Czytacie książki?

Tu można inicjować tematy niemieszczące się w zakresie innych kategorii.
Awatar użytkownika
agunia3
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 4334
Na forum od: 23 wrz 2012 18:17
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Czytacie książki?

Post autor: agunia3 »

Dla miłośników muzyki i biografii polecam: Tina Turner ''My love story''. Lubię Tinę i w tej książce dowiedziałam się wielu rzeczy, o których nie miałam pojęcia - wiedziałam tylko, że miała toksyczne małżeństwo z Ikem... W książce dodatkowo trochę fotografii. Polecam :)
berbla65
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 844
Na forum od: 22 mar 2019 12:28
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 9

Re: Czytacie książki?

Post autor: berbla65 »

,, Siła kobiet" przeczytana👍 teraz czytam ,, Narzeczoną nazisty" - dzięki za polecenie tych tytułów- polecam🤗 pozdrawiam :kwiat:
Awatar użytkownika
Lewek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 8578
Na forum od: 22 lip 2012 20:17
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Czytacie książki?

Post autor: Lewek »

Ja czytam "W pogoni za nazistą" drugi tom, ale nie porwała mnie. Uwielbiam czytać książki Joanny Jax, ale ta mnie ciut rozczarowała. Kwestia gustu. Może drugi tom będzie lepszy. Z nowości przeczytałam "Łabędź" Sylwii Trojanowskiej - polecam. Będzie tom drugi, ale kiedy? Nie wiadomo.
Genever
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 357
Na forum od: 31 maja 2022 06:44

Re: Czytacie książki?

Post autor: Genever »

Ostani dzień nadrabiałam z zaległymi gazetami jak Wysokie obcasy. Zaczynam nomen omen "Sanatorium" Sarah Pearse. Mrooooocznoooo. :lol: jak u nas w niektórych ośrodkach , w których pobytami obdarza nas Miłościwie Panujący NFZ i to jeszcze w grudniu :lol:
Awatar użytkownika
malgorzatas
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 58743
Na forum od: 16 lis 2013 14:16
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Czytacie książki?

Post autor: malgorzatas »

Polecam książkę Kristin Harmel :kwiat: ....SŁODYCZ ZAPOMNIENIA. .
Może się Wam spodoba....polecam :D

Pozdrawiam czytających :kwiat:
Bibi2
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 4024
Na forum od: 07 kwie 2021 14:26

Re: Czytacie książki?

Post autor: Bibi2 »

Nie będziesz żałowała Genever , to sanatorium było ciekawe :shock: :lol:

Ktoś polecał wcześniej Sierotę z Warszawy, jest przejmująca .

Moja ostatnia lektura to książka Agaty Tuszyńskiej "Ćwiczenia z utraty" - przepiękna pozycja , bardzo delikatna i bardzo mocna , napisana w formie pamiętnika, rozmyślania , rozmowy z sobą . Cudowne słowa miłości , takiej głębokiej , dojrzałej ale też zwiewnej jak woal , książka o przeżyciach w czasie zmagania z chorobą nowotworową . Tak bardzo trafny tytuł ćwiczenia z utraty ....
Genever
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 357
Na forum od: 31 maja 2022 06:44

Re: Czytacie książki?

Post autor: Genever »

Bibi Sanatoria są zwykle ciekawe :lol: nawet te w środku zimy i to deszczowej. To konkretne przewidujące ale wciągnęło jednak.
Lecę z "Przypływem" Villi i Rolfa Borlind. Szwecja w czystym wydaniu, z jej problemami społecznymi i mentalnością ludzi.
Jutro ruszę na książkowe łowy. 8-)
Awatar użytkownika
malgorzatas
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 58743
Na forum od: 16 lis 2013 14:16
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Czytacie książki?

Post autor: malgorzatas »

Witam :kwiat:

Też trochę przyniosłam do domu...Pierwszy raz mam książki .....Elizabeth Camdent :kwiat: czy ktoś coś wie jakie ma pióro... :?:

Przy okazji dowiedziałam się że książka na pisana przez syna Riley :kwiat: jest już wydana ale u nas premiera będzie ok.maja 2023r...
Bibi2
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 4024
Na forum od: 07 kwie 2021 14:26

Re: Czytacie książki?

Post autor: Bibi2 »

Gosiu , chyba nic nie czytałam Camdent , a na premierę ostatniej części Sióstr czekam z niecierpliwością :)

W tej chwili czytam 2 część z serii Powrót (Bruno, Ernest, Gaja) Karoliny Wójciak , książki mówiące o tajemnicach w rodzinach (przemoc, molestowanie, alkohol) , widziane różnymi oczyma . Trudne tematy z którymi zmierzają się młodzi ludzie , co może dać spokój wewnętrzny? , muszę doczytać . Lektura niekoniecznie wakacyjna .
Awatar użytkownika
malgorzatas
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 58743
Na forum od: 16 lis 2013 14:16
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Czytacie książki?

Post autor: malgorzatas »

Dzień Dobry Basiu :kwiat:

Zapytałam bo też mam książki tej autorki pierwszy raz ale bardzo mi Pani z biblioteki polecała...na razie mam dwie inne do skończenia i jak przeczytam to napiszę opinię...

Pozdrawiam czytających :kwiat:
ODPOWIEDZ