Ciechocinek Kolejowy Szpital Uzdrowiskowy

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Henrykowo123
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 13
Na forum od: 17 kwie 2015 20:55
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 5

Ciechocinek Kolejowy Szpital Uzdrowiskowy

Post autor: Henrykowo123 »

Do wszystkich!! Jestem od wczoraj w kolejowym, pokòj mamy na ostatnim piętrze (bo mogłam wybrać) .W pokoju super , jest wszystko, nawet mała lodówka Niestety balkonów na tym piętrze nie ma ale w ogóle są .Jak jest w innych pokojach nie wiem ale na tym piętrze wszyscy chwalą.Jutro zaczynamy zabiegi to się okaże.P.doktora mamy super, jedzenie b.dobre personel miły.pogoda piękna (jak narazie) atrakcji i co narzekać.Napiszę po kilku dniach pobytu.Pozdrawiam wszystkich.
Henrykowo123
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 13
Na forum od: 17 kwie 2015 20:55
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 5

pobyt w sanatorium

Post autor: Henrykowo123 »

Podzielę się dalej moimi spostrzeżeniami.Otóź jest tak jak pisałam, my nie mamy balkonu ale na tym piętrze też są .Moźna sobie wynieść na taras bo są suszarki.Podobno jest jedno skrzydło gdzie jest strasznie i być moźe ktoś pisał źle bo tam mieszkał.Są jeszcze dodatkowo 3 budynki z których się dochodzi, ale blisko.Ja nie narzekam, personel bardzo miły,, basen jest mały ale on jest do ćwiczeń , można sobie iść na inne baseny.Rewelacja a ludziom nigdy się nie dogodzi. POZDRAWIAM
Henrykowo123
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 13
Na forum od: 17 kwie 2015 20:55
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Ciechocinek Kolejowy Szpital Uzdrowiskowy

Post autor: Henrykowo123 »

Witam wszystkich, wróciłam z kolejowego w Ciechocinku, było SUPER.
Awatar użytkownika
Hana51
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 469
Na forum od: 09 sty 2015 22:17
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Ciechocinek Kolejowy Szpital Uzdrowiskowy

Post autor: Hana51 »

Henrykowo123 pisze:Witam wszystkich, wróciłam z kolejowego w Ciechocinku, było SUPER.
W którym budynku byłaś, w głównym? Jadę tam nie długo i nie wiem jak wybrać. Będę w Ciechocinku 1 dzień wcześniej, żeby już o 8.00 rano zameldować się. Mam nadzieję że dostanę fajny pokój. Są jedynki ?
p-siak
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1702
Na forum od: 04 cze 2013 20:36

Re: Ciechocinek Kolejowy Szpital Uzdrowiskowy

Post autor: p-siak »

Witam, ale turnus zaczyna się o 14.00, więc 8.00 to nie za wcześnie? Doradzcie w tej materii.
Awatar użytkownika
ania
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 277
Na forum od: 07 kwie 2013 09:29
Staż sanatoryjny: 4

Re: Ciechocinek Kolejowy Szpital Uzdrowiskowy

Post autor: ania »

Henrykowo 123!
Po powrocie z Kolejowego pewnie masz rozeznanie w temacie pokoi. Jeśli miałabyś jechać tam ponownie, który nr pokoju wybrałabyś dla siebie??? ;).
Jadę tam 24.08 na rehabilitację ZUS i chciałabym w miarę fajny pokoik ( 2-osobowy ). Może jakieś sugestie..?. ;) Pozdrawiam :kwiat:
Awatar użytkownika
Blondi
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 995
Na forum od: 23 mar 2014 00:51
Oddział NFZ: Pomorski

Re: Ciechocinek Kolejowy Szpital Uzdrowiskowy

Post autor: Blondi »

Ja byłam dzień wcześniej,nocowałam na kwaterze,z samego rana zostałam przyjęta przez pielęgniarkę i otrzymałam klucz od pokoju.Turnus zaczynał się od obiadu,śniadanko zaliczyłam we własnym zakresie ;) :mrgreen:
Awatar użytkownika
Hana51
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 469
Na forum od: 09 sty 2015 22:17
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Ciechocinek Kolejowy Szpital Uzdrowiskowy

Post autor: Hana51 »

Blondi pisze:Ja byłam dzień wcześniej,nocowałam na kwaterze,z samego rana zostałam przyjęta przez pielęgniarkę i otrzymałam klucz od pokoju.Turnus zaczynał się od obiadu,śniadanko zaliczyłam we własnym zakresie ;) :mrgreen:
O taką informację mi chodziło. Dzięki :kwiat: :D Ja też jadę dzień wcześniej :D
Henrykowo123
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 13
Na forum od: 17 kwie 2015 20:55
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Ciechocinek Kolejowy Szpital Uzdrowiskowy

Post autor: Henrykowo123 »

Do ania .Najlepsze pokoje są w budynku głównym od numeru 270 w samym końcu, one są najładniejsze, jest nawet lodówka.Jednak minusem jest to że nie ma klimy a o tej porze i tych upałach chyba jest ciężko.Trzeba brać po lewej stronie, mniej słońca .To tyle ile mogłam pomóc.Źyczę miłego wypoczynku , pozdrawiam. :kwiat:
Awatar użytkownika
ania
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 277
Na forum od: 07 kwie 2013 09:29
Staż sanatoryjny: 4

Re: Ciechocinek Kolejowy Szpital Uzdrowiskowy

Post autor: ania »

Henrykowo!
Dziękuję za informacje.Mam nadzieje , ze fala takich upałów minie do czasu mojego wyjazdu-24.08, że będzie ciepło ( nie upalnie) , miło i przyjemnie :) Pozdrawiam.
ODPOWIEDZ