Sanatorium Instytut Zdrowia Człowieka Muszyna ul. Mściwujewskiego

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Genever
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 363
Na forum od: 31 maja 2022 06:44

Re: Sanatorium Instytut Zdrowia Człowieka Muszyna ul. Mściwujewskiego

Post autor: Genever »

I taka "wisienka na torcie" straciłam telefon w tak głupi sposób , że szok, wypadł z kieszeni kurtki bo mi się spieszyło aby zdążyć przez zamknięciem przejazdu kolejowego , na szczęście prawie na koniec, na szczęście mam drugi do kontaktów służbowych, może nie był wartościowy ale zdjęć chociażby nie odzyskam. Jak to stwierdził partner, albo utopisz, albo zostawisz w szpitalu, albo pociąg przejedzie....muszę sobie taki pancerny kupić. :? 8-)
A z przygód sanatoryjnych byłyśmy w Krynicy świadkiem takiej sceny rozstania (chyba dwojga świeżych partnerów), że musiał kelner interweniować :lol: mieli oboje temperament a pracownicy w jednym z krynickich lokali ubaw po pachy. :lol: Jak ktoś to nagrał i puścił w eter.. 8-)
Abstynent666
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 680
Na forum od: 25 kwie 2021 17:06
Oddział NFZ: Lubelski

Re: Sanatorium Instytut Zdrowia Człowieka Muszyna ul. Mściwujewskiego

Post autor: Abstynent666 »

Dziekuje za szczegolowy opis pobytu ,bylem tam w okresie pandemi ,tancow wtedy nie bylo w IZC,tylko chodzilismy do Korony a tam warunki wiesz jakie ,pytanie mam czy kolezanka byla zadwolona z Beskidu ,i ile osob w pokoju miala ,pytam poniewaz tam sie udaje .Pozdrawiam :kwiat:
Genever
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 363
Na forum od: 31 maja 2022 06:44

Re: Sanatorium Instytut Zdrowia Człowieka Muszyna ul. Mściwujewskiego

Post autor: Genever »

Wiesz ona generalnie jest tak pozytywną osobą i zawsze fajnie na ludzi trafia. Co do Beskidu jest troszkę na górce, pokoje podobno średnie bardzo (jest w trójce) ale widok z okna obłędny :) Jedzenie w porządku , zabiegi trafiła trochę slabe bo jak w ośrodku ale dla niej ważne , że poza domem i podobno genialny turnus.
W Koronie jakoś tak przejrzyściej jest już nawet na recepcji i elewacja zrobiona , IZC zatrzymało się na etapie Gierka niestety. Ale...co do tego balkonu widok wieczorem na Muszynę też super. I dodatkowa informacja - palacze nie ryzykujcie palenia na balkonach.... 8-)
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14570
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Sanatorium Instytut Zdrowia Człowieka Muszyna ul. Mściwujewskiego

Post autor: GIENIA »

Super opis Genever ... dzięki :)
Awatar użytkownika
Atina
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 11637
Na forum od: 19 sie 2011 09:29
Oddział NFZ: Pomorski

Re: Sanatorium Instytut Zdrowia Człowieka Muszyna ul. Mściwujewskiego

Post autor: Atina »

Dziękuję za opis :kwiat:
Bibi2
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 4095
Na forum od: 07 kwie 2021 14:26

Re: Sanatorium Instytut Zdrowia Człowieka Muszyna ul. Mściwujewskiego

Post autor: Bibi2 »

Świetny opis Genever, brawo :D
Bardzo dziękuję :kwiat:
Abstynent666
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 680
Na forum od: 25 kwie 2021 17:06
Oddział NFZ: Lubelski

Re: Sanatorium Instytut Zdrowia Człowieka Muszyna ul. Mściwujewskiego

Post autor: Abstynent666 »

Genever pisze: 12 lut 2024 11:27 Wiesz ona generalnie jest tak pozytywną osobą i zawsze fajnie na ludzi trafia. Co do Beskidu jest troszkę na górce, pokoje podobno średnie bardzo (jest w trójce) ale widok z okna obłędny :) Jedzenie w porządku , zabiegi trafiła trochę slabe bo jak w ośrodku ale dla niej ważne , że poza domem i podobno genialny turnus.
W Koronie jakoś tak przejrzyściej jest już nawet na recepcji i elewacja zrobiona , IZC zatrzymało się na etapie Gierka niestety. Ale...co do tego balkonu widok wieczorem na Muszynę też super. I dodatkowa informacja - palacze nie ryzykujcie palenia na balkonach.... 8-)
Dziekuje za odpowiedz ,jednak musze ta trojke brac pod uwage ,chociaz widok z balkonu mi troszeczke zrekompensuje ,warunki to nie sa dlamnmie wazne ,aby tylko nie wycierac wody wokol prysznica .Masz racje ze IZC.to zewnatrz nie ciekawie wyglada ,Korona o wiele lepiej ,mi chodzilo o te tance w Koronie to do sufitu reka dostajesz
Awatar użytkownika
Nutka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 31259
Na forum od: 20 lut 2015 19:53
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Sanatorium Instytut Zdrowia Człowieka Muszyna ul. Mściwujewskiego

Post autor: Nutka »

Lubię taką formę opisu :)
Dziękuję Geneverku :)
ODPOWIEDZ