spotkania w Kołobrzegu

W tym dziale piszemy wyłącznie na temat spotkań, zjazdów, zlotów forumowiczów.
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5084
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: spotkania w Kołobrzegu

Post autor: zbigniew165 »

Będę w Kołobrzegu, ale 18 października w Chalkozynie. Na wrzesień nie było jeszcze promocji na pobyty komercyjne. :)
Zosia
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1956
Na forum od: 29 gru 2009 15:33
Oddział NFZ: Podlaski

Re: spotkania w Kołobrzegu

Post autor: Zosia »

A ja od 15 września znów w Kormoranie . Może ktoś jeszcze w tym pięknym miesiącu będzie w Kołobrzegu ?
forumowicz

Re: spotkania w Kołobrzegu

Post autor: forumowicz »

:D
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5084
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: spotkania w Kołobrzegu

Post autor: zbigniew165 »

Zosia, pisałaś na forum, że zamieszczasz opinię z pobytów komercyjnych na forum. Wpisałem Kormorana Kołobrzeg w wyszukiwarkę i znalazłem opinię, ale jest to tylko ok 5 zdań na temat tego ośrodka.
Jak na pobyt na turnusie rehabilitacyjnym, to trochę mało.
Może byś coś dodała na temat przydzielania zabiegów, czy są zabiegi w pakietach.
Nie znalazłem nic o warunkach bytowych, wielkości pokojów, sprzątania itp.
W październiku jadę do Chalkozyna, to przejdę do Kormorana obejrzeć ten obiekt, ale opinia Twoja z pobytu by się przydała, bo może w listopadzie bym się tam wybrał jak nie dostanę ze zwrotów sanatorium. Pozdrawiam
p-siak
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1711
Na forum od: 04 cze 2013 20:36

Re: spotkania w Kołobrzegu

Post autor: p-siak »

Zosia pisze: 04 wrz 2020 17:53 A ja od 15 września znów w Kormoranie . Może ktoś jeszcze w tym pięknym miesiącu będzie w Kołobrzegu ?
W czepku rodzona jesteś,gratuluję.
Mnie odebrali Kołobrzeg,a dali Iwonicz.
Może lepiej, w tym morskim mieście beton,wiatr, port,deptak i to wszystko.
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5084
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: spotkania w Kołobrzegu

Post autor: zbigniew165 »

P-siak Kormoran w Kołobrzegu, to Ośrodek Leczniczo-Wypoczynkowy komercyjny. Jedzie się tutaj za swoje pieniądze i nie ma przeszkód, abyś z niego również skorzystał.
Jak wpłacisz zaliczkę, to nikt Ci go nie odbierze, chyba, że zrezygnujesz sam. :)
Jeżeli się mylę, to Zosia mnie sprostuje.
Zosia
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1956
Na forum od: 29 gru 2009 15:33
Oddział NFZ: Podlaski

Re: spotkania w Kołobrzegu

Post autor: Zosia »

Zbyszku moja opinia o Kormoranie jest bardzo obszerna, chyba w 3 częściach :) Widocznie się do niej nie dokopałeś. Jest (sprawdziłam :)) w opiniach : Kormoran w Kołobrzegu pisałam 18 maja . Zapraszam do lektury :) . Co do wyjazdu to bardzo chciałam nad morze a ze zwrotów jakoś dawali mi to co nie bardzo mi pasowało. Trochę żałowałam Iwonicza bo szybko wziął ktoś inny :( za długo się zastanawiałam :) więc znów zdecydowałam się na Kormoran oczywiście masz rację komercyjnie. Zdziwiona byłam , że było jeszcze miejsce.

P-siak dziękuję za info. Przepraszam, że nie odpowiedziałam ale mam jakiś problem z wysyłaniem wiadomości na pw . Życzę miłego pobytu i dobrej rehabilitacji w Iwoniczu :D Wszystkim sympatycznej niedzieli :kwiat:
rybka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 4585
Na forum od: 13 mar 2013 15:51

Re: spotkania w Kołobrzegu

Post autor: rybka »

...w tym morskim mieście beton,wiatr, port,deptak i to wszystko.
:roll: ...widać, że się nie było ;)

"Morza szum, ptaków śpiew, złota plaża pośród drzew… " :D
Czego więcej trzeba? :lol:

Wszystkich pozdrawiam :kwiat:
p-siak
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1711
Na forum od: 04 cze 2013 20:36

Re: spotkania w Kołobrzegu

Post autor: p-siak »

Było się,było i w Dziwnowie prawie rok, i w Dębkach kilka razy,i w innych miejscach. Nawet i na Fuerteventura zdarzyło się tydzień być.
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5084
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: spotkania w Kołobrzegu

Post autor: zbigniew165 »

Zosia faktycznie znalazłem Twój opis Kormorana, ale nie było łatwo. Nie wiem czemu wyszukiwarka nie mogła go odszukać i dopiero znalazłem po dacie jak pisałaś. Jest bardzo obszerny i już wszystko wiem. Na pewno pójdę zapoznać się z tym obiektem w realu, jak będę w Chalkozynie.
Chalkozyn ma tą przewagę, że tu grają co dziennie wieczorem. Nie wiem jak jest teraz, ale na początku października zadzwonię na recepcję i się dowiem. Pozdrawiam :)
Zosiu oczywiście przepraszam. :?
ODPOWIEDZ