimi zdołałam się pożegnać osobiście :kwiat:
Awatar użytkownika
Atina
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 11637
Na forum od: 19 sie 2011 09:29
Oddział NFZ: Pomorski

Re: Ciechocinek w maju 2015

Post autor: Atina »

Sprawa jest bardzo poważna... :D :lol: :D brak słów aby wyrazić stan zadowolenia :roll:
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20162
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Ciechocinek w maju 2015

Post autor: Felice »

Atinko,nie masz pojęcia jak bardzo poważna jest sprawa....dziś w Ciechocinku widziano psa Huckleberry :o 8-)
Awatar użytkownika
Adela
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 8986
Na forum od: 12 lip 2014 15:10
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Ciechocinek w maju 2015

Post autor: Adela »

Ale się porobiło :lol: :lol: nie wiadomo co się jeszcze wydarzy do Twego wyjazdu :lol: :lol:
ODPOWIEDZ