Udar Mózgu

Tu można porozmawiać o swoich schorzeniach i być może uzyskać porady innych użytkowników forum nasze sanatorium.
ewiko
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2427
Na forum od: 10 lut 2013 07:07
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 8

Re: Udar Mózgu

Post autor: ewiko »

Felice , dzięki śliczne. Na Ciebie , zawsze można liczyć :serce: Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Smerfetka1
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 585
Na forum od: 23 lut 2019 11:32
Oddział NFZ: Podlaski

Re: Udar Mózgu

Post autor: Smerfetka1 »

Ewiko po udarze przysługuje 80 godzin rehabilitacji w warunkach domowych na NFZ. Taką rehabilitację trzeba zacząć przed upływem 12 miesięcy od udaru.
Na udar mózgu NFZ nie kwalifikuje pacjentów na pobyt sanatoryjny czy szpital uzdrowiskowy :roll: niestety.
ewiko
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2427
Na forum od: 10 lut 2013 07:07
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 8

Re: Udar Mózgu

Post autor: ewiko »

Smerfetko , to bardzo ważna informacja , którą przekazuję dalej. Mama przyjaciółki , udar przeszła w październiku , więc jest czas żeby to ogarnąć. W chwili obecnej , jest na rehabilitacji w Międzylesiu. Jest nieco lepiej , ale do pełnej sprawności jeszcze daleko .... dzięki za info.
Awatar użytkownika
Zbigniew- I
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1176
Na forum od: 20 sie 2013 12:53
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 11

Re: Udar Mózgu

Post autor: Zbigniew- I »

Jeśli chodzi o udar mózgu proponuje poczytać trochę o naturalnych metodach takich ja NATTOKINAZA- jest to wyciąg ze sfermentowanej soi. Rozrzedza krew i potrafi rozpuścić i wchłonąć nawet stare skrzepy. KAPILAR dr. Zelmanowa jest to wyciąg z sosny syberyjskiej, udrażnia nawet najmniejsze naczynia krwionośne. BACOPA MONNIERI ( Bakopa drobnolistna) wspomaga regenerację neuronów. Podobnie działa KATUKA SKORPIONOWA zwana też drugim życiem wątroby.
Bibi2
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 4022
Na forum od: 07 kwie 2021 14:26

Re: Udar Mózgu

Post autor: Bibi2 »

Dzięki Zbigniewie :kwiat:
Awatar użytkownika
andrzej1955
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 19424
Na forum od: 27 sty 2011 16:52
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 10

Re: Udar Mózgu

Post autor: andrzej1955 »

Zbyszek :) jak zawsze pomocny i z niekonwencjonalnymi metodami i nowinkami wspomagające i poprawiające nasze zdrowie ,podobnie jak Vit K-2, którą zaraziłeś mnie wiele lat temu i dzięki jej stosowaniu moje arterie są w przyzwoitym stanie i niech tak zostanie-Wielki Szacun bo to u mnie działa i witamina którą pierwszy raz kupiłem z Twojej informacji w warzywniaku w Busku-bo w aptekach jeszcze ich nie było,jest dalej w użyciu-byłem bardzo zdziwiony i sceptycznie do tego podchodziłem ale po kilku latach widać efekty,ten preparat o którym piszesz też jest na bazie sfermentowanej soi-podobnie jak k-2, może lepszy ale jak by miał mi rozpuścić tą moją plombę w Aorcie to bałbym się czy jakieś resztki nie powędrowały by do mózgu ,pozostanę przy k-2,
Pozdrawiam Serdecznie i Dużo Zdrowia Życzę :)
ODPOWIEDZ