Czytacie książki?

Tu można inicjować tematy niemieszczące się w zakresie innych kategorii.
Awatar użytkownika
sztani
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7043
Na forum od: 28 gru 2012 09:59
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 10

Re: Czytacie książki?

Post autor: sztani »

Dzięki Pink za minus gdyby to zrobił ktoś inny pewnie bym się zmartwił.
Ty możesz tylko tak zareagować . jakie to małostkowe z Twojej strony
Nie zamierzam stosować tu pyskówki pisanej ,jestem ponad to . :) :) :)
Awatar użytkownika
ewasz
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24608
Na forum od: 10 mar 2014 20:44
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Czytacie książki?

Post autor: ewasz »

A ja właśnie nie wytrzymałam i dałam Bosmanowi minusa za tą flaszkę :evil: :twisted:
To jedyny minus jaki dałam i żałuję, że mi nie ulżyło :roll:
forumowicz

Re: Czytacie książki?

Post autor: forumowicz »

A ja lubię i flaszkę ,tatarka i śledziki ,kawior ,pstrąga i dobrą książkę też a co :o :lol: :lol: Kto mi zabroni ? połączyć ? :roll: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
Ramona2
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2008
Na forum od: 18 paź 2014 18:51
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 8

Re: Czytacie książki?

Post autor: Ramona2 »

Lubię czytać. Pożyczam książki od koleżanek z pracy, z biblioteki , od znajomych oraz ja im pożyczam swoje. A jak mam pieniądze to kupuję, bo lubię mieć niektóre pozycje w swoim zbiorze.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
andrzej1955
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 19424
Na forum od: 27 sty 2011 16:52
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 10

Re: Czytacie książki?

Post autor: andrzej1955 »

Witam,Fajny temacik o...Czytaniu książek :!: przynajmniej od tego się zaczęło,a na czym się skończyło :shock: jestem bardzo zdziwiony że osobniki-różnokolorowe,spod różnych nicków,potrafią zepsuć Wam dobry nastrój i wyprowadzić z równowagi-szanujcie swoje zdrowie i traktujcie trolli tak jak na to zasługują i nie zwracajcie na nich uwagi :!: moim zdaniem to jedyna metoda na tego typu osobniki :!: ciekaw jestem czy trafi mi się za ten wpisik jakaś kolorowa cenzurka od powyższych :lol: Pozdrawiam Serdecznie :)
mary jo
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2409
Na forum od: 13 mar 2015 22:05
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 1

Re: Czytacie książki?

Post autor: mary jo »

Ludzie kochani! miało być o czytaniu,o ksiązkach,co kto czyta,co kto lubi.Taki fajny temat :)
Ja bez książek nie potrafię żyć,mam tak od zawsze.Kocham biblioteki,b.lubię sieć Tanie Czytanie,a czasem nie mogę się powstrzymać i korzystam z jednej
miłej i niedrogiej księgarni internetowej.Z odbiorem osobistym po sąsiedzku! :D
Aktualnie:Gutowska-Adamczyk"Fortuna i namiętności.Klątwa" i bardzo czekam na "Jaśnie pan" Cabre,"Wyznaję" było wsaniałe!
:kwiat: pozdrawiam :kwiat:
Awatar użytkownika
Selene
W naszej pamięci
W naszej pamięci
Posty: 5125
Na forum od: 16 maja 2010 11:51
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 12

Re: Czytacie książki?

Post autor: Selene »

A ja dla tego tematu w najbliższym czasie przewiduję książkę pt "KŁÓDKA". ;) :lol:
Awatar użytkownika
teresa63
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3246
Na forum od: 31 lip 2014 18:49
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Czytacie książki?

Post autor: teresa63 »

Ja tez jestem zachlanna czytelniczka ;) Czytalam w mlodosci i czytam teraz ,,, chociaz z wiekszymi przerwami " oczy" :oops:
Przy lozku musi byc ksiazka inaczej nie zasne ,,, chociazby pol strony przeczytam
-to jestem juz spelniona :D
Moje corki tez czytelne i to bardzo :)
- ale o wnukach to juz nie moge nic powiedziec :(
najstarszy mowi ,,, obciach ,,,, w internecie wszystko jest :evil:
Nikt nie moze ani zmusic , ani przekonac by choc w reku potrzymal i przejrzal :shock:
Ach ta mlodziez :!: czy tez tak macie z dziecmi i mlodzieza :?:
mary jo
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2409
Na forum od: 13 mar 2015 22:05
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 1

Re: Czytacie książki?

Post autor: mary jo »

Selene pisze:A ja dla tego tematu w najbliższym czasie przewiduję książkę pt "KŁÓDKA". ;) :lol:
No cóż..skoro ludzie tak nerwowo reagują zamiast pomijać milczeniem to każdy temat można tak załatwić.Niestety.
Awatar użytkownika
Lewek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 8581
Na forum od: 22 lip 2012 20:17
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Czytacie książki?

Post autor: Lewek »

Uwielbiam czytać książki. Od dziecka jestem tzw. molem książkowym. Książki, chodzenie po górach i jazda na rowerze to dla mnie super relaks. Książka jest zawsze dla mnie dostępna, w przeciwieństwie do szlaków górskich i jazdy na rowerze ;) Czytam dużo, książki wypożyczam w bibliotece, która jest bardzo dobrze zaopatrzona. Pomimo tego, ze mieszkam w małej miejscowości, nasza biblioteka po raz kolejny wygrała ranking "Najlepsza biblioteka w województwie." Bardzo lubię temat założony przez Sztaniego : " Piękne fragmenty z książek przeczytanych". Przyznam, że dzięki temu tematowi przeczytałam wiele polecanych w tym wątku książek. Uważam, że są to super tematy , w których lubiący czytać, mogą wymieniać się swoimi pasjami :D Zupełnie nie rozumiem niesnasek nawet w tak luźnym temacie. Pozdrawiam wszystkich lubiących czytać :kwiat:
ODPOWIEDZ