Dom Zdrojowy Świeradów Zdrój

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Jola
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 27
Na forum od: 03 sty 2009 19:07

Dom Zdrojowy Świeradów Zdrój

Post autor: Jola »

Kochani interesuje mnie wasza opinia o" Domu Zdrojowym" w Świeradowie Zdrój.Jeżeli ktoś tam był bardzo proszę o info.ponieważ chcę się tam wybrać .
ana
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 6
Na forum od: 12 lut 2009 18:19

Re: Dom Zdrojowy Świeradów Zdrój

Post autor: ana »

Ja jade do Świeradowa na koniec lutego z zus, mysle ze będzie OK,
a moze ktoś tesz sie wybiera?
Jola
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 27
Na forum od: 03 sty 2009 19:07

Re: Dom Zdrojowy Świeradów Zdrój

Post autor: Jola »

Witaj ana mam pytanie do jakiego sanatorium w Swieradowie masz skierowanie do Domu Zdrojowego czy może do innego.
Odpowiedz bo jak pisałam chcę się tam wybrać ale nie ma żadnych opini kuracjuszy o tym Domu.Jak wrócisz proszę o opinie bo ja wybieram się tam w kwietniu.Pozdrawiam Jola :D
ana
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 6
Na forum od: 12 lut 2009 18:19

Re: Dom Zdrojowy Świeradów Zdrój

Post autor: ana »

witaj
myślałam ze będzie to Dom Zdrojowy ale napisane mam Wacław,
jade koniec lutego, z tego co wiem to w Zdrojowym jest OK,
jesli chodzi o zabiegi to w całym Świeradowie są super,
moja znajoma tam była i jest zadowolona,
OK napisze jak wrócę, pozdrawiam.
Jola
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 27
Na forum od: 03 sty 2009 19:07

Re: Dom Zdrojowy Świeradów Zdrój

Post autor: Jola »

Życzę CI przyjemnego pobytu i skutecznej rehabilitacji. :D
madelaine89
Posty: 1
Na forum od: 17 lut 2009 18:13

Re: Dom Zdrojowy Świeradów Zdrój

Post autor: madelaine89 »

Cześć.Mam termin wyjazdu do tego sanatorium 25.III. a jedyna opinia jaka słyszałam o tym miejscu z internetu nie była zbyt pozytywna.Chciałabym dowiedziec sie o tym sanatorium coś wiecej.Czy jest parking?Jak wygląda zakwaterowanie i zabiegi?Jak wygląda sprawa z dodatkowymi opłatami(klimatyczne itp.)?Czy dojeżdzam na własny koszt jadąc na koszt NFZ...
Jola
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 27
Na forum od: 03 sty 2009 19:07

Re: Dom Zdrojowy Świeradów Zdrój

Post autor: Jola »

Moja droga a gdzie znalazłaś tą negatywną opinie? bo ja nie mogę znależć żadnej ani pozytywnej ani negatywnej.
Jola
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 27
Na forum od: 03 sty 2009 19:07

Re: Dom Zdrojowy Świeradów Zdrój

Post autor: Jola »

NO to mam dylemat bo zaplanowałam sobie urlop właśnie w tym miejscu.Ale na pocieszenie dla mnie jest tam jedno pozytywne zdanie...... Dziękuję za link.
ana
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 6
Na forum od: 12 lut 2009 18:19

Re: Dom Zdrojowy Świeradów Zdrój

Post autor: ana »

witaj
pozwolę się wtrącić, uważam że jeśli jedziemy do sanatorium z ZUS czy NFZ to nie mamy co narzekać dobrze że w ogóle dostaliśmy się zakwalifikowani,
wiadomo ze warunki zakwaterowania czy wyżywienia mogą nie spełniać naszych oczekiwań ale to w końcu darmo jak np.z ZUS lub tylko częściową opłatą
w przypadku NFZ.Zapewniam was że gorzej można trafić tz do gorszej miejscowości i warunków mieszkalnych.Liczą się zabiegi a reszta zależy od nas samych
jak się dostosujemy do danego środowiska i osób przebywających z nami, a to naprawdę ważne.Ja o swoim ośrodku też nie wiem za dużo,ale ważne że jadę
i mam możliwość tylu fajnych zabiegów z którymi wiąże poprawę zdrowia żebym mogła wrócić do pracy i normalnie funkcjonować choć na jakiś czas,
bo to dla mnie ważne.Proszę wejść na strony ;uzdrowisko Świeradów zdrój; a tam napisane o parkingu , pokojach itp resztę można dowiedzieć się dzwoniąc
do danego ośrodka.Jeśli chodzi o pobyt prywatny, pełnopłatny to zależy co kto lubi, mam na myśli cisze, spokój czy raczej miasteczko tętniące życiem,
Ja wybrałabym to drugie bo cisze to mam na co dzień .Ale jeśli chodzi o podreperowanie zdrowia to w tej kwestii nie jestem wybredna a Świeradów nie jest
zły, z tego co wiem to zabiegi dobre i zwiedzać jest co i pobawić się też jest gdzie.Tym osobą którym trudno się dostosować do innych lub cenią sobie prywatność
zalecałabym wziąśc ;jedynki;czyli pokój 1 osobowy, zawsze jest jakieś rozwiązanie.Pozdrawiam.
forumowicz

Re: Dom Zdrojowy Świeradów Zdrój

Post autor: forumowicz »

Witam
Ostatnio zmieniony 30 gru 2009 14:15 przez forumowicz, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ