Czytacie książki?

Tu można inicjować tematy niemieszczące się w zakresie innych kategorii.
forumowicz

Re: Czytacie książki?

Post autor: forumowicz »

[quote="AgaC"]Mam wrażenie,ze niestety Ty nie posiadasz tej umiejętności/quote]
Pozory mylą :)
Awatar użytkownika
sztani
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7043
Na forum od: 28 gru 2012 09:59
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 10

Re: Czytacie książki?

Post autor: sztani »

a ja myślę ,że jedna i ta sama osoba pisze tu i używa dwóch nicków . Obym się mylił ;)
forumowicz

Re: Czytacie książki?

Post autor: forumowicz »

Bosman - Pink :roll: żadna różnica , ten sam poziom :twisted:
Awatar użytkownika
Jasmina55
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 747
Na forum od: 28 cze 2014 16:26
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Czytacie książki?

Post autor: Jasmina55 »

Wybacz sztani wiem, że nie na temat bosman pink a może jeszcze kilka innych nicków? ;)
forumowicz

Re: Czytacie książki?

Post autor: forumowicz »

Są wydawnictwa , które mają kilka tomów, być może na forum też są postacie wielowymiarowe , wielotomowe .
Jeśli chodzi o książki to fajnie , w literaturze występuje dość charakterystyczna postać: Doktor Jekyll i pan Hyde, ale na forum to tylko jeden człon jest aktywny .

Czytamy książki , słuchamy książek , przeglądamy książki , wypożyczamy książki, pożyczamy od znajomych , pożyczamy znajomym a jeśli ktoś tego nie robi - ma prawo , nie jest ani gorszy ani lepszy :kwiat:
Awatar użytkownika
Adela
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 8986
Na forum od: 12 lip 2014 15:10
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Czytacie książki?

Post autor: Adela »

Bez sensu ta dyskusja,i na dodatek spierają się ludzie będący po tej samej stronie - czytający :!:
Wśród ogromnej liczby ludzi nie czytający wcale,popadających wręcz we wtórny analfabetyzm,z trudem formułujących swoje zdanie,wy się spieracie?
O co? Wiadomo,że książki są drogie,że zajmują sporo miejsca w domu itd. ale przecież są biblioteki (sama z upodobaniem korzystam ),można dawać i dostawać książki w prezencie,zamiast jakiś durnostojek.
Ale trzeba chcieć :!: :!: i mieć taką potrzebę :)
Wśród wielu ludzi,których spotykam,prywatnie czy zawodowo wielu nie ma takiej potrzeby niestety,swoim dzieciom,czy wnukom też nie czytają,nie dają książek w prezencie.
Awatar użytkownika
malgorzatas
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 58746
Na forum od: 16 lis 2013 14:16
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Czytacie książki?

Post autor: malgorzatas »

A ja może z innej beczki....w tym miejscu chcę się pochwalić...wiem..wiem nie ten temat...ale może przejdzie ;)
Mój wnuk dostał za zadanie na koniec roku napisać książkę na dowolny temat...oczywiście temat przewodni to...Star Wars ;) w jego przypadku :serce:
on pisze..drukuje mu tata...i ma już trzy rozdziały....i nawet jak mnie to nie interesuje to i tak czytam i chwalę :serce: :serce:
forumowicz

Re: Czytacie książki?

Post autor: forumowicz »

adela,
Słusznie prawisz. Brakuje kultury czytania. Reszta jest wtórna.
forumowicz

Re: Czytacie książki?

Post autor: forumowicz »

Adelo, nie wiesz o co? O pogardliwą odpowiedz na post Sztaniego o tym,ze książki mają wysokie ceny i insynuowanie,że jest kasa na flaszkę, a na książki nie ma. :o
Awatar użytkownika
Adela
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 8986
Na forum od: 12 lip 2014 15:10
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Czytacie książki?

Post autor: Adela »

Aga no wiem,ale i Ty wiesz,że zawsze się znajdzie ktoś kto tak zareaguje,niestety.
Zgadzamy się ze Sztanim,to oczywiste :!: :D
A na co komu starcza to jest osobista sprawa i nie oceniajmy aby i nas nie oceniano :D
Pozdrawiam :kwiat:
ODPOWIEDZ