spotkania w Kołobrzegu

W tym dziale piszemy wyłącznie na temat spotkań, zjazdów, zlotów forumowiczów.
Edyta44
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 102
Na forum od: 04 mar 2021 17:17
Oddział NFZ: Dolnośląski

Re: spotkania w Kołobrzegu

Post autor: Edyta44 »

Marzenko spotkania forumowe są tylko zależy kto z kim ma kontakt Ja dziś bardzo miło spędziłam czas z Edit70 bo jesteśmy w podobnym wieku i przyjechała dziś dzień wcześniej do Bałtyku. Ja zapoznałam ją z moimi koleżankami z Mewy i naszym kolega z Perły było bardzo wesoło. My jesteśmy aktywni sportowo więc rowery i spacery długo dystansowe obowiązkowe. Czekałam aż Joni 123 się odezwie i da namiary na siebie dałam nr telefonu. Do spotkania nie doszło nie odezwała no trudno nie będę wnikać dlaczego. Pozdrawiam Edyta
Awatar użytkownika
darek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7822
Na forum od: 16 lut 2012 20:21
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: spotkania w Kołobrzegu

Post autor: darek »

Edyto

Kołobrzeg ma ten plus że w mieście jest około 50 obiektów sanatoryjnych, jest miastem bardzo rotacyjnym ,nawet w obiektach zmiany turnusów nie nastepują kompleksowo ,ale co tydzień jest to związane z obsługą również ta zabiegową .
Bo ciagle pojawiają się nowe osoby głodne zabiegów a wiadomo u każdego nastepuje znużenie.
Dlatego ja bardzo lubię połowe pobytu wtedy zawsze mogę poprzedłużać zabiegi bo inni są zagonieni przygotowaniem do wyjazdów.

Wspominasz o Ekipie NIGDY nie uda się dobrać ideału choć ludkowie się dobierają zawsze pojawia się ....
Zresztą Kołobrzeg ma tyle atrakcji że trudno się tam nudzić
Mazrena
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2563
Na forum od: 14 sty 2017 16:54
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 7

Re: spotkania w Kołobrzegu

Post autor: Mazrena »

Edyta dokładnie jest tak jak napisałaś. Każdy robi jak uważa i mu odpowiada. Dobrze że macie grupkę i się spotykacie. Dziwne że Joni nie odezwała się, hm może jeszcze... 🤔😁
Edyta44
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 102
Na forum od: 04 mar 2021 17:17
Oddział NFZ: Dolnośląski

Re: spotkania w Kołobrzegu

Post autor: Edyta44 »

Witajcie dzisiaj ja z moją już kilku osobowa ekipą spotkaliśmy się z naszą forumowa koleżanką Joni 123 było bardzo miło i sympatycznie. W miarę czasu jak kto będzie miał czas wolny będziemy się w grupie spotykać na spacery bądź rowery. Pozdrawiam resztę forumowiczów przebywających w Kołobrzegu jest po prostu cudownie pogoda nam dopisuje, zachody piękne.Pozdrawia Edyta
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14570
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: spotkania w Kołobrzegu

Post autor: GIENIA »

Miło czytać takie wrażenia z pobytu :D
Awatar użytkownika
ewasz
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24607
Na forum od: 10 mar 2014 20:44
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Re: spotkania w Kołobrzegu

Post autor: ewasz »

Miło, że macie kontakt i spędzacie czas aktywnie. Takie wpisy miło czytać 😃
Pozdrawiam 🙂
alka50+
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1399
Na forum od: 02 sty 2015 11:50
Oddział NFZ: Zachodniopomorski
Staż sanatoryjny: 5

Re: spotkania w Kołobrzegu

Post autor: alka50+ »

A dzisiaj...po wczorajszej ,,Zielonej nocy,, i porannym pożegnaniu z morzem i poznanymi Osobami z Forum NS...wyrusza w drogę ,do swojego domu ,Zbigniew.
Zbyszku...niech te pokonane km każdego dnia nad morzem...zabiegi które tak szybko ogarniałeś umocnią Twoje zdrowie....a spotkania i atmosfera towarzysząca pobytom będzie miłym wspomnieniem z kuracji w Kołobrzegu..szerokiej drogi. :kwiat:

Wszystkim przebywającym w Kgu spotkań... słonecznej,, Majówki,, spacerów nad morzem....i klimatycznych wieczorów ....przy molo...na molo...nad brzegiem morza... :serce:
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14570
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: spotkania w Kołobrzegu

Post autor: GIENIA »

Oj Alu :kwiat: , rozmarzyłam się czytając Twoje ostatnie zdanie :D

Zbyszek już w trasie :) tym , co w Kołobrzegu :serce: , uroczych dni życzę :serce:
Awatar użytkownika
ewasz
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24607
Na forum od: 10 mar 2014 20:44
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Re: spotkania w Kołobrzegu

Post autor: ewasz »

Słoneczka Wam życzę w Kołobrzegu :D
U mnie niestety pada i zimno, w kaloryferach grzeją i to się chwali.
Zbigniewie, szczęśliwej podróży, jedź spokojnie bo w deszczu...jak to w deszczu, jazda nieciekawa.
Miłego dnia wszystkim :kwiat:
alka50+
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1399
Na forum od: 02 sty 2015 11:50
Oddział NFZ: Zachodniopomorski
Staż sanatoryjny: 5

Re: spotkania w Kołobrzegu

Post autor: alka50+ »

Gieniu.... :serce: i naprawdę słoneczny dzień....i czas posiedzieć, na kamieniach, na plaży, na schodach... na molo....ach życie... :serce: też zmykam swoim programem. :serce:
ODPOWIEDZ