Czytacie książki?

Tu można inicjować tematy niemieszczące się w zakresie innych kategorii.
Awatar użytkownika
malgorzatas
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 58746
Na forum od: 16 lis 2013 14:16
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Czytacie książki?

Post autor: malgorzatas »

Lewku :kwiat: polecane książki od Ciebie nie mogę zdobyć. ..nie ma w bibliotekach...może później będą. ..pytam stale jak jestem....
To wyśnione szczęście to też mi podejrzane :roll: bo bardzo cienka książka, ale zobaczę najwyżej oddam i męczyć się nie będę. ...
Nie czytałam tych wymienionych przez Ciebie książek. ...mam na warsztacie to co pisałam a potem zabieram się za Danielle Steel :kwiat: :kwiat:
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20147
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Czytacie książki?

Post autor: Felice »

Lewku ja czytałam, możesz spokojnie wziąć się za nią. Karpińskiej czytałam wszystko, Tekieli nie pamiętam tytułów. Teraz mam par książek zupełnie nieznanych mi autorek. Podzielę się jak przeczytam. Teraz 800 stronicowa cegła, której nie da się ot tak pyknąć.
Awatar użytkownika
Lewek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 8581
Na forum od: 22 lip 2012 20:17
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Czytacie książki?

Post autor: Lewek »

Dzięki dziewczyny. Może kiedyś wypożyczę. Felice ta książka Karpińskiej to z kończ sierpnia. Już ją dorwałaś? Teraz czytam "Znajda" Kasi Kieleckiej. Ma bardzo dobre oceny. Napiszę Wam swoją opinię. Pozdrawiam.
Blik
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 31
Na forum od: 24 lip 2013 13:55
Staż sanatoryjny: 5

Re: Czytacie książki?

Post autor: Blik »

Bardzo interesująco zachęcają do czytania książek dwie panie z radia Katowice. Ostatnio na topie ; "Diament śmierci". Może kogoś zainteresuje.
https://www.youtube.com/watch?v=oLd8zDlU6Hs
Bibi2
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 4085
Na forum od: 07 kwie 2021 14:26

Re: Czytacie książki?

Post autor: Bibi2 »

Biegnąca z wilkami - Clarissa Pinkola Estés

Jeśli ktoś poszukuje odpowiedzi co siedzi w duszy kobiety i dlaczego wówczas warto sięgnąć po tą książkę.
Trudno się nią czyta, często trzeba powtórnie jakiś fragment przeanalizować , tutaj nie da się przekartkować stron .
Awatar użytkownika
Leon43
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1379
Na forum od: 05 sty 2014 22:24
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 5

Re: Czytacie książki?

Post autor: Leon43 »

Polecam książkę pt. Niedoskonali Jolanty Kosowskiej, Jak ktoś lubi kryminały po poznańsku to polecam autora Ryszarda ćwirlej. Tytułów cała masa...każda historia w innym klimacie ale bohaterowie Ci sami,
Awatar użytkownika
Lewek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 8581
Na forum od: 22 lip 2012 20:17
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Czytacie książki?

Post autor: Lewek »

Ostatnio przeczytane z nowości w mojej Bilbliotece" Marzenia na rozdrożu" to jest tom pierwszy i " Dom na przełęczy " Joanny Tekieli. Wiem, "Dom na przełęczy " polecałam, ale nie wiedziałam, że jest tom pierwszy. Więc teraz polecam po kolei. Przeczytalam jeszcze " Listy do gestapo" Paszyńskiej, też dobrze się czyta. Dzisiaj przynisłam kolejne świeżynki, jak cos mi sie spododa to polecę.
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20147
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Czytacie książki?

Post autor: Felice »

Wczoraj byłam na spotkaniu autorskim z Gabrielą Gargaś i Anną Matusiak. Był też Kacper Musiał który był jak Gabrysia mówi muzem dla jej najnowszej książki „Kacper”. Bardzo fajny czas, ciekawi ludzie.
Gabrysia i Ania wspólnie redagują magazyn Salon Kobiet. Bardzo fajne miejsce o kobietach, dla kobiet i z kobietami.
Awatar użytkownika
Lewek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 8581
Na forum od: 22 lip 2012 20:17
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Czytacie książki?

Post autor: Lewek »

Widziałam Cię na jednym ze zdjęć z tego spotkania 🙂
Awatar użytkownika
Atina
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 11630
Na forum od: 19 sie 2011 09:29
Oddział NFZ: Pomorski

Re: Czytacie książki?

Post autor: Atina »

Felice fajna sprawa stolica ma dużo większe możliwości, a jednak :roll:
ODPOWIEDZ