Czytacie książki?

Tu można inicjować tematy niemieszczące się w zakresie innych kategorii.
forumowicz

Re: Czytacie książki?

Post autor: forumowicz »

" Na starówce w warmińskim miasteczku archeolodzy odkrywają cmentarzysko mnichów. Pośród zakonników znajdują szczątki kobiety w wianku ze srebrnych róż i z dzieckiem w objęciach. Okazuje się, że to Luiza Bein, dziedziczka i filantropka, której grób dotąd pozostawał nieznany. Ale kim jest dziecko? Kobieta miała tylko jednego syna, który dożył sędziwego wieku… Młoda dziennikarka postanawia wyjaśnić tę zagadkę. Aby odszukać potomków Luizy, skieruje swe kroki do Szwajcarii. Wraz z młodym i przystojnym Alexandrem Beinem odkryje wiele tajemniczych kart historii tej rodziny…

Ciekawy fragment ?
Niektórzy nazywają to "literatura kobieca" , czy słusznie...?

Tajemnice Luizy Bein
Autor: Renata Kosin
forumowicz

Re: Czytacie książki?

Post autor: forumowicz »

Ciągłe przemilczanie niczego nie załatwi . . Czy mam się bać cokolwiek napisać do godziny 18 by nie być wykpiona , wyśmiana :?: Myślę że zanim zostanie wydany następny odcinek "KŁÓDKI" dobrze by było odkurzyć http://forum.nasze-sanatorium.pl/viewto ... f=2&t=8021 , bardzo wartościowa pozycja :| wróciłam do niej bo sama nie zastosowałam się do zasad tam ujętych i bardzo nad tym boleję :( Pozdrawiam wszystkich kochających czytać , właśnie pochłaniam Dosięgnąć szczytu autor Irwin Shaw :D Pozdrawiam i spokojnej nocy życzę :kwiat:
Awatar użytkownika
Lewek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 8581
Na forum od: 22 lip 2012 20:17
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Czytacie książki?

Post autor: Lewek »

Arni , właśnie dzisiaj skończyłam czytać książkę Renaty Kosin, która poleciła mi bibliotekarka :D Zapisana jestem w kolejce po następne . Tej, której przytoczyłeś cytat, jeszcze nie czytałam ...a;e wszystko przede mną ;)
Awatar użytkownika
Lewek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 8581
Na forum od: 22 lip 2012 20:17
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Czytacie książki?

Post autor: Lewek »

Smuga dziękuję :kwiat: Nie czytałam i ...już następna pozycja zapisana do przeczytania :D
forumowicz

Re: Czytacie książki?

Post autor: forumowicz »

Dobrze że tak powiem czyta mi się książki tego autora polecam również Miłość w zaułku 8-)
mary jo
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2409
Na forum od: 13 mar 2015 22:05
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 1

Re: Czytacie książki?

Post autor: mary jo »

Irwin Shaw,tak..niezapomniana "Pogoda dla bogaczy","Młode lwy".
Awatar użytkownika
jacky6
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7130
Na forum od: 05 mar 2014 14:39
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Czytajcie sobie książki...

Post autor: jacky6 »

nadgonię czas - nie koniecznie stracony za kilka miesięcy - mając Wasz ranking lektur :-)
...

:mrgreen: :ugeek:
Awatar użytkownika
teresa63
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3246
Na forum od: 31 lip 2014 18:49
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Czytacie książki?

Post autor: teresa63 »

Obrazek
Awatar użytkownika
sztani
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7043
Na forum od: 28 gru 2012 09:59
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 10

Re: Czytacie książki?

Post autor: sztani »

Lubię czytać dlatego też utworzyłem osobny temat o pięknych , przeczytanych fragmentach z książek . Jest to jakaś swoista zachęta do czytania. :)
forumowicz

Re: Czytacie książki?

Post autor: forumowicz »

"Najpiękniejsze ogrody świata" - album z masą fascynujących zdjęć. Można oglądać, czytać i oglądać i oglądać... Relaks murowany :)
ODPOWIEDZ