Ciechocinek Kolejowy Szpital Uzdrowiskowy

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Bibi2
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 4076
Na forum od: 07 kwie 2021 14:26

Re: Ciechocinek Kolejowy Szpital Uzdrowiskowy

Post autor: Bibi2 »

Tak "schować" opinię :roll:

Pietko super napisana opinia- brawo, dziękuję :kwiat:
Awatar użytkownika
ZbigniewMax
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 556
Na forum od: 10 maja 2022 09:24
Oddział NFZ: Małopolski

Re: Ciechocinek Kolejowy Szpital Uzdrowiskowy

Post autor: ZbigniewMax »

violet58 pisze: 18 lip 2022 07:19 Dzięki za konkretny opis pobytu i ośrodka. Utwierdził on mnie w przekonaniu, że Ciechocinek to nie jest to co tygrysy lubią najbardziej. Tym bardziej, że "kłopoty ze zbyt opadającymi wskaźnikami" zwłaszcza w przypadku brzydszej połowy populacji , nie rokują najlepiej ;) :D :lol:
Pozdrawiam serdecznie... :kwiat:
Violet zgadzam się z Tobą ,byłem w tym czasie w Ciechocinku właśnie w części Kolejowego,nie będę wystawiał opinii,ale faktycznie z roku na rok jest coraz gorzej,no chyba że ktoś lubi te opadające wskaźniki,ja nie.Myślę tez ,że duży wpływ mają ceny w uzdrowiskach/pobyt,jak i rozrywka/,ponieważ jestem coraz młodszy i tak się czuje,to Ciechocinek już odpada.
Awatar użytkownika
woytek
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1296
Na forum od: 28 gru 2012 17:41
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 9

Re: Ciechocinek Kolejowy Szpital Uzdrowiskowy

Post autor: woytek »

Kilka informacji tak na świeżo:
W pokojach czysto, nawet bardzo, obsługa przyjazna, jedzenia jak na moje potrzeby wystarczało- zupy można dokładać do syta. Posiłki urozmaicone.

W parku nie opodal paleniska można było robić grilla.
Jeden minus to położenie ..... za blisko torowiska , pociągi (3-4 na godzinę, w nocy mniej) dające sygnały dźwiękowe przed przejazdem doprowadzały mnie od szału :shock:

Netto, biedronka w zasięgu wzroku ;) , innych atrakcji w miasteczku nie odkryłem. :cry:
Awatar użytkownika
jan19557
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7751
Na forum od: 15 sie 2012 13:01
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 22

Re: Ciechocinek Kolejowy Szpital Uzdrowiskowy

Post autor: jan19557 »

Chyba pomyliłeś miejscowości. Kiedy uruchomili tyle pociągów a poza tym od kolejowego do torowiska jest ze 300 m. Byłem w maju i żaden pociąg nie kursował.
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20129
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Ciechocinek Kolejowy Szpital Uzdrowiskowy

Post autor: Felice »

To chyba o Aleksandrów chodzi.
W Ciechocinku pociągi już od paru lat nie jeżdżą.
Awatar użytkownika
ZbigniewMax
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 556
Na forum od: 10 maja 2022 09:24
Oddział NFZ: Małopolski

Re: Ciechocinek Kolejowy Szpital Uzdrowiskowy

Post autor: ZbigniewMax »

:)
Awatar użytkownika
Muzyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1700
Na forum od: 23 mar 2018 19:45
Oddział NFZ: Małopolski

Re: Ciechocinek Kolejowy Szpital Uzdrowiskowy

Post autor: Muzyczka »

Witaj Pietka, pewnie będą się powtarzać jak inni ..Ale też również jestem bardzo wdzięczna za opis pobytu w KSU. Jadę jutro i z chęcią przeczytałam świeże wieści sprzed 2 miesięcy, zawsze coś... Chciałam się tylko spytać czy byłaś z NFZ czy ZUSu, bo piszesz o basenie, ale my- grupy z ZUSu, co pamiętam, chyba nam nie dają... Zastanawiam się, bo pakuję się, czy brać strój kąpielowy.. Najwyżej jeśli coś zmieniło się, kupię na miejscu...hi...
Mam zgodę Dyrekcji i przydział na jedynkę w głównym budynku na I piętrze, będę w tym samym pokoju co miałam pobyt w 2018 r.w kwietniu..kiedy to też byłam bardzo zadowolona..
Kończę, bo czas goni, a nie jestem jeszcze nic spakowana, jutro wyjazd z samego rana.. wszystkiego dobrego życzę i serdecznie pozdrawiam 🙂🎵🌹
Pietka 50+
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 580
Na forum od: 28 lut 2017 14:04
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Ciechocinek Kolejowy Szpital Uzdrowiskowy

Post autor: Pietka 50+ »

Muzyczko, nie wiem, czy zdążyłam, ale jak nie spakowałaś stroju i czepka, to nic straconego, można kupić na miejscu :) Ja byłam z NFZ, nie wiem, czy ZUS ma ćwiczenia na basenie, ale są organizowane płatne zajęcia aqua aerobiku codziennie, więc można z tego skorzystać. Płatne 20 zł za pełną godzinę. Prowadzą go młodzi rehabilitanci, którzy za dnia serwują zabiegi :) Polecam ! A poza tym, jeśli chciałabyś popływać, to fajnie jest na basenie w wojskowym sanatorium, najlepiej iść między 13 a 16-tą. Najmniej ludzi. Życzę udanego pobytu i dobrej pogody :kwiat:
Awatar użytkownika
Muzyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1700
Na forum od: 23 mar 2018 19:45
Oddział NFZ: Małopolski

Re: Ciechocinek Kolejowy Szpital Uzdrowiskowy

Post autor: Muzyczka »

Witaj Pietka, zdążyłaś, jeszcze kończę pakować się.....tak, tak, to wszystko wiem, ale z ZUSu nie ma basenu, to wiem, że nie przysługuje.....ale aerobik można wykupić...lub skoczyć do wojskowego, gdzie jest większy basen....Jeszcze się zastanawiam.... ale bardzo bardzo bardzo dziękuję za odpowiedź....
Najlepiej by było na miejscu, bo wtedy z przeziębieniem nie ryzykuje się...trzeba jednak uważać...
Dzięki wielkie jeszcze raz. Serdecznie pozdrawiam 🙂🎵🌹
Awatar użytkownika
Parlas-55xxx
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 6
Na forum od: 09 lip 2022 20:31
Oddział NFZ: Kujawsko-Pomorski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Ciechocinek Kolejowy Szpital Uzdrowiskowy

Post autor: Parlas-55xxx »

:lol: :lol:
jan19557 pisze: 24 sie 2022 13:28 Chyba pomyliłeś miejscowości. Kiedy uruchomili tyle pociągów a poza tym od kolejowego do torowiska jest ze 300 m. Byłem w maju i żaden pociąg nie kursował.
ODPOWIEDZ