Dom Zdrojowy Świeradów Zdrój

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
mady
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 110
Na forum od: 03 kwie 2013 11:10
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 4

Re: Dom Zdrojowy Świeradów Zdrój

Post autor: mady »

Jola pisze: 13 sty 2009 18:36 Kochani interesuje mnie wasza opinia o" Domu Zdrojowym" w Świeradowie Zdrój.Jeżeli ktoś tam był bardzo proszę o info.ponieważ chcę się tam wybrać .
Witam, wróciłam 22.12.2017 z sanatorium z NFZ. Dom Zdrojowy położony w samym centrum miasteczka. Okolica piękna. Pokoje dla kuracjuszy z NFZ 3 i 4 osobowe, Ja trafiłam na super babki i chociaż mieszkałyśmy w 4 osobowym, było super. Pokoje 1 i 2 osobowe są na komercję. Pierwsze piętro już po remoncie. Pokoje w miarę czyste, łazienka w pokoju. Jedzenie wg mnie bardzo dobre, ale każdy ma inne preferencje. Jedyny mankament to , że na zabiegi trzeba chodzić do czterech innych budynków, trochę oddalonych od Domu Zdrojowego. W lecie byłoby ok. , ale w zimie trochę kiepsko wychodzić z kąpieli na mróz. Basen w remoncie do końca lutego Ale jakoś przeżyłam. Na parterze kawiarnia Bohema z wieczorkami tanecznymi oprócz poniedziałku. Z pobytu jestem zadowolona. Grunt to udane towarzystwo. Pozrawiam :serce:
ania_958
Posty: 3
Na forum od: 21 lut 2018 10:50
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Dom Zdrojowy Świeradów Zdrój

Post autor: ania_958 »

Witam, mam nadzieję, że też będę zadowolona z pobytu.Turnus z NFZ mam od 26.04. Liczę na ładną pogodę i miłe lokatorki :)
Roben
Posty: 2
Na forum od: 02 lip 2018 08:24

Re: Dom Zdrojowy Świeradów Zdrój

Post autor: Roben »

Dzień dobry,
Wybieram się w lipcu do Domu Zdrojowego i chciałbym zapytać jak jest z opcją zakwaterowania.
-Ilu osobowe pokoje są przyznawane z ramienia ZUS?
-Czy jest możliwość dopłaty do pokoju 1os?
-Czy przepustki weekendowe są dostępne?
-Czy miejsce parkingowe jest płatne?
-
Belfer
Posty: 4
Na forum od: 24 cze 2018 17:10

Re: Dom Zdrojowy Świeradów Zdrój

Post autor: Belfer »

Mnie też interesuje co znajduje się w pokojach, czy jest czajnik ? Zwłaszcza, że wyjazd już jutro.
Belfer
Posty: 4
Na forum od: 24 cze 2018 17:10

Re: Dom Zdrojowy Świeradów Zdrój

Post autor: Belfer »

Jestem obecnie w Domu Zdrojowym w Świeradowie pokoje są 2 osobowe dla małżeństw oraz 3 i 4 osobowe w pokojach są czajniki i filiżanki telewizor płatny 70 zł za turnus parkingi od 60 zł za turnus ( koło eko ) do 120 zł koło zakładu borowinowego i zakładu radoczynnego zabiegi są ok w domu zdrojowym lub w pobliżu
Roben
Posty: 2
Na forum od: 02 lip 2018 08:24

Re: Dom Zdrojowy Świeradów Zdrój

Post autor: Roben »

Czy pokoje 3-4os to są pokoje przyznawane kuracjuszom z NFZ bo słyszałem że tym z Zus to przysługują 2os pokoje?
Belfer
Posty: 4
Na forum od: 24 cze 2018 17:10

Re: Dom Zdrojowy Świeradów Zdrój

Post autor: Belfer »

Jak ja byłam to byli tylko kuracjusze z NFZ a dopiero po moim wyjeździe mieli przyjechać z ZUS więc trudno mi powiedzieć. Ale ja trafiłam na takie super towarzystwo, że czwórka była strzałem w 10. Nie zamieniłabym na żaden inny pokój, szkoda że już się skończył pobyt.
JD628
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 13
Na forum od: 31 paź 2018 13:55
Oddział NFZ: Łódzki

Re: Dom Zdrojowy Świeradów Zdrój

Post autor: JD628 »

Dom zdrojowy prośba o opinie czy da sie przeżyć itp
Awatar użytkownika
klaraklara
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 296
Na forum od: 30 mar 2013 20:09

Re: Dom Zdrojowy Świeradów Zdrój

Post autor: klaraklara »

JD628
JD628 pisze: 13 lut 2019 16:04 Dom zdrojowy prośba o opinie czy da sie przeżyć itp
A nie czytasz postów wyżej !? :shock:
kalinka71
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 7
Na forum od: 07 cze 2019 17:13
Oddział NFZ: Kujawsko-Pomorski

Re: Dom Zdrojowy Świeradów Zdrój

Post autor: kalinka71 »

Przeżyć się da...To moje najgorsze sanatorium ( byłam 6 razy ) .Nie polecam
ODPOWIEDZ